Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kéne viselnem? Megér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne viselnem? Megér egy próbát egyáltalán?

Figyelt kérdés
22 éves férfi vagyok , a lány akivel egy párt alkotunk 21 éves . Az elején minden jól ment , hamar elterveztük, hogy össze költözünk.. Kb 2 hete ki fordult magából . Ma lenne a költözésünk első napja, eddig csak a cuccot vittük fel , ma mennénk fel elsőnek ott lakni . Kb hétvége óta nem szeretkeztünk, mivel meg volt neki, illetve nem találkoztunk. 2 hete ha írok neki reggel , nem ír vissza, a telefont nem veszi fel, tőmondatokban reagál az üzenetkre . Kérdeztem mi baja, nem akarja elmondani .. Úgy érzem nem szeret, viszont tegnap átmentem hozzá, azon kívül, hogy szomorúnak látszott nem volt olyan rideg .. Nem mondta mi baja , pedig kérdeztem .. Egyre többször ilyen . Ülünk az autóban ő néz erre én arra .. Odabujok, puszilgatom, ő semmi .. Mintha muszájbol lenne velem . Arra gondoltam nem fújom le ezt a költözést , de nehezen fogom birni .. Mit tegyek ?? Mit tegyek ha pl este kezdeményeznék, de ő elfordul ?! Ha idegenként fog velem ott is lakni ... Màr egy havi kaucio kifizetve, ami 45 plusz ma kéne a másik 45, illetve az elsö bérleti ami 135 ezer ft.. Nem a pénzen múlik, de félek hogy felesleges és egy rosszul eltöltött elfordulós éjszakáért nem szivesen ad az ember ennyi pénzt , de kifizetem felmegyek csak hogy bírjam ki, hogy időt tudjak neki adni ? Ti hogy kezelnétek le ? 6 honapos kapcs.
2015. szept. 3. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:

hagynám még a költözést

majd akkor ha kiderül mi a baja és h akar e téged vagy sem ...

2015. szept. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6 hónapos kapcsolat, még nem olyan nagy idő. Várj még vele, várj a költözéssel, kitudja mit gondol magában. Most kellene neki is szólni, hogy ne hajszoljon bele anyagi kiadásba feleslegesen.
2015. szept. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A költözéssel nem tudok várni .. Vagy megyek vagy bontok . Szerződést aláírtuk a boldogabb időkben
2015. szept. 3. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!