Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mért nem tudok nemet mondani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudok nemet mondani? Mért nem tudok szabadulni Tőle?

Figyelt kérdés

Fél éves kapcsolat volt,és már lassan fél éve szakítottam a pasival. Voltak érzéseim, de sztem viszonzatlanok, nem úgy éreztem hogy kellenék neki. És már nagyon rosszul éreztem magam benne. Lelkileg megviselt.


Majdnem minden nap felhív, majd volt hogy elhívott ...

Én naív azt gondoltam hogy érdeklem ...

De folyamatosan azt érzem és látom, hogy nem!

Már nem is szexelünk. Akkor minek hív el?? ÉS én minek megyek el??!!

Csak szórakozik velem és manipulál.

És még így is tök normális vagyok vele, még ezek után is, hogy így bánik velem.

Nem akarom kiadni az érzéseimet, épp elég hülyét csinálok így is magamból. Ezért úgy viselkedek vele mint egy baráttal.

Már rég nem reménykedek hogy húú majd jó lesz, .. de akkor mért??

Tudom hogy mit tesz és azt is tudom hogy mit kéne tennem!

De nem értem hogy mért nem tudom megtenni és kerek perec megmondani neki hogy hagyjon békén?!!

Mert nem veszítenék semmit!!! Még barátnak sem mondanám.

Felhív, elmondja a kis gondját baját, ... elhív, hogy ne legyen egyedül és így ennyi. Mert bennem megtalálta azt a hülyét, aki felveszi neki a telefont, normálisan beszél vele, és elmegy amikor hívja.

Annyiszor megfogadtam már, hogy nem veszem fel neki a telefont, közömbös leszek vele... meg nem megyek el ha elhív, vagy elbeszélgetek vele.

De mire oda kerül a sor, egyszerűen elgyengülök, nincs is kedvem erről beszélgetni vele.

Másnak annyira meg tudom mondani a frankót, de Neki??!!

Viszont úgy akarom, hogy ne az jöjjön le belőle hogy az érzelmeim miatt teszek így.

Van hogy úgy vagyok vele hogy tudom kezelni a helyzetet, de aztán mégsem.

Sosem voltam még így!! Lehet hogy az önérzetemet (ami még marad)cseszegeti, hogy miaz hogy nem kellek neki?? Mert olykor elgondolkozok rajta, hogy kellene e nekem ha ideállítana hogy komolyan gondolja! Ezek után valószínűleg nem!

A segítségeteket kérem!!!

30/n


2015. júl. 11. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szeretinem szereted még... :( nézd meg milyen sokat írtál. nagyon is foglalkoztat, rengeteg energiádat felemészted szándékosan. miért tennéd, ha közömbös számodra.

Lehet segítene, ha egy nagyon őszinte beszélgetést tartanátok. Egyszerűen borulj ki neki, és öntsd ki magadból, hogy megőrjít a játékaival, és haragszol magadra, h nem tudod elküldeni. Mondd meg, hogy hívjon mást, ha gondja van, hagyjon békén , kerek perec. Neked meg irány pasizni!! Itt a nyár. Foglalkozz magaddal, keress örömforrást, aztán belebotlasz egy nagyon nagy ő-be, meglátod!


másik 30N

2015. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első pasim engem is manipulált. Először 7 hónapot jártunk, majd kidobott mert megunt. Mivel csajozni akart, de tetszett neki, hogy midnig ott vagyok neki, így összejárogattunk. 3 hónapig csinálta ezt velem, majd közöltem vele, hogy csá. Ekkor addig tepert, amíg vissza nem hódított. Utána 3 hónapot jártunk és megint kidobott mikor érezte hogy 100%-ban az övé avgyok. Olyan mértékben alázott, hogy nem igaz. Nem voltam neki több, mint a kiskutyája, az ágyasa, stb. fél évig még hülyített. Én hülye. basszus visszaemlékezni is rossz. Aztán mikor éreztem, hogy itt a vége és már én sem érzek iránta nagyon semmit, itt az ideje kilépni. Közöltem vele, hogy büdös a farka. Soha többet nem láttam...


Ezt csak azért mondtam el, hogy azért ti már eléggé idősebbek vagytok. Mi mindketten 17 évesek voltunk ekkor. A pasi nem nem tudta, hogy mit akar, hanem tudta nagyon jól, csak nem kellettem neki eléggé. Veletek is ez a helyzet. Ha küzdene akkor küzdene. Ha érdekelnéd akkor érdekelnéd. Vagy beszéld meg vele vagy hagyd ott. De ne toporogj egy helyben mert csak magadat fogod tönkretenni.

2015. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!