Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én élem meg csalódásként...

Csak én élem meg csalódásként a lekezelő kijelentéseket a babámmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, hogy terhesen egész délelőtt kora reggeltől takarítok. Kisgyerekemmel is minden rendben van. Átjön az anyósom, persze, hogy pont addigra kakil be. Isten nem mossa le rólam, hogy már akár fél órája is abban totyog, és én egy nemtörődöm anyuka vagyok. Ja és előtte tettem le a babát a szőnyegre, kapott pufit, csupa morzsa tőle minden (5 perc leforgása alatt). Anyósom eddig mindig a kanapéra ült le, de most kijelenti, hogy nem tud a szőnyegre, mert csupa morzsa. Ti ezeket nem élitek meg rosszul?
2013. márc. 18. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Én nem, nem élem meg rosszul.

Akinek nem tetszik, ami itt van nálunk, az ne jöjjön ide.

Anyósod ahelyett hogy beszólna, inkább segíthetne neked, vagy legalább is megkérdezhetné.

2013. márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
ez nem a babáddal kapcsolatos, hanem veled
2013. márc. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Ez érdekes ,az én lányom is mindig akkor kakil be mikor jon valaki :D de tényleg...

Amugy ilyeneket csak az szol meg akinek nincs gyereke ,vagy már rég volt kisgyereke.

2013. márc. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
akár meg is mondhatnád anyósodnak, hogy nem érsz rá, mert 'szalad a lakás', ha átjön, akkor úgy jöjjön, hogy nagytakarításban segítsen, mert most az aktuális. kiváncsi lennék, átmegy-e ablakot pucolni, kanapét, kárpitot tisztítani....
2013. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
igen, egyetértek, ez evled kapcsolatos, neked célozgat, téged csipked, nem a babát. ne foglalkozz vele. amúgy én is ilyen vagyok. gerindferdülésem van és várandós vagyok. amikor 12 hetesen elmentem a védőnőhöz, azt mondta, járjak majd spéci terhestornára, h bírja a gerincem a terhelést, majd hozzátette, h elég lesz majd a 16-18 hét környékén kezdeni, hadd erősödjön meg ez a terhesség. én rögtön arra asszociáltam, h "ha akkor még melsze" és nagyon rosszul érintett, pedig tudom, h semmi rosszindulat nem volt benne és az első trimeszterben tényleg nem ajánlják még a terhestornát.
2013. márc. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én sem élném meg rosszul.


Megjegyezném azért anyósnak, hogy eddig sem ült le a szőnyegre, nem a morzsák miatt "kényszerült" a kanapéra most is. Ne foglalkozz vele. Én is takarítok délelőtt, amíg a kislányom napközibe van, pont addig tart, ami meg nem jön :-). Nem érdekel és nem fogom magam rosszul érezni magam és magyarázkodni, pláne azért, hogy nehogy azt higgyje anyós, hogy órák óta a kakiba ül a gyerek.

2013. márc. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
meglesz*
2013. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem nem csalódás lenne hanem nekem lehet felmenne a pumpa :D. ne foglalkozz vele, te tudod hogy mi a helyzet ha nem tetszik neki segítsen.
2013. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálam ha elszakad a cérna kiosztom az anyósomat. Lesz@rom hogy felnevelte a férjemet, meg a hasonló szövegek, ne szóljon be és kész, én sem szólok be neki, pedig lehetne miért. Engem most azzal bosszantott fel, hogy milyen anya vagyok én, mert a 19 hónapos lányom még nem szobatiszta, míg az ő gyerekei anno 7 hónaposan azok voltak. Elküldtem a fenébe, mondván hogy másnak beszéljen be ekkora hülyeséget, amit még maga sem hisz el. És közöltem vele, hogy akkor én ilyen sz@r anya vagyok, de nem kellene velem foglalkoznia. Lehet hogy besértődött, de nem érdekel. Én minden ilyenre visszavágok. Megkérdeztem volna tőle, hogy otthon nem morzsás? Akkor tessék otthon ücsörögni. Ha a kakis pelusra mondana valamit, meg azt mondanám, hogy persze, egész nap a kakiban szokott ülni. Szerintem nem kell hagynod magad.
2013. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Amikor nem vagyok ott, akkor a férjemnek ezeket elmondja, hogy mennyi időm van és a saját gyerekemre nem tudok figyelni meg a háztartásra. Nem egyszer fordult elő, hogy a férjemtől hallottam vissza. Hozzáteszi, hogy az ő házában azért van kupi, mert ő már idősebb (40 éves) és nekünk kéne az idősnek segíteni. Már abból is volt gond (férjemnek mondta), hogy én miért nem segítek neki többet. Ha megkérném, hogy ő segítsen, szerintem szívinfarktust kapna. Engem tavaly császároztak, és a sebemmel is gond volt ezzel a második várandóságom kapcsán. De szerinte ez nem lehet probléma, mert mi fiatalok vagyunk...
2013. márc. 18. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!