Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mire gondolnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnátok egy ilyen szituációban?

Figyelt kérdés
Párom még mesélte, hogy van egy férfi a munkahelyén, aki flörtöl vele meg bókol neki, de páromat egyáltalán nem érdekelte és mostanság észrevettem, hogy facebook-on szinte minden héten beszélgetnek és a férfi még facebook-on is bókolgat neki, de a párom le sem rázza a férfit.
2017. febr. 18. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezed meg a párod, hogy miért nem rázza le? Neki kéne mondnia a fazonnak, hogy kopjon le, mert van párja, a kapcsolatuk pedig maradjon munkaköri.
2017. febr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én párommal is volt ilyen, ő sem rázta le (bár nem is viszonozta a bókokat). Meghallgatta megköszönte és kész. A srác kb 2 év elteltével jött rá, hogy hiába ígér meg mindent (Audi TT, balatoni nyaraló, saját lakás, stb...), nem fog révbe érni. Most már születésnap esetén ír kizárólag.

Nekem szórakoztató volt (már amiket írogatott néha), de amúgy sem vagyok egy aggódó bizalmatlan figura..

2017. febr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megkérném a párom, hogy építse le, mert neki hiába hízelgő, hogy valaki ostromolja, számomra bántó, hogy ő fürdőzik ebben. Ennyi.
2017. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A legrosszabb ***** válasza:
Ha a párod el akar csábulni, úgyis el fog. Ha meg beleavatkozol, hisztizel, durrogsz neki erről, azzal csak olajat öntesz a tűzre.
2017. febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy egy tipikus álszent ribizlivel hozott össze a sors.

Ha valakivel kapcsolatban vagyok és más bókol vagy kezdeményez, akkor lerázom. Ha valakit lerázok, azzal nem beszélgetek neten. Pont. Ezt várom el a másik féltől is. Ha erre nem képes, akkor elválnak útjaink.

2017. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ha a párod el akar csábulni, úgyis el fog. Ha meg beleavatkozol, hisztizel, durrogsz neki erről, azzal csak olajat öntesz a tűzre."


Szóval szerinted megkérni a párod csak hisztizve meg durrogva lehet? Tudod, létezik olyan, hogy kommunikáció. Nem fogom morfondírozva nézni, ahogy a párom olyan emberrel beszélget, aki folyamatosan ostromolja. Lehet, hogy a párod nem is érzi ezt nagy dolognak, de neked rosszul esik és kész. A párok ezt úgy szokták, hogy leülnek és megbeszélik. Normálisan. Bár ha szerinted a pároddal való kommunikáció csak hisztizés és durrogás lehet, akkor nem csoda, hogy nem tudod neki elmondani, hogy megbánt téged.

2017. febr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!