Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te odaadnád a barátnőddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te odaadnád a barátnőddel közösen vásárolt tv-d a barátnőd legjobb barátnőjének? Neki elromlott, de nincs pénze újra, de ezért nekünk meg venni kell újat. (A mostani 2 éves. )

Figyelt kérdés
2017. febr. 23. 10:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egy két éves tévé szinte még új, ez azért nem olyan, mint a telefon, hogy létszükséglet az új modell folyamatosan. Ebben az esetben tehát nem.

Mellesleg tévé nélkül lehet élni. Tudom, kipróbáltam.


Ha eleve újat terveznénk venni, akkor talán, bár akkor is kölcsönben vagy eladásban gondolkodnék, nem abban, hogy "csak úgy" odaadom.

2017. febr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az a barátságtól, saját anyagi helyzettől és lecserélési igénytől, stb. függ. Ha pl. külön a kassza, nekem pedig nem szimpi ill. nem barát a barátnője, ÉS én sem adakozom a párom terhére a saját barátaimnak, akkor a cseréhez legfeljebb régi tv értékének felét levonva az új árának a feléből, járulnék hozzá.

Ha nem nézek tv-t, vagy nem szeretnék pl. 4K-sra fellépni fullHD-ről, akkor meg semennyivel, hiszen eleve odaadja az én részem is.


A fenti egy, nem alaptalanul bizalmi alapú, közös kasszás kapcsolatban nem érvényes, mert ott egymás érdeke annyira tiszteletben tartódik, hogy ilyen jellegű ötlet csak arra érdemes barát, és arra megfelelő anyagi tartalék mellett merül fel, és a válasz összeségében "persze"-re végződik.

2017. febr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Belegondoltam, mi lenne, ha a legjobb barátnőmnek elromlana a tévéje, de egy árva petákja sem lenne újat venni, mi viszont jólétben élnénk. Akkor sem a miénket cserélném le, hanem vennék neki egyet ajándékba. Ha a párom legjobb barátjáról lenne szó, és a párom szeretné, akkor szintén így. De ezt megtenném mikróval, vasalóval, bármivel, ha nekünk ez nem probléma.


Végülis a legjobb barátom, kin segítsek, ha nem rajta? :)

2017. febr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én szemszögemből nézve sem adnám oda, főleg nem ingyen. (1éves 4k Uhd Curved Smart Samsung amiért 600k hagytam ott a mediamarktban,tehát semmi képpen sem ajándékoznám el sőt még el sem adnám.)
2017. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!