Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, szerintetek min kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek min kell változtatnom, ti mit gondoltok mind erről, miért nem ért meg a barátom?

Figyelt kérdés

A gond az, hogy nagyon igénylem, hogy egyedül legyek néha. Egésznap emberek között vagyok, a barátaim körbe vesznek és a párommal is sokat vagyok. A hét vége felé már mindig elegem lesz kicsit a világból, ilyenkor egyedül szeretek lenni és nem akarok senkit látni. Este elmegyek, fogom a kabátomat felkapom magamra, heccet a fülembe, zenét bekapcsolom és minimum egy 1 - 2 órát sétálok a városban. Pár nappal ezelött voltam a városban és egyedül beültem egy kocsmába, ahol kértem sört. Nem szerettem volna senkivel se beszélgetni, nem gondoltam, hogy valaki mellém ül és majd kommunikálni akar velem. De egy "idősebb" férfi ( 30-as) odajött és egy kellemes beszélgetést folytattunk, történt egy kis eszme csere. Utána szerettem volna már haza menni, és volt olyan rendes ez a férfi, hogy felajánlotta, hogy haza visz, mivel kocsival volt. Bíztam benne, nem gondoltam, hogy bármi probléma lett volna,nem fognak elrabolni, megerőszakolni és 99%ig biztos voltam abban is, hogy nem egy szervekereskedővel volt dolgom. Haza vitt, a barátom már nagyon hiányolt, hívott is amúgy, de csak facebookon üzentem neki, hogy nemsokára otthon vagyok. Amikor a lakásunk elé vitt a férfi akivel a kocsmában beszélgettem, a párom kijött elénk és már akkor kicsit türelmetlennek láttam. De nem kérdezett semmit. Elköszöntem az idegentől, de a pasas adott nekem 2 puszit. Nem akartam elutasítani, tök rendes volt és nagyon barátilag kezeltük a helyzetet. Megköszöntem neki a fuvart és ennyi volt.


A párom azthitte, hogy hazudtam neki és találkozóm volt. Ami nem igaz, és ezt neki is elmondtam. Elhitte ( talán..) végig veszekedte velem az estét. Olyanokat "dobált" a fejemhez, hogy felelőtlen vagyok, idegen férfinak a kocsijába képes vagyok beülni, egy hü...lye gyerek vagyok, valami zűr lehet a fejemben, direkt kerülöm őt, biztos, hogy van valakim, vagy kavarok a háta mögött, a türelmével játszok és a bizalmával stb. Azért is bosszankodott, hogy megpusziltam ezt az idegen férfit és mosolyogtam rá, nem érti miért néztem rá olyan bájosan és állítólag ezzel túl messzire mentem már. Amikor kidühöngte magát, becsapta a fürdő ajtót és ha jól tudom, kb éjszaka 2 óra környékén jött az ágyba csak. Mondtam neki, hogy ne haragudjon rám és beszéljünk meg minden. Elutasító volt és durva. Amikor átöleltem és a fejemet a melkasára raktam kihúzta magát alólam, kicsit odébb lökött és eltolt mindkét kezével aztán hátat fordított nekem.


Legutóbb kedden volt egy hatalmas veszekedésünk amikor már ott tartottam, hogy elsírom magam. A párom este ért haza, mert a munka után felment az öccse lakására valamiért így ott maradt kicsit. Szóltam a barátomnak, hogy elmegyek vásárolni és nem tudom mikor érek haza. De tudom, hogy az egész hihetetlen, és abszurd.. de az adatkapcsolatomat nem kapcsoltam be így nem küldtem el facebookon az üzenetet. Akkor még felsem figyeltem erre, csak lenyomtam a küldés gombot aztán zsebre vágtam a telefonomat és kb 2 órát elvoltam csak a boltokban ( tescoban és a sparban) 9 óra környékén végeztem. A párom hívott, pont akkor amikor mentem már haza felé busszal. Olyan számonkérő volt és dühös, azzal indított, hogy hol vagyok már megint, kivel vagyok, miért nem szóltam neki. Rögtön kezdtem azzal, hogy megírtam neki, hogy merre leszek, de ő azt mondta nem kapott tőlem üzenetet. Én pedig tudtam, hogy jeleztem neki és ezen kezdtünk el veszekedni. Természetesen otthon nem tudtam neki megmagyarázni semmit, hazugsággal vádolt azthitte rosszban sántikálok, megcsalom valakivel. Pedig láthatta a szatyrokat is. Az elég bizonyíték lehetett volna, hogy tudja nem hazudok neki. Már mindenről szó volt utána, hogy én komplikált eset vagyok, öntörvényű, úgy csinálok mintha fogva tartana és mindig szabadságra vágyom mellette, nem akarja elfogadni, hogy néha egyedül akarok lenni, közelebb akar hozzám kerülni, de úgy érzi egy világ választ el bennünket és kizárom őt, falat emelek kettőn közé. Mind ezt úgy adta elő, hogy kiabált velem és fel alá járkált a nappaliban, amikor megakartam nyugtatni akkor meg rám ripakodott, hogy ne nyugtassam és ne csináljak úgy mintha annyira sajnálnám, hogy pocsékul érzi magát.


Csöndes lány vagyok sajnos és tényleg nehéz eset, de amikor megismert engem ő ezt tudta és azthittem így elfogad. Úgy gondolom én is hibás vagyok és jóvá akarok tenni mindent. De ő 2 - 3 napja olyan döntésre jutott ami lehet sok mindent megváltoztatna.

1. Nem akarja, hogy este, egyedül, 8 után ténferegjek a városban. Szerinte ez nem helyén való, megunta, hogy idegeskednie kell és aggódnia miattam, hogy ne sodorjam magamat bajba.

2. Nincsen több olyan nap amikor kizárom őt oly annyira, hogy nincsen szex, kerülöm őt és nem lát egésznap igazából.

3. Ha valahova elmegyek, akkor inkább hívjam fel, de ne hazudozzak neki, hogy azért nem kapta meg az üzenetem, mert nem kapcsoltam be az adatforgalmamat. De tényleg csak én voltam a ba....lfa...sz és nem vettem észre, hogy sikertelen volt a küldés.

4. Úgy gondolja beszélnünk kell mindennap ezentúl rólunk, kettönkről, róla és rólam. Változást akar, sokkal több időt velem tölteni.



Gondolom nem érezhető ennek most a súlyossága és nem is tűník ez nagy problémának. De engem ez a pár hét folyamatos veszekedés és a bizalmatlansága a túlzott féltése már elszívta minden erőmet és elkeserít ez.


Nekem tényleg szükségem van az egyedül létre, olyankor senkit sem akarok látni. Egy barátot, ismerőst sem. Lehet ez baj, vagy beteges, de tényleg olyankor egyedül vagyok, néha egésznap és elvonulok a szobába, elmegyek egyedül kajálni, vagy este sétálok a városban. De ha a páromat láttam akkor nem volt szex az nap és csak pár dolgot beszélünk meg olyankor aztán elkerülöm. Ő viszont mintha csak jobban ragaszkodóbb lenne akkor és volt rá példa, hogy velem akart jönni, ha mondtam neki, hogy ne...de átöleltem és megpuszilgattam..ennek ellenére megsértődött és folyamatosan megjegyzéseket tett, sérelmezte ezeket a dolgokat.


Tudjátok én nagyon szeretem a barátom. Már 2 éve együtt vagyunk és boldog vagyok vele. Sokáig minden rendben volt és még most is így lenne...Igazából mindennap vele vagyok, heti 1x van amikor nem..de mindennap látom, megölelem, megcsókolom, van szex, sokat beszélgetünk, moziba járunk, étterembe, nem rég voltunk koncerten stb. Kimutatom az érzéseimet és lehet hihetetlen, de tényleg ragaszkodó vagyok és ez látszik rajtam amikor vele töltöm az időmet. Ő ilyenkor szerintem a fellegekben jár és nagyon boldognak látom, ha kicsit rajongani kezdek érte és ha hozzábújok, megérintem, megcsókolom, vagy csak annyit mondok neki, hogy "hiányoztál" " szeretlek" szeretetettel néz rám és magához szorít. Mindketten bújosak vagyunk és imádjuk egymást. Nekem ő olyan mintha a másik felem lenne. Mindent elmondok neki, azért is gondolhat szerintem nem normálisnak...de ő sem egy könnyű eset. Sok szép közös emlékünk van már és a párom nem csak a szerelemem, de a legjobb barátom is. Nem akarom őt elveszíteni soha!! Számtalanszor elmondtam neki, hogy szeretem őt, bízzon bennem, nem hagyom cserben, nem hagyom el stb. A napok során minden hiába...féltékenykedni kezdett, azért is dühös volt rám, mert megöleltem nem rég a testvérét és megigazítottam az ingjét. Úgy nézett rám, hogy azthittem felnyársal a tekintetével. De tudom, hogy soha nem bántana engem, nem bántalmazott, nem ért hozzám durván, nem volt erőszakos!!


Nagyon rosszul esik, hogy így viselkedik velem. Nem értem miért gond, hogy hetente 1x egyedül akarok lenni és nem kérek az emberekből. Hozzáteszem a párom sokszor hiányzik és volt olyan, hogy a telefonomba séta közben az üzeneteinket nézegettem vissza vagy a képeket amiket csináltunk közösen azokat bámultam. A barátom mindig eszembe jut és gyakran gondolok rá.


Szerintetek mit tegyek most?

Miért nem akar megérteni engem?

Miért lett hirtelen ilyen hamar türelmét vesztő ember?

Mit tegyek?

Szerintetek is van valami rossza a viselkedésemben? Mit kell változtatnom?



L



2017. febr. 19. 23:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%

". Arról nem akar hallani, hogy elválnak útjaink, ezt hamar megbeszéltük..mégis csak veszekedni képes velem és úgy akar kompromisszumot kötni, hogy ő nem enged semmiből."


Amit még hozzatennek az előző kommentemhez, hogy így kezdődnek a bantalmazo kapcsolatok....


Ezt a helyedben kitoltenem :

[link]

2017. febr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 veterán vas ***** válasza:
100%

Többször bizonygatod, hogy "egyedül szeretnék lenni", hogy "nem kérek az emberekből" és "senkit sem akarok látni". Ez így hihető, és elfogadható. Azt már kevésbé, hogy a fentiekre való hivatkozással, idegen pasival sörözöl, hazáig fuvaroztatod magadat, sőt a Kedvesed szeme láttára és még puszikálva köszönsz el az idegentől.

(vagy lehet, hogy más is volt, csak az nem derült ki?)


Kérdezed hogy mit lehet tenni?

Semmit.

Te ilyen vagy és kész. Bizonyára nem fogsz, -mert nem is akarsz- megváltozni. Keress egy olyan pasit, aki szó nélkül eltűri az ilyen "egyedüllét"eket. :/

2017. febr. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem olvastam végig, de az elejét igen és arra reagálnék. Nagyon naív vagy ha azt hiszed hogy egy rossz szándékú ember egy foghíjas, bunkó, büdös, koszos paraszt aki tapló módon próbálkozik. Nem a legtöbb ilyen ember egy elbűvölő személyiség, ápolt, hiszen így tudja elhitetni veled, hogy jók a szándékai. Persze nem azt mondom hogy paranoiásnak kell lenni de ennyi ismerettség után tényleg felelötlenség beszállni egy idegen kocsijába.

Most kifogtál egy jó embert, de lehetett volna máshogy is.

2017. febr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
21%

Először is: a barátod FÉLT téged, mégpedig joggal. A jelek szerint tényleg nem nagyon tudod felmérni, hogy egy fiatal nő számára milyen veszélyes helyzetek vannak, már önmagában az egyedül mászkálás is az utcán, de az, hogy egyedül beülsz egy kocsmába, meg hogy idegen férfi autójába szállsz be... OK, most nem történt baj, de mi lesz máskor??? Szóval értsd meg azt, hogy a barátod aggódik, félt, mert szeret!


A másik: az én párom olyan férfiban, mint te nőben. Ő is túltöltődik időnként és szüksége van egyedüllétre. Én ezt megértettem, elfogadtam, de kialakítottuk azokat a módokat, amik mindkettőnk számára elfogadhatóak. Pl. lakáson belül is el tud vonulna, van egy kis zug, egy műhelye, ahol a hobbijával tud foglalkozni anélkül, hogy bárki hozzá szólna. Ha ennél több egyedüllétet igényel, akkor elmegy túrázni, hétvégenként nagyokat sétál a természetben (természetesen nappal és nem este, sötétben).


Abban is maximálisan igaza van a barátodnak, hogy egy kapcsolatban szükség van a mindennapos beszélgetésre. Az introvertált emberek fő problémája, hogy a saját fejükben forgatják a problémáikat, amik attól még nagyobbnak tűnnek. Sokéves tapasztalat, hogy ha kibeszéled magadból, akkor a probléma máris enyhül. A másik oldalról pedig: ha a párom nem mondja el, hogy mi a baja, akkor is látom rajta, hogy valami van, és ilyenkor kirekesztve érzem magam. Küzdök a tünetekkel, szenvedek tőlük anélkül, hogy ismerném az okokat. Sokkal jobb a kapcsolatunk, amikor a párom beszél, most már tudatosan ügyelünk arra, hogy minden nap beszélgessünk! Sokkal harmonikusabb gy a kapcsolatunk. Ettől függetlenül mindig van lehetősége elvonulásra is, tudom, hogy igényli, de azért legyen meg az optimális arány az együtt töltött idő és az elvonulások között.


A barátod nagyon is éretten kezeli a helyzetet. Elmondta, hogy ő mit szeretne, számára mitől lenne jobb a kapcsolatotok. Te is elmondhatnád, hogy TE mit szeretnél és törekedhetnétek arra, hogy olyan megoldásokat találjatok, ami mindkettőtök számára elfogadható.

Vagy játszmázhattok is... a te döntésed.

2017. febr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
90%

Azzal a férfivel elmenni tényleg hülyeség volt. Hacsak nem vagy profi bocoló, feketeöves, akkor nem feltétlen fogod megvédeni mahad... Szép ez a hozzáállás, de maradjunk reálisak azért...

Ezt leszámítva szerintem szemétség amit a barátod csinál. Értem ezt arra, hogy megmondja mit csinálhatsz és mit nem. 8 után nem mehetsz ki az utcára? Esetleg éjfél után megértem...

Szerintem neked kevésbé kellene ilyen felelőtlennek lenni, neki meg nem kéne hisztiznie egy sz aros nap miatt, miközben a többi 6-ot vele töltöd.

2017. febr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
X
2017. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Te normális vagy, most őszintén?

És ha nem egy "rendes" muksóval viteted el magad, hanem olyannal aki a város szélére furikáz, és legjobb esetben csak megerőszakol?!


Itt nem az egyedü léttel van a gond, hanem, hogy illik szólni a másiknak - ha már együtté ltek -, hogy elmentem sétálni, majd jövök. És, ha közbejön valami, akkor alap, hogy felhívod, mert halálra aggódja magát... főleg, mert lány vagy, az meg pluszpont, hogy naiv is mellé.

Hát, ezek után én kétszer meggondolnám, együtt maradnék-e veled, kell-e, hogy x időnként szétizguljam magam, hogy vajon megszpattak-e már egy autóban, vagy élsz-e még.


27n

2017. febr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Több mindenre reagálni fogok,de csak pár mondatban.


Nem, nem szoktam éjjek 2 órakor haza ballagni. Sokkal elöbb otthon vagyok.


Csak ő érzi úgy hogy kizárom őt, falat emelek kettön közé és stb. Én mindent megosztok vele és őszínte voltam vele mindig, ő is az.


Azért akar velem több időt lenni, mert mindketten dolgozunk már és nem vagyunk együtt a nap 24 órajában. Van amikor csak este 8 körül ér haza vagy délután van szabadideje, de én akkor még dolgozom. Ezért szerette volna, ha mindennap vele vagyok. Ő hetente 2x elmegy az öccsével megisznak valamit vagy a haverjaival van a párom. Neki ez a kikapcsolódás, de keveset van egyedül. Én viszont inkább egyedül szeretek lenni, VAGY VELE és néha a barátaimmal.


Teljes mértékben igazatok van. Nagyon butaság volt, idegen ember kocsijába beülni és nem kellett volna megpuszilnom sem a férfit. Így utólag tényleg belátom, hogy ez hiba volt és nagyon felelőtlen voltam. Azt is megértem, ha valaki azt gondolná ezekután, hogy több is történt az nap este. De nem volt semmi, nem csaltam meg a barátomat, mitöbb nem is szoktam így ismerkedni, korábban, ha buliba mentem, ha felkértek táncolni inkább elutasítottam az illetőt, annyira gyáva voltam. Nem kívánok mégegyszer ilyet csinálni!!!


A barátom mindig ragaszkodó típus volt, de a kocsmás - kocsis eset óta veszekedünk éjjel nappal.


Nem, nem fog bántalmazni a párom. Nem emelt kezet rám, és ezután sem fog.


Tudom, hogy ez szemforgatásra késztet pár embert, de nem akarom, hogy féltsen a párom. Nagyon bosszant, hogy azthiszi nem tudok vigyázni magamra és aggódik.

Én is féltem a barátomat..rendőr, de ez nem jelent semmit, mert tudom, hogy nem csak hatalmas nyomás alatt van, és stresszesek a napjai, de ő is veszélybe sodorhatja magát és féltem. De bízok benne és nem szoktam neki nyafogni, és 100x elmondani, hogy vigyázzon magára stb.


A szex jó és mindennap van. Még akkor is, ha 10 környékén dőlök csak be az ágyba. 1 nap van amikor keveset látom vagy csak a nap végén. Ilyenkor este sem akarok tőle semmit. Ha haza érek olvasok, eszek, fürdök, és bebújok az ágyba. Volt, hogy megjegyezte önző dög vagyok és kaptam egy fájdalmas ölelést, de azthiszem azt nehezen, de elfogadta, hogy akkor nem akarok szexelni. Most viszont mintha ez is baj lenne. És tudom, hogy azért, mert amikor szeretkezésre kerül sor, az mindig spontán jön és ha akkor kezdeményez , az nap amikor egyedül szerettem volna lenni, akkor elutasítom. Ezt mindig óvatosan csináltam és pont a napokban beszéltem vele arról, hogy nehogy azt higyje nem kívánom őt, csak értse meg, hogy távolságot akarok.


De! Szerintem betelt nála a pohár és ezért kiabál velem és dühös még mindig. Ezért akarok most kompromisszumot kötni, feltéve, ha nem okít és hallgatom többet azt, hogy én mekkora hü....lye vagyok és naív. Mondjuk ez a 8 év korkülönbségnek is köszönhető ( szerintem ).


De hiszem, közösen találunk megoldást.


Köszönöm a válaszokat, de tényleg!!

2017. febr. 20. 12:40
 19/25 anonim ***** válasza:
87%

Egyáltalán nem illetek össze. Vagy te, vagy ő lesz kénytelen hosszú távon lemondani az igényei nagy részéről, ami meg fogja ölni a kapcsolatot, mert valaki mindig szenvedni fog benne. Én is olyan nő vagyok, akinek kell az egyedüllét (együtt élünk a párommal, de van külön szobám is), szóval én megértelek, borzasztó lélekőrlő az amikor magányra vágysz de helyette tutujgatnod kell a másikat.

Egyébként meg idióta vagy, ha azt hiszed hogy csak mert még nem adtak el kur.vának, tudsz vigyázni magadra. Szerencséd volt eddig, de ne legyél ennyire felelőtlen mert már ezt olvasva is kedvem lett volna felpofozni.

2017. febr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
37%
veterán vas te itt? Soha nem láttalak még ezen az oldalon. Egyébként sajnos nem értek veled egyet. semmi más nem tud olyan erős ösztönzést adni az énünk változtatására, mint a szerelem. A partner megtartásának reménye.
2017. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!