Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 év után sem akar összeköltöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év után sem akar összeköltözni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Párommal közel 5 éve vagyunk együtt. Saját lakása van mindkettőnknek,anyagilag nem szorolunk egymásra,de én már nagyon szeretnék összeköltözni. Ő viszont még nem. Igaz mindennap nálunk van,de nem alszik ott,csak heti pár alkalommal,mert neki szüksége van egyedüllétre is. Én viszont Ennyi idő után ezt már nehezen viselem. Rengetegszer átrágtuk a dolgot,de nincs változás. Neki így jó,nekem viszont nem. Azt mondja majd eljön az ideje...na de mikor? Szakítottunk már ez miatt,de kibékültünk,mivel amúgy minden ok ezen kívül. Nagyon el vagyok keseredve. :(
2017. febr. 25. 08:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Esküvő volt már?
2017. febr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

"Neki így jó,nekem viszont nem."


Ha neked nem jó, akkor mire vársz?A hangsúly a neki jó-n van.Magyarul:szarik arra, hogy neked is jó legyen.Életed végéig várhatod, hogy összeköltözzön veled.Nem őszinte veled, mert nem mondja meg neked, hogy sosem akar együtt élni veled.Ehelyett ezt a "majd eljön az ideje"kifogást hangoztatja.

2017. febr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Esküvő??? Na persze... Nagyon rossz ez így,de mivel amúgy meg rendben vagyunk még nehezebbé teszi a dolgot. 34 évesek vagyunk
2017. febr. 25. 08:14
 4/22 anonim ***** válasza:
Gyereket szeretnétek?
2017. febr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez, kicsivel több, mint szexkapcsolat. Akit tényleg szeretek, azzal szeretnék együtt élni. Attól, hogy együtt élek a párommal, mind kettőnknek meg van a magánszférája. Bármelyikünk szeretne kicsit egyedül lenni, megteheti. Együtt lakás, nem azt jelenti, hogy 0-24-ig együtt is vagyunk.
2017. febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Szeretnénk gyereket igen. A szex kapcsolattól azért igen távol állunk. Nincs olyan nap,hogy ne találkoznánk,mindent megbeszélünk,hétvégente járunk a családjához,szóval ez közel sem arról szól. De valami miatt megrekedtünk,fél elkötelezni magát.
2017. febr. 25. 08:25
 7/22 A kérdező kommentje:
Én tudom,hogy nem non stop együttélést jelent az összeköltözés. Ráadásul a munkaidőnk se egyezik,szóval már csak azért sem jönne össze.
2017. febr. 25. 08:28
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ez az ember hintáztat téged. Szuper dolga van. Gondolom tudja, hogy mi a te vágyad, kaparsz utána, ő meg jót röhög magában. Hetente párszor megvan neki a meleg vacsora, a gondoskodás és a szex, pontosan erre tart téged. Nem mondja ki, mert ahhoz már nincs gerince, hogy élettársnak, feleségnek nem lennél elég jó neki. Ha férfi lennék, én is bolond lennék elígérkezni egy ilyen utánam epekedő, engem mindenben kiszolgáló "rüfkének", aki olyan sültbolond, hogy már öt éve lehet etetni a nemlétező majddal. Jaaaaa, hogy neki szüksége van egyedüllétre.... ahan, meg egy nedvesedő puncijú ostoba nőre. Gondolkozz már!
2017. febr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Andi80018 ***** válasza:
100%
Nem, ez a pali nem akar gyereket, mert akkor már régen terhes lennél és együtt élnétek. Ez elég komoly dolog, mert már te eléggé korban vagy, még két-három év ba..szakodás, és nem lesz gyerek, meg semmi. Most lépj ki ebből, vagy adj neki ultimátumot. Ráadásul lakva ismerszik meg az ember, és ebből te még semmit sem láttál.
2017. febr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

34 évesek vagytok, 5 éve együtt és nem is tudod milyen vele élni? Ez a pasi szórakozik veled. Hogy akar gyereket vállalni? Külön lakásban?


Normális, hogy nem volt még lánykérés, hiszen nem is tudod még, milyen emberrel kellene együtt leélned egy életet.


Én dobnám. Kikényszeríteni semmit nem lehet. Ha nem akar magától veled élni, ott komoly gond van. Te csak kényelmi funkció vagy a számára, ez bizony szexkapcsolat. Unatkozik és eltöltitek az időt, de nem tervez veled.


34 vagy. Összeköltöztök 35 éves korodra. Egy év kell, amíg kiismered a másik szokásait. 36 leszel. Megkéri a kezed. Egy év amíg összehoztok egy lagzit anyagilag is. 37. Már jócskán kimentél a legkedvezőbb gyerekvállalási időszakból testileg, legjobb esetben is 38 leszel, mire megszületik. De ilyenkor ritkán jön össze egyből. 40 felé tervezitek a babát?

2017. febr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!