Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt meglehet bocsajtani?

Figyelt kérdés
Megcsalt a baratom tobb mint 2 ev utan. Mind a ketten eleg fiatalok vagyunk. Neki a munka miatt el kellett koltoznie, igy csak hetente kethetente lattuk egymast. Sokat veszekedtunk. A csaj mondta el nekem, hogy megcsalt a baratom vele. Nyilvan most hivogat es probalja helyrehozni. A megcsalas szo alatt azert ertem hogy lefekudtek. Nagyon szerettem en nagyon biztam benne. De ez a bizalom most jelenleg nincs. Kolcsonosen segitettuk egymast, az eljegyzesen is gondolkoztunk mar, a jovonket teljesen kozosen epitettuk. Az utobbi idobe nagyon elhanyagoltuk egymast, reszben miattam reszben miatta es a sok veszekedes melyitette, egyszer tette meg az indoka az volt hogy vigasztalasra vart de most hogy elvesztett rajott hogy ki szamara a fontos es allitasa alapjan a csillagokat is lehozna. Meglehet ezt meg bocsajtani? Hogy tudnek ujra bizni benne?
2016. jún. 2. 07:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Lehet hogy nem is a megcsalás a nagy gond itt (persze az is) hanem hogy egyfolytában veszekedtetek és hanyagoltátok egymást (persze nem direkt) és ez hozta elő a megcsalást. Némely ember úgy van vele, hogy ha kap egy bizonyos érzelmi löketet, lásd: barátnő feeling, aktív szex, +minden egyéb jó dolog ami vele jár, és ha ezt megvonják tőle, tetézve sok sok negatív érzelemmel (veszekedések, pont attól akit szeretünk), akkor újra vágyni fog a régi pozitív érzésekre és más karjába menekül, mert tőle pont megkapta. Persze utána rájön hogy nem az új nőt kereste, hanem magát az érzést , továbbá hogy az sem mindegy ki adja neki ezt, te vagy egy semleges harmadik. Megbocsájtani szinte biztos hogy nem fogsz. Egó bácsi közbeszól, persze valószínű ő se bocsájtana meg ha te csaltad volna meg. De általában senki sem szokta. Arra fogják, hogy ha egyszer megcsalt valaki akkor megcsal többször is, pedig ez nem így van. Sokan akkor jönnek rá, hogy hibát követtek el amikor már késő és onnantól kezdve becsülik meg igazán amijük is van. De nem ez szokott lenni a hiba, hanem az hogy senki sem szokta sérelem nélkül eltűrni, hogy hátba támadják, és értelem szerűen nem is tudnak megbocsájtani, ergo: szakítás.
2016. jún. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel csak az a baj, hogy amikor majd legközelebb az lesz, hogy kevesebb időtök lesz egymásra, és pont bejön a képbe valaki, megint ugyanezt fogja csinálni. Nincs garancia arra, hogy többé nem csal meg.


Amúgy meg nagyon durván súlyosbító tényező, hogy nem tőle tudod, hanem a lány mondta el. Ebből is látszik, hogy a barátod egyáltalán nem bánta meg, hogy lefeküdt vele, hiszen akkor utána ő vallotta volna be, hogy mit tett. Én a helyedben nem tudnék megbocsátani, mi 4 éve vagyunk a párommal, és egy ilyen helyzetben tuti, hogy semmi közöm nem lenne hozzá ezután, hiába szeretem.

21N

2016. jún. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Koszonom mind a kettotok valaszat. Azert nem mondta el, mert fontos vizsgam lesz es tisztaban volt vele hogy ha elmondja nem tudok majd tanulni es utana akarta, hogy ne emiatt ne sikeruljon.
2016. jún. 2. 08:13
 4/13 anonim ***** válasza:

Sokat veszekedtek, alig találkoztok, ő mást keresett közben helyetted, és nálad oda a bizalom.

Komolyan nem értem, mi tart titeket még együtt?!

Ez már csak kínszenvedés lesz, az agóniát tudjátok nyújtani, de ebből már soha nem lesz kapcsolat.


Egyik jobbra, másik balra, és mindketten találtok majd valakit a közelben, akivel jól is érzitek magatokat.

2016. jún. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A heti talalkozas nem olyan ritka hogy ne lehessen kibirni. En nem bocsatanam meg neki az biztos
2016. jún. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én tuti nem tudnám megbocsájtani a megcsalást...

Sokan megtudják, ezt neked kell eldöntened, de mi lesz pl ha terhes leszel? vagy ha bármi okból mondjuk 2-3 hétig nem tudtok találkozni? hanyadik megcsalás után dobnád ki?


23F

2016. jún. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Kedves valaszolok! Nem leszek ezzel nepszeru, de nem mindegy szerintem, hogy egy olyan kapcsolatban jon ez elo 21-23 evesen, ahol meg nem terveztek kozos jovot csak ugy elvagytok es egyutt vagytok fel-1 eve, vagy olyanban ahol eljegyzesen gondolkodnak es egy eletet akarnak leelni egyutt. Utobbira nehezebb part talalni. En ferfikent ugy gondolom, hogy 50 kellemes evet lehet, hogy nem kell eldobni 5 (kellemetlen / mas / megcsalos) napert.

Nagyon elitelem az ilyen noket, akik eloszor odatartjak a p.c$ajukat, aztan meg mennek a megcsalt felhez... 31F

2016. jún. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tulajdonkeppen hibas vagyok en is, nem foglalkoztam vele annyit, a jovomet/jovonket epitettem. Rengeteget tanulok, az utobbi idobe tenyleg nem foglalkoztam semmivel. De mindent kettonkert tettem. Elhanyagoltam, es ebbol lettek a vitaink. Jovore szerette volna a kezem megkerni. Nem tudom, mindenki mast mond, en meg osszevagyok zavarodva
2016. jún. 2. 09:49
 9/13 anonim ***** válasza:

kérdező szóval ha nem találkoztok mondjuk 1 hónapig valami okból kifolyólag akkor te is félredughatsz? így megy nálatok?

hetente vagy 2 hetente találkoztok...együtt vagytok, nem csak dugni jártok össze! párkapcsolatban nem így kellene mennie, hogy "na most nem találkoztunk 1 hete, gyorsan megdugok valaki mást"...

ha annyira mást akar/akartok, akkor legyetek nyílt kapcsolatban, akárki lehet mással...de ha nem fér bele, akkor nem kéne...


23F

2016. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!