Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FÉRFIAK válaszát várom úgy 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK válaszát várom úgy 25 felett! Mit szólnátok, ha a párotoknak lenne egy nővel is kapcsolata mellettetek? Elfogadnátok? Szakítanátok vele emiatt? Hogy esne?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 08:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Neked probléma lenne, ha a barátod melletted egy fiúval is néha lesz*patja magát?
2010. máj. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Úgy érted, mit szólnánk ahhoz, ha a párunk megcsalna, ráadáusl nem is egyszeri alklaommal, hanem folyamatosan?
2010. máj. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem probléma lenne ha egy pasival le*zopatná magát igen... A kérdés lényege hogy szerintetek megcsalás e az ha nővel vagyok...///én is nő vagyok/// Mielőtt lehordanátok minden szarnak, nincs viszonyom senkivel csak megfordult a fejemben és érdekel erről a pasik véleménye
2010. máj. 9. 09:13
 4/14 anonim ***** válasza:

3-as powa!;)

2 nővel wááááhh:)

Én örülnék neki!:)

22/F

2010. máj. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én nem lennék féltékeny egy nőre. :)egészen pontosan azért nem, mert tudom hogy amit egy nő tud adni, az teéjesen más, mint amit egy férfi.. bár az nemtudom hogy esne, ha rendszeresen együttlennének.. ilyen helyzetben még nem voltam.
2010. máj. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, azzal én is tisztába vagyok hogy egy nő soha nem tudna annyit nyújtani mint egy férfi... Nem minden hétre gondoltam csak úgy havonta egyszer:) vagy nem tudom valami ilyesmit.
2010. máj. 9. 09:44
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, igaz én lány vagyok, de a páromat úgymond "megcsaltam", mert smároltam egy másik lánnyal, fogadásból, és elmondtam neki, nem akadt ki, sőt röhögött rajta, de ha ezt egy fiúval tettem volna, valószínű hogy azonnal szakított volna.
2010. máj. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nekem is elfogadható az a harmadik (nem csak külsőleg) és a dolgok közösen, hármasban is mennének, akkor részemről nem lenne gond. (41f)
2010. máj. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Láthatod, Kérdező, hogy itt már soka na hármasra gondolnak. De persze a legtöbb ember számára az átlald említett felállás megcsalás volna. Ugyan miért ne lenne az? Amikor valaki úgy áll hozzá, hogy nem az, azzal igazából a valódi nő-nő szerelmi kapcslatokat degradálja, mintha az nem lenne olyan komoly.
2010. máj. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Nekem probléma lenne ha egy pasival le*zopatná magát igen..."


Aham értem akkor amíg azt gondolod, hogy egy kapcsolatban neked többet szabad, mint a másiknak, addig inkább Barbi-babázz.

2010. máj. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!