Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve vagyunk együtt de havi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyunk együtt de havi 2x nagyon max3 x van szex ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy miért lehet ez : 3 éve lesz áprilisban hogy együtt vagyunk de a nemi életünk alig van havi 2x nagyon max3 x nem tudom mert lehet ez szerintetek a ferjem meg csal vagy undorodik??? Volt vagy van igy valaki?
2017. febr. 23. 23:34
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Na ez az hogy másra gerjed tegnap készültem ki igazán hahah délután hívta a kolléga nője hogy holnap helyettesíteni be e ugrana erre látom hogy a takaró alat simogasa magát hát öcsém hahah vicces ez már nagyon az erre azt vágta rá hogy nem azért csinalta hanem mert épp viszkedet nah persze
2017. febr. 24. 11:23
 22/27 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ne haragudj,de ez az ember hülyének néz akkor.
2017. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
igy meg aztán végképp semmi értelme,csak időhúzás.
2017. febr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 veinig ***** válasza:
0%
Szerintem szimplán valami nem ok neki a szexben veled. Az, hogy hány kiló, meg milyen magas vagy stb, az ágyban szinte teljesen mindegy. Van-e kisugárzásod, szexi vagy-e, és milyen szerető, az nem ezeken a dolgokon múlik. Azon kívül tudod, hogy mi a vágya? Mit szeret, mi izgatja, mi indítja be igazán. Ha igen, megteszed- e neki, amit szeretne? Ha nem, akkor is ott a kérdés, hogy mondta-e már, csak te észre sem vetted? Ha meg nem ondta még, akkor tessék kihúzni belőle, és megtenni. Csak akkor várhatsz viszonzást, ha te is megadsz neki mindent. Nem bántani akartalak, bocs, nem élek köztetek, lehet nagyon mellélőttem, de hátha mégsem...
2017. febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó èn már mindent próbáltam de mindent szerepjátek,tánc,kint a szabadba es semmi :( állitólag minden vagyát ki elègitettem ano de kètlem hogy ugy lenne.... Ha meg kerdezem azt mindja hogy semmi olyan nincs mert mindent meg kap ezt ő állitsa
2017. febr. 24. 21:14
 26/27 anonim ***** válasza:

Nehéz ám őszintének lenni egymáshoz házasságban is. Tudom sokaknak megy. Ez olyan, hogy megkérdezed megcsalsz? Hát talán 1% az esélyed arra, hogy az arcodba vágja, igen, meg!

Azért lett volna jó, ha tényleg meg tudjátok beszélni, nem ez a Te próbálkozol, ő nem, de közben meg sutyiba, nem sutyiba... Én tartom, hogy ennek így sok értelme nincs. De ahogy szokták mondani, egy párterápia talán segíthet, ha valaki mentené.

2017. febr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Az is igaz h valakit akinek nincs is semmi baja nehéz lesz rábeszélni egy párterápiára.
2017. febr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!