Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a többszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a többszereplős történetről, legyek türelmesebb vagy felejtsem el a férfit?

Figyelt kérdés

Sikerült belefutnom egy olyan történetbe, amit mindig kerülni akartam.

Interneten megtalált egy régi ismerõsöm/barátom, aki azóta (6 év) megnõsült, gyereke lett, elvált (pszichés beteg volt a nõ), majd megint megházasodott. Két hónapja minden nap beszélünk, egymásba szerettünk rendesen, de nyilván nem lehetek maradéktalanul boldog, mert nem független. Emiatt halogatom az elsõ "újra" találkozást is. A feleségrõl annyit tudok eddig, hogy nem élnek együtt, a világ másik végén tanul. Nem mondta, hogy milyen a házassága, semmit... Tegnap rákérdeztem végre, hogy mi legyen kettõnkkel, mivel egyre jobban megyünk bele az érzelmekbe, és nem szeretnék szenvedni feleslegesen. Erre annyit mondott, hogy szeret engem, ha úgy érzem, hogy tudnék vele élni és nem akarok nála jobbat, akkor igyekszik mindent megadni nekem életem végéig. (Mindig azzal jön, hogy engem mindenki akarna.) De válásról stb. nem beszélt, szerintem hirtelen jöttem az életébe és várni akar még, vagy nem tudom. Tovább nem nyaggattam, inkább személyesen majd. Abban bízom, ha valóban fontos vagyok neki, rendezi majd ezt a helyzetet, én csak õszinteséget kértem, és nem leszek a szexpartnere.

Mi lenne a helyes lépés szerintetek?


2017. febr. 24. 15:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk n legyél a szexpatnere, ahogy írtad. :)

Ha bármit akar veled komolyan, akkor előtte el fog válni. Ha meg nem lép, akkor gondolom kitalálod, hogy pótléknak jó vagy te is..

Nem bonyolult ez, ha nem akarod túlmagyarázni.

2017. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
*jav:Hát mondjuk NE legyél a szexpatnere..
2017. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Biztos szuper harmadik feleség leszel, amíg nem találkozik össze a negyedikkel.

Tipikusan az a pasi, aki mindig épp egy xar kapcsolatban van, amiből azt látja kiútnak, ha gyorsan talál mást, aztán odaköltözik.


Sok sikert hozzá!

2017. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ.

Pedig már hogy ábrándozik arról, hogy milyen jó lesz majd együtt aludni.:-)

De ezt benézte...

2017. febr. 24. 16:09
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben már most tisztáznám vele, hogy amíg foglalt, nem számoljon ilyesmivel. Ha rossz a kapcsolata, lépjen. És megszakítanám a kommunikációt.

Nézd, ebből csak te jöhetsz ki rosszul, ha beleültet a hintába, hiteget, hogy majd majd, közben egyre jobban beleesel.

Másfelől mit vársz egy olyan alaktól, aki a felesége mellett azt tervezi, hogy veled alszik?

Dobbantanék nagyon gyorsan.

26N

2017. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Igazatok van.:-(
2017. febr. 24. 16:17
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szuper leszel 3. feleségnek. Majd 20év múlva írj már, hogy éppen hanyadik feleségnél tart :D

Nem állnék le olyannal ki kétszer is felelőtlenül házasodott. Nem kell mindenkit elvenni 2 év után...

2017. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Na igen, azt magam sem értem, hogy minek ugrott bele újra. De ma megkérdezem simán, lesz ami lesz. Ne már, hogy még én érezzem sz.rul magam amiatt, hogy õ nõs.
2017. febr. 24. 16:42
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
6 éven belül két feleség + gyerek és a mostanit is elhagyná miattad. Két év múlva, meg téged hagy el vagy csal meg egy másik régi ismerőssel, kolleginával. Ráadásul ő talált meg. Gondolom nem véletlenül. Érett egy személyiség lehet, hogy 6 éven belül már a harmadik nagy Ő-vel találkozik. Ja és lesz egy nem saját gyereked is. Már ha tartja a kapcsolatot vele. Mert ha nem, akkor az is egy szép jellemvonás. Aztán azt sem biztos, hogy a gyerek anyja a pszichés beteg,nem is nevelhetné a gyereket. Vagy a férfi neveli? Ha az exem pszichés beteg lenne, biztos harcolnék a gyerekemért, hogy nálam lehessen.
2017. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#9:

Már akkor is nõs volt, amikor anno együtt dolgoztunk, szóval inkább 12 éven belül 2 házasság plussz egy gyerek.

A kislányt õ vette magához, egyedül neveli, mindent megtesz érte, 7/7 nap dolgozik. Az első felesége bipoláris depresszióban szenved, verte a saját gyerekét, szülői-felügyeleti jogok megszüntetve nála.

2017. febr. 24. 17:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!