Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Türelmesebb kellene legyek?

Figyelt kérdés
Öt éves kapcsolatról van szó. A párom elindított egy vállalkozást, eddig minden másnap nálam aludt, de most azt szeretné ha hétvégente nem találkoznánk, csak hétközbe, háromszor. Legalábbis egy darabig. Én pedig úgy érzem, hogy már túlzásba viszi az egészet, folyton én vagyok lepattintva. De lehet, hogy hisztis vagyok... Minden esetre nőknapján sem fogunk így találkozni. Szerintetek vele van a gond, vagy velem?
2016. márc. 1. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Bele gondoltál abba egyáltalán, hogy egy vállalkozás elindítása mennyi munkával jár, mielőtt elkezdesz hisztizni és arról fantáziálni, hogy most te vagy lepattintva?

Inkább segíts neki, hogy minél előbb jövedelmezőbb és sikeresebb legyen a vállalkozása!


A nőnap csak egy nap! Olyan, mint a többi. Magadat teszed nevetségessé, ha ezen is még pluszba kiakadsz!

2016. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hisztiztem, nem veszekedtem. Csak elgondolkodtam... Nem akarom elveszíteni, de attól tartok, hogy ezek esetleg valamiféle elhidegülés jelei. Eddig is dolgozott...és minden oké volt.
2016. márc. 1. 19:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy eddig is dolgozott, DE a saját vállalkozásán dolgozott, vagy máshol? Mivel a kettő nem mindegy!
2016. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A saját vállalkozásán. Most változtatni akar, még az elején van, hogy könnyebb legyen majd, és akkor állítólag helyre áll majd minden. Nekem pedig rosszul esik, hogy csak így lehet ezt megoldani...
2016. márc. 1. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Van nála normálisabb pasi is. Én nem gondolkodnék, hogy kidobjam-e.
2016. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy öt éves kapcsolatba az emberek inkább szorosabbra fűzik a viszonyt, összeköltözésen gondolkodnak nem pedig a találkozást ritkítják. Szerintem ez ügyben nincs kifogás, még egy saját vállalkozás sem. Ha másként nem lehet megoldani, akkor miért nem azt ajánlotta fel hogy költözzetek össze, hogy azokon az estéken is tudjatok találkozni amikor neki elhúzódik a munka?

Nem veled van a gond. A párod valamit nagyon nem jól lát.

2016. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló, nagyon egyetértek veled! Pontosan így van, nem tudom, hány évesek vagytok, de úgy sejtem, tuti 20-on felül, és szerintem egy 5 éves kapcsolatban már együtt kéne akár élnetek.. vagy ha eddig nem is volt így, most épp itt lenne az ideje, + ürügy is van, hogy többet tudjatok együtt lenni. szerintem nem szeret eléggé, ha képes emiatt kevesebbet találkozni.
2016. márc. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem se Veled van a gond.

Ha dolgozik is, meg lehetne oldani úgy, hogy pl. rákérdez odamennél e hozzá és addig ott olvasol vagy csinálsz vmit magadban....aztán gondolom tart szünetet és tudtok kávézni, beszélgetni, vagy időt szánni egymásra. Talán nem péntek estétől hétfő reggelig dolgozik nonstop, és akár azzal is beérhetné,ha fáradt,hogy szex nélkül de összebújva alszotok...legalábbis magamból és páromból kiindulva mi biztosan igy tennénk.

2016. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!