Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem csinálja azt amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csinálja azt amit kérek tőle? Azért lusta mert már nem szeret eléggé?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy a párom kiveszi a jövő hetet és amíg itthon lesz kifesti az új lakást. Erre most azt mondja, hogy csak a hét első két napján tud majd vele foglalkozni, mert szerdán elmegy meglátogatni Erdélyben a nagymamáját, és csak szombaton érkezik vissza. Így most megint nem lesz kész a munka ki tudja meddig. Abban is megállapodtunk, hogy egy hónapban egyszer megy el a barátaival szórakozni, mert ezt elismerem hogy jár neki, de az elmúlt hetekben sorozatban velük volt péntek vagy szombaton, más és más kifogással. Úgy érzem egyre kevésbé vagyok rá hatással, nem tudom ez meddig mehet még így. Ha veszekszem vele már az se nagyon érdekli... Kezd kihűlni a kapcsolatunk? Én ezt nagyon nem szeretném, még csak 1 éve vagyunk házasok. 27/N
2017. febr. 18. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom a párod miért, de nálam, a szeretet és a lustaságom között nincs összefüggés. Nagyon lusta vagyok, de ettől még nagyon szeretem a párom.
2017. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem úgy érzi, hogy pórázon tartod, nem adsz neki szabad teret. Megkötöd a kezét, kiadod neki, hogy x időben ezt csinálja, y-ban meg azt..stb.

És érzi, hogy rátelepedsz!


Felajánlottad neki a segítségedet a lakásfestéssel kapcsolatban? Vagy elvárod, hogy ő gürizzen egyedül?

2017. febr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is dolgozok eleget + 2-szer főzök egy héten, a házimunkát megosztjuk, de a barkácsolás meg festés férfi munka szerintem.
2017. febr. 18. 20:54
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Azért, mert nem vagy a gazdája és nem egy szobakutya. Ha a kapcsolatotokat arra akarod építeni, hogy rajtad állnak a dolgok, akkor az egésznek nincs jövője.
2017. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

"de a barkácsolás meg festés férfi munka szerintem."


bm, bele ne haljál, hogy fogsz egy ecsetet és segítesz neki lefesteni egy falat. ehhez nem kell agysebésznek lenni.

2017. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Ez egy troll kérdés?


Mert hát ennyire sztereotip negatív nő (értsd: liba) szerintem nincs. Gyakorlatilag az összes szutykot hozza a kontrollmániától az érzelmi manipulációig - mindezt a "szent egyenjog" neve mellett.


Találós kérdés:


- Hogyan kell megtanítani a libát ugatni?

?

- El kell venni feleségül!

Há-há-há!


Kislány!

Te vagy az az önmagát párnak képzelő izé, akinél egészen konkrétan a semmi is galaxisokkal jobb alternatíva.


A válasz pedig az, hogy igen, a kapcsolatod kezd "kihűlni". Mégpedig azért, mert TE rettentő sokat teszel ellene. Pontosabban a férfi ellen, aki téged társául - és nem zsarnokául - választott.

2017. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Férfimunka? Mi benne férfimunka? Nem bírsz a kezedbe fogni egy hengert vagy egy ecsetet? Én imádok festenk és barkácsolni, nem csak férfi munka lehet... Ennyi erővel ő is mondhatná, hogy minek segítsen a házimunkábqn, az meg női munka.

Nagyon nincs igazad, ha ez tovább folytatod teljesen elmarod őt magad mellől és meg ia fogod érdemelni.

2017. febr. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, elnézést az elírásokért, korán (későn?) van.
2017. febr. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még nem hagyott ott? Ejha, jol birja, én már rég kidobtalak volna ilyen tré mentalitással.
2017. febr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!