Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízhatok a barátnőmben?

Figyelt kérdés

Gyorsan a szitu: több mint 2 éve vagyunk együtt. ebből kb 9 hónapja együtt is élünk. Régebben is volt hogy beszélgetett más srácokkal, ez nem is baj. De valamelyik nap hajnal negyed egykor arra keltem hogy messengerezik. Állítólag "nem tud aludni". Jól felkaptam a cukrot, berágtam kicsit. Azon az éjjelen alig aludtam, reggel is nem nagyon beszéltünk. Majd kértem hogy magyarázza ezt meg, és azért időbe jelezzen ha alakulgat valami, hogy ha úgy van, ne raboljuk egymás idejét. Erre azt mondta, hogy nem alakulgat semmi, csak dumált régi talán volt munkatársával, és hogy engem szeret.

Tegnap este ismét rákérdeztem, mondtam hogy nézzen a szemembe és megkérdeztem hogy bízhatok-e benne és igen volt a válasz. Majd ismét elmondtam hogy én is ehhez tartom magam hogy ha van más időbe szólok és nem kavarok mögötte hónapokig. Este úgy aludtunk el hogy 2-3 puszi, szeretlek szavak mindkét részről, és összebújva.

Ma reggel hasonlóan váltunk el.

A barátnőm egyébként visszahúzódó típus, ritkán bulizik, de sokat mosolyog, ezt jó pár férfi félreérti.

Picit megingott bennem a bizalom, ezt mondtam neki is.

Tudom hogy mivel én ismerem nekem kellene ezt tudni. Azért tettem fel kérdést, hogy egy kívülálló mit gondol erről.

(nem nyomozok utána, nem törtem fel a facebookját, stb. ez nem az én stílusom most már)

25/F

24/L



2016. nov. 2. 07:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Egyrészt iszonyúan túlreagáltad, másrészt én speciel ilyen hisztit egy férfi részéről nem fogadnék el, csak azért, mert mással mertem beszélgetni. Hatalmas mázli, hogy egy alárendelt szerepet elfogadó kislánnyal élsz és nem velem, mert amit ezért a hisztiért tőlem kaptál volna, azt nem tennéd zsebre. Primadonnákkal nem járnék a lány helyében. N32
2016. nov. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

túlreagáltam volna..nem tudom..lehet.

csak kértem tőle hogy legyen fair velem ha van más a képben, idejében szóljon...nem szeretek második lenni senkinél.

2016. nov. 2. 07:45
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Igen, túlreagáltad. Ő csak beszélgetett másvalakivel, te meg egyből besértődsz, megvonod tőle a szereteted, napjában többször kétségbevonod a bizalmát. Azon tűnődöm, milyen lehet a kapcsolatotok, ha a bizalom már attól meginog benned, hogy beszélget.
2016. nov. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazatok van, sajnos égettem már így meg magam hogy azt hittem minden rendben és később kiderült, hogy mellettem másvalaki is volt a képben. lehet onnan fakad ez a dolog.
2016. nov. 2. 08:09
 5/28 anonim ***** válasza:
68%
A minimum, hogy bocsánatot kérsz, és a jövőben egyedül dolgozol az önbizalmadon. Nem ő fogja tönkretenni a kapcsolatot, hanem te, ha ezt nem fejezed be.
2016. nov. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
26%
1-eske, még szerencse, meg másnak is, hogy nem veled él együtt....valószínű már laposra lennél verve.
2016. nov. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%

Már bocsi, nem tudott aludni és csendben el volt a gépnél.

Ez egyáltalán semminek nem az alapja.

Nem tudom, szereted-é és ő szeret-é, de ilyen kirohanások, idővel kiölnek belőle minden irántad érzett érzést. Ez a féltékenység, nagyon mérgező tud lenni.

2016. nov. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
33%

Tisztelt nő társaim!

Mintha ti meg a kérdést reagáltátok volna túl.

Nem minősitek inkább! De a véleményem megvan.

Arrol nem beszélve, hogy kiváncsi lennék ha a párotok azon kapnátok éjjel, hogy egy lánnyal/nővel chatel mennyire lennétek megértőek!?

2016. nov. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
utolsó: igen, picikét bennem is ez volt...
2016. nov. 2. 08:59
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
6os: nem vagyok az a típus, aki ezt elviseli. Nyilvánvalóan.
2016. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!