Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most kenyszerbeteg a parom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kenyszerbeteg a parom? Ez normalis viselkedes?

Figyelt kérdés
Beraktam a hutobe egy citromot az also polcra. Mire ujra kinyitottam mar a felson volt. Nem ez az elso huzasa. Nem hiszem el h egy citrom igy zavarja a hutoben. Minden patentul es harmoniaban kell h alljon. Megorulok. Ti turnetek az ilyen agyament dolgokat?
2017. febr. 22. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a férfi ? Ha igen, akkor tudom mit érzel. :D
2017. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális, nem normális, ha így kiborít téged, akkor keress mást!
2017. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én meg mindig máshova teszem a vajat mert kiesik. De nem zavarja a párom. Talált rá megoldást.
2017. febr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
nem,ez beteg,lelépnék,nem kérdés,aztán mindent rakjon ahova akar.
2017. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 T. H. Cromwell ***** válasza:
Most komolyan, nem qrvára mindegy, hogy hol van az a citrom? Ilyen jó élet jutott neked, hogy csak ilyen gondjaid vannak? Én észre se venném, hogy átkerült valami a hűtőben…
2017. febr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy hogy hol van. Neki nem mindegy nem erted? Neki semmi nem mindegy,mindennek meg van a helye, ha mar arrebb van egy millimeterrel akkor mar rosszul erzi magat.
2017. febr. 22. 23:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez kényszerbetegségnek tűnik.
2017. febr. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az bizony. Vedd rá, hogy menjen el kezelésre, vagy hagyd ott.

Mostohaanyám pokollá tette az életemet, míg együtt laktunk. A szobámban tökéletes rendnek kellett lennie, ha valami nem úgy állt, hogy ő elképzelte, képes volt ordítani velem...

Fogytam is vagy 15 kilót, míg nem tudtam elköltözni.

2017. febr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Máshol is megjelenik ez vagy csak a r*hadt citrom?:D

Mert én is átrendezem a hűtőt, hogy pl rendezett legyen, zöldség a helyén, hús a helyén... nem vagyok egy görcsösen rendszerető lány, de jobb, ha egy alapvető rendszerezés jelen van itt-ott.

2017. febr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En parom is ilyen. Neha idegesit, de leginkabb vicces. Pl nem szereti ha en teregetek, mert en en mashova es mashogy rakom a ruhakat. Vagy ne hajtogassam a ruhait a szekrenyebe, mert nemtudom hogy kell. Nekem jo, igy nem kell teregetnem vagy hajtogatni:) viszont van par idegesito is; a fogkrememet mindig elpakolja mashova, akarmit foz, neki a legnagyobb labas kell amit utana en mosok el, minden rohadt dobozt meg kell tartani (pl turmixgep, erosito, telefon). De nem eleg, hogy nem szabad kidobni, ossze se lehet hajtogatni! Nem-nem, a dobozoknak uresen kell allniuk. Na ettol a falra maszok. Ugy nez ki az gardeobunk mint a cseri telep. Megertelek kerdezo. Nalad a citromnal ment fel a pumpa, nalam a dobozoknal:) (vagy a hasznalt szalveta amit nem lehet kidobni, de ebbe bele se merem menni).

Ettol fuggetlenul ezert nem szakitanek vele. Nekem is vannak dolgaim, en inkabb trehany vagyok, ami nem egy jo parositas egy OCDsel... Ha nagyon zavarja ot valami, akkor szol es en is, es probalunk rajta valtoztatni. Vagy ravenni hogy valtoztasson rajta. En a helyedben vennek egy kilo citromot es mindet a felso polcra szepen felsorakoztatnam. Aztan ha megkerdezi hogy mi az, mondhatod hogy te azt hidded o igy szereti:)

2017. febr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!