Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szabadulni tőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Első sorban szeretnélek megkérni titeket, hogy normálisan legyetek szívesek válaszolni.

Szóval több mint 2 éve élek párkapcsolatban, 23 éves lány vagyok. A kapcsolatomban minden rendben van, vannak kisebb vitáink de azt hiszem mindent meg tudtunk eddig oldani. Kb. fél éve találkoztam egy fiúval a munkahelyemen, párszor beszéltünk erről-arról és egyszerűen nem tudom túltenni magam ezen a srácon. Egyszerűen annyira megfogott a személyisége és a külseje is hogy egész nap rajta kattogok... nem akarok a felesége lenni nyilván és a párom sem cserélném le senkire. Már nem egyszer álmodtam vele, olyankor az egész napomra kihat a dolog... elfog a gyomorgörcs meg minden sz*r amikor meglátom. Nem érzek iránta semmit de nem tudom kiverni a fejemből és ez már kezd idegesíteni, és tök kellemetlenül érzem magam a párom előtt is pedig nem csaltam meg én nem is áll szándékomban. Szerintetek mi lehet ez? Nem beszélek a fiúval napi szinten, már inkább kerülöm is mert lefővök ha a közelembe van... ki nem állom magam emiatt...


2017. febr. 23. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először magaddal kellene tisztáznod hogy mit is érzel iránta, de őszintén! mert a leírásodból úgy tűnik, hogy még magadnak sem mered bevallani hogy mit érzel. azt írod nem erzel iránta semmit, de az embernek nincs gyomorgörcse egy olyan ember láttán aki iránt semmit sem érez. tudom, hogy nehéz bevallani még saját magunknak is ezeket a dolgokat, főleg ha komoly kapcsolatod van, de szerintem vegyél egy nagy levegőt és gondold át; miért érzed ezeket fizikai tüneteket? csak szexuálisan vonzódsz hozzá, vagy több, meg szeretnéd ismerni, vele akarsz lenni? ha nyíltan átgondolod, lehet h közelebb kerülsz a válaszokhoz
2017. febr. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy te vonzódsz hozzá, még ha önmagadnak se ismered be, de kérdés, neki te mit jelentesz? Egy újabb strigulát, komoly kapcsolatot, vagy semmit?

Ez nem úgy működik, hogy szerelmesek leszünk valakibe, akkor őt választottuk, és pont, így lesz örökre.

Más dolog a szerelem, a szeretet, a ragaszkodás, és a hirtelen fellángolás. Később, majd megtapasztalod mindet.

2017. febr. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!