Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legnagyobb probléma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legnagyobb probléma a kapcsolatodban?

Figyelt kérdés

És próbálod,próbáljátok-e megoldani, illetve ha igen, akkor hogyan?

Hosszútávon szakítookká válhat szerinted?

Mindkettőtök szemében probléma, a párod is átérzi a helyzetet?


2016. febr. 15. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Eddig nem volt benne semmi probléma szerencsére.
2016. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
A féltékenykedés, de mindig megbeszéljük és mindig egymás karjaiban kötünk ki
2016. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
A zéró szex évek óta. Párazor próbáltam megbeszélni, akkor hárított, meg mismásolt, meg ígérgetett, aztán azóta szóba se lehet hozni a témát, mert MÁR MEGINT EZZEL NYAGGATOM. Durva élet, hogy ez lesz a szakításunk oka, ezt nem lehet így évekig tűrni.
2016. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kérlek kort és nemet is írjatok :)
2016. febr. 15. 21:51
 5/10 anonim ***** válasza:

A legnagyobb probléma... A barátom bélgázai :'D... Nem a legjobb a gyomra, és ehhez még összeeszik minden marhaságot... Hááát, nem kívánom a legnagyobb ellenségemnek sem ezeket az élményeket, volt, hogy felébredtem a szagra... Ma pont egy ilyen csodás éjszaka volt, háromszor szellőztettem, és végül a fagyhalál mellett döntöttem a fulladás helyett... :'D

Nem lenne szakítóok, legfeljebb diétára fogom tenni, és babevés után alszik a fürdőszobában. És igen, szegény párom is átérzi a helyzetet, és nem győz szégyenkezni :D.

2016. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk az a legnagyobb probléma, hogy ő piszok gyorsan felkapja a vizet, én meg makacs vagyok. Ahogy telik az idő, egyre könnyebben kapunk össze, egyre inkább apróságokon. Félek, hogy egyszer szakítóok lesz... :/ Megbeszélni nem nagyon tudjuk, általában annyi a vége, hogy kölcsönösen bocsánatot kérünk egymástól, és összebújunk. Ideig-óráig minden rendben, de ettől jobb nem lesz a helyzet. Sajnos.

25N

2016. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Az, hogy egyenlőre távkapcsolatban vagyunk. Nem lesz szakitóok, hamarosan összeköltözünk.

22L

2016. febr. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bizalom hiánya, aminek sajnos oka is van. Most épp ott tartunk, hogy megpróbáljuk megoldani. Ha nem sikerül, akkor vége.
2016. febr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szex és nem tisztel mint nőt.Havi 1 szex nem elég,4 éve tűröm.
2016. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szintén nem kaptam meg a kellő tiszteletet. szakítottam is.


n 31

2016. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!