Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg el kell viselnem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg el kell viselnem, hogy gusztustalan? (lent)

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve élünk együtt a barátommal, és van egy rettenetes szokása... Amikor először meghallottam, nem tudtam, honnan jött a hang... A mandulária szokta fogni eleinte, hogy gyulladtak. A hangot én harácsulásnak hívom, de nem egy szimpla krákogás, de nem tudom jobban leírni. Az egész torkából felharácsulja az ott lévő nyálat, taknyot, váladékot, majd, ha ez még nem elég, egyenletesen szétteríti a mosdókagylóban vagy a wcben. Ezt most csak reggel, az elmúlt 20 percben, amióta fent van, 3x!!!! csinálta, kb. minden reggel erre kelek... Rettenetesen gusztustalan hangja van. Oké, még ha beteg, megértem 1-2x, de most egyáltalán nem az, miért kell gusztustalan állat módjára öklendezni? A hideg ráz a hangjától, de őt ez nem érdekli. A múltkor finoman megkértem, hogy ha nem beteg, legyen szíves, ne csinálja, válasz: de sokszor gyűlik össze ott váladék... Tehát nem is mindig jön fel cucc, gondolom azért kell 3x próbálkozni... Ki tudnám hányni a belem minden alkalommal amikor meghallom, csókolózásról ne is beszéljünk, fúj.... Ez nem tapintatlanság, hogy le se sz**ja mire kérem? Én ilyen hangot kiadni se tudok de biztos mindenkinek jönne fel cucc (miért is ne jönne, nyál is lefolyik) mégse harácsul mindenki orrba szájba. Megjött a 4. is, ráadásul fogmosás közben... Ahh. :((
2017. febr. 23. 05:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Ez úgy gusztustalan,ahogy van!Szerintem meg is eszi.Tesz rád, hogy te mit gondolsz, az kifogás,amit magyaráz.Hozzászólni,de beszélni,és érni se lenne gusztusom.De Te vele vagy 4 éve,most erre mit mondhatnék?
2017. febr. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem kell elviselni: az életed "arról szól", hogy egy van belőle, így, ha nem elég, hogy szimplán elszaladjanak felette(d) az évek, minden napodból, barátságodból, stb. a lehető legjobbat kell kihozni.

(Szerintem egyébként talán a harákolás a megfelelőbb szó, de teljesen lényegtelen.)

Nem értem, még mit keresel ott..?

1. "A hideg ráz a hangjától, de őt ez _nem érdekli_."

2. "Ki tudnám hányni a belem minden alkalommal"

3. "csókolózásról ne is beszéljünk, fúj"

Szerintem ez a három bőven megválaszolta a kérdésed, fel se kellett volna tenned.

A fickód úgy gondolja, a tirpákságával együtt kell éljen a párja, mert nem érdekli, annak mi elfogadható, majd ő eldönti. Épp ezért a nyilvánvalóan undorító szokásán, állapotán nem kíván túllépni.


Ha drámai színt akarnál adni (de minek?) egész egyszerűen fel kéne kelned, és közelről meghallgatni, majd benyitva odarókázni, és később hozzátenni: "ezt érzem-gondolom a szokásodról, és a veled való intim érintkezésről. Ha szerinted ez normális, nyugodtan folytasd."

Aztán az elkövetkező napokban pakolnék vagy magamnak, vagy neki, amelyikünknek menni kell, ha a másiké a hely.

2017. febr. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik rokonom férje is ezt csinálja. Egyszer pont akkor, mikor vendégségben voltam. Hát valami rémesen undorító, és nem ám 1 percig, hanem jó sokáig próbálkozott.


A feleségét is zavarja, de a pasi ettől érzi jól magát, ilyenkor ő felhangosítja a tvt.


Hát vannak gusztustalan szokások, amikkel én együtt tudnék élni, de ez sok. Alkalmanként oké, de minden reggel..


Egy barátnőm pasija meg folyton fingott. Direkt olyan ételeket evett, tutti volt valami bélbaja, mert ennyit normális ember nem pukizik magától. Szeretett fingani, jó érzés volt neki.


Hát.. mindenki mást tud elviselni. Ha ennyire zavar, pedig még szereted, szerintem hagyd ott a srácot. Ha majd múlik a szerelem még jobban fog zavarni, és úgyis otthagyod.

2017. febr. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem hinném, hogy kimondott szórakozásból csinálja. Esetleg egy kivizsgálás, honnan, miért jön ennyi váladék.

Vagy lelépsz minél előbb, mert magától, csak úgy nem oldódik meg semmi. Egy idő után, már ránézni sem bírsz majd.

2017. febr. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy nem küzd jobban ezzel a váladékkal, mint más. A férjemnek és apámnak vannak ilyen gondjai (apámnak már csak voltak), durva hányingert okoz neki a cucc. Több oka lehet: cigizés (apámnak a doki mondta, hogy nem gondolkodott-e el rajta, mennyire szedte szét a tüdejét a cigi, ha már ilyen szinten van -leszokott és 1hónap múlva abbahagyta). A páromnál még találgatunk, hogy mi lehet, lehet reflux, ami éjjel felmarja a torkát, vagy allergia (pl poratkára). Szüntessétek meg az okot.
2017. febr. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszolónak igaza van, dohányosoknál szokott ez lenni. A nikotin lebénítja a légutak felszínét borító csillók mozgását, emiatt a termelődő nyálka nem ürül rendesen a garat felé, hanem felgyűlik. Főleg éjszaka, amikor nem köhög az ember. Abba kellene hagyni a dohányzást, hogy javuljon. Ha nem teszi, az évek múltával csak rosszabb lesz.
2017. febr. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%

és 4 évet így kibírtál?

mit számít akkor a következő 44 már? :D

De megint miket elnéznek a nők háhhh..én meg itt szívok egyedül, miközben áhhh inkább le sem írom.

26/F

amugy a cigitől van...mégegy amit elnézel neki hurrá.

tudnám én miért nem vagyok egy igénytelen csótány féreg, lehet már réges rég lenne barátnőm...

2017. febr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
14.Nem kell annak lenni,de ezek szerint nem lenne hátrány,sőt!😊 Az a baj h olyan emberek vannak kapcsolatban 17 éves kortól (tiszt.a kivételnek) is már akiknek még egyedül saját maguk is nehéz súly.
2017. febr. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bocs 7.
2017. febr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem kell elviselni. Tényleg undorító, ahogy leírod, és csinálhatná szolidabban is. Viszont akaratlanul együttérzek valahol a csávóval, mert ha krahácsol, hörög és köp, annak oka van, és tényleg nem lehet jó neki sem. Persze utána kéne járni hogy miért van ez így.


Nekem is van sajnos undorító "szokásom", méghozzá az, hogy bármi meleget vagy fűszereset eszem, folyik a taknyom. Istentelenül undorító és marhára szégyellem, hogy a családi ebédnél háromszor-négyszer kell kimennem orrot fújni, de különben meg szó szerint a tányérba folyik. Mindezt tetézve nőből is vagyok, szóval külön súlyosbító tényező. Páromnak is feltűnt a második héten, tehát tényleg kóros... Őt mondjuk nem zavarja, mert próbálom szolidan megoldani, de nyilván így is kellemetlen nekem. Lehet ő egy másik platformon szid engem :D

2017. febr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!