Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok egy ilyen gusztustalan sértésre?

Figyelt kérdés

Tegnap este pasim kiütéses lett, a tesója és az anyja belebeszélte, hogy rubeóla vagy kanyaró. Éjfélre nagyon bedurvult a dolog, nem tudott aludni a viszketéstől, ingerült volt. Mondtam neki, hogy szerintem allergiás reakció, adtam neki antihisztamint és kálcium ampullát. Majd elmúlt a viszketés, aludt. Egész délelőtt bunkó volt velem, nem szóltam...betudtam annak, hogy ingerült, ideges, hogy mi van. Déltől volt doki, aki megnyugtatta, csalánkiütés, elmúlik, ártalmatlan. Eddigre nem viszketett már neki.

Majd nem tudom, mi történt, csupán annyit kértem tőle, segítsen berakni a tortát a hűtőbe, még nem dermedt meg, féltem, hogy szétcsúsznak a rétegek. Szerintem nem olyan nagy kérés...

Erre ő elkezdte mondani, hogy én nem is vagyok nő, önző vagyok, nem foglalkozom azzal, hogy ő beteg ( a 3 éves fiamnak sütöttem holnapra tortát, közben kitakarítottam az egész házat, mostam, mialatt ő a tabon játszott), különben is baccam meg a faccopó k..va anyámat, akit a kukacok zabálnak. ( anyum 10 éve halt meg rákban)

Azóta rá sem bírok nézni, nem rég jöttünk haza a gyerekkel a játszóról, nem vagyok hajlandó hozzászólni.

Szakítani akarok vele.

Szerintetek jogosan akadt ki? Ok ez a beszéd arra, hogy kitegyem a szűrét? Nagyon megbántott. Rohadtul fáj. Neki is meghalt az apja, alkoholista volt, az vitte el, de sosem mondanék rá ilyet.


2016. szept. 23. 18:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
En konkretan belecsaptam volna a csalankiuteses fejebe a tortat, majd tortas pofaval kivezettem volna az ajto ele, es a "a cuccaidat majd utanad kuldom" felkialtassal kitettem volna a francba. Annyira nem meltatnam hogy megkerdezzem mi baja, a tovabbiakban pedig egy szot nem tudna velem valtani.
2016. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly kérdés?

Nyilván azonnal kitenném. Valami személyiségzavara van talán, és a 3 éves fiadnak képzeli magát? :D

2016. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
És a mondata végén kinyitom az ajtót és ő távozik. Nálam ennyi. Miért is van még ott? Leszarom hogy ő is ott lakik-e agy sem. Úgy vágtam volna ki, hogy nyekken. N32
2016. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Megkattant?
2016. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezek után még együtt maradsz vele akkor hülye vagy már ne is haragudj!

Dobd ki! Mit képzel?? Undorító egy rohadt féreg!

Hány évesek vagytok amúgy? Mert ő 5 éves szinten van!


Legalább bocsánatot kért? Mit mondott azóta?

2016. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az exem mondotta: ez váló ok. :)))
2016. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ne haragudj, de el sem hiszem, h van ilyen "ember"-nek nevezett féreg, aki ilyet mer mondani a másiknak....................

Szted ezt merte volna mondani a haverjának, munkatársának, vagy bárkinek rajtad kívül?... Elárulom, h nem. Csak Neked/Veled mer ilyen lenni. Mit tettél azért, h semmi, de semmi tiszteletet nem érez irántad??? Függsz tőle, anyagilag, vagy mi??

Én annyit tennék helyedben, h megszűnne ez az "ember" számomra. Ott dögölhetne meg mellettem, még segítenék is ebben. Magamat ismerve már nem is élne!

A három éves kisfiad ilyen férfival él együtt?! Ezt a példát kövesse?

Kérlek, ne is gondolkodj, szabadulj meg ettől a lelkinyomoréktól!!!!

2016. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Fogtam volna a torták és belebactam volna a csalánkiütéses nyomorék fejèbe, utána a fogait is kivertem volna. Bacd ki a retkes p.csába azt a nyomorék kis pondrót, ez ennél csak rosszabb lesz. Amúgy volt csalánkiütésem nekem is, én dolgozni is tudtam vele. Negyed annyira nem gáz mit amennyire vinnyog miatta.
2016. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen emberrel nem lennék együtt. Hogy tudtál vele összejönni? Ez nem egy ideges hiszti, ezek jellemvonások... Tehát nem az első ilyen lusta, önző, bunkó, elfogadhatatlan megnyilvánulása lehet.
2016. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pszichopata...
2016. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!