Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 év után ha még egyik fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év után ha még egyik fél nem akar összeköltözni, érdemes várni?

Figyelt kérdés
Megtehetné, hogy ad egy kulcsot, hiszen ő egyedül él. Mégse kaptam még 7 év után se. Amikor beszélünk róla mindig mondja, hogy akkor költözzek oda...Olyan erőltetettnek érzem részéről. Mondtam már,ha nem akarja mondja meg.Persze nem mondja, állítja h felőle ok, de mégse ad kulcsot. Szerintetek?
2016. szept. 27. 17:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Bizalmatlanságból elégtelen. És még zsarol?

Azt mondják, 7 évente valami újba kellene fogni. Nem úgy érzed?

2016. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem teljesen értem a szituációt. Azt mondta, hogy odaköltözhetsz hozzá, de amikor valóban összepakoltad a dolgaidat, és vitted volna hozzá, akkor nem adott neked kulcsot?


Vagy te azt szeretnéd, ha ő kezdeményezné, hogy költözz hozzá, ő hívna, de mégsem teszi?


Ha az első esetről van szó, akkor ülj le vele, mondd el neki egyenesen, hogy szeretnél hozzá költözni, és beszéljétek meg a részleteket pontosan. Ha egyenesen kijelenti, hogy nem mehetsz, akkor döntsd el, hogy szeretnéd-e folytatni a kapcsolatot.


Ha a második esetről beszélsz, akkor addig várj, amíg nem érzed úgy, hogy csak pazarlod az idődet a barátoddal.

2016. szept. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem cuccoltam össze.:)

Ha beszélünk róla azt mondja a részéről ok, erre mondtam már neki, hogy úgy nehéz,hogy még kulcsot se kapok. Aztán jön azzal, hogy ott van vegyek el egyet. /én meg már azért se/

Elvárnám, hogy (ha már jeleztem neki,hogy ennyi idő után jó lenne ha komolyabban gondolnánk és összecuccolnánk) legalább ő hívjon oda! Ne nekem kelljen már kérni..

2016. szept. 27. 17:44
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

A franc se érti, mit akarsz?

Össze akarsz költözni vele? Akkor fogd azt a k..va kulcsot, szedd össze a cuccodat, és hordd át a pasihoz?


Vagy nem akarsz odaköltözni, csak jólesne, ha pitizne? Könyörögne?


Nyilván ismer már, mint a rossz pénzt, hogy eszed ágában sincs odaköltözni, csak arra vársz, hogy rimánkodjon, meg térden csússzon előtted, csak nem veszi a lapot. Nagyon helyesen - teszem hozzá. Normális párkapcsolatban, ha van valami terv, akkor együtt megcsinálják, és nem játszmáznak, meg nyafognak a semmin.

2016. szept. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%

A barátod tehát egyenesen felajánlotta, hogy vedd el a kulcsot és költözz hozzá, de te nem tetted, mert zavart, hogy nem ő adta a kulcsot kezedbe.


Én úgy látom, hogy a probléma nem a barátoddal van. Ő megadta a lehetőséget.


Ha az a problémád, hogy nem ő hozta fel az összeköltözést, akkor arra pedig az a válasz, hogy a barátodnak van saját lakása (neked, ha jól sejtem nincs), ahol kényelmesen él és senkihez nem kell alkalmazkodnia. Ha odaköltözöl, akkor viszont napi szinten kell majd. Ez pedig konfliktusokkal jár és sokszor fárasztó. Az összeköltözés anyagi vonatkozásairól beszéltetek?

2016. szept. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Szóval te aza típusú ember vagy, aki kigondol valamit, majd elvarja, hogy más kiolvassa azt a fejéből. Te egy igazi főnyeremény lehetsz. És csodálkozol, hogy a "párod" 7(!!) év után se akar veled összeköltözni. Lol.
2016. szept. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Te szimplan nem tudsz kommunikalni es/vagy egyszeru magyar mondatokat ertelmezni. Ha meg agyilag ott tartasz, hogy "decsakazérse'", akkor neked meg senkivel nem kell osszekoltoznod, mert anyukad valoszinuleg meg sem engedne.
2016. szept. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem értelek, hiszen mondta hogy költözz oda, azt is megmutatta, hol a kulcs. Jaaaaaa, hogy te nem akarsz összeköltözni vele. Most értettem meg csak igazából, hogy az az egyik fél, az valójában te vagy (már csak azért sem...)
2016. szept. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
Én sem vágom, hogy most mi a problémád tulajdonképp?? De mindegy is, ha ennyire nulla a kommunikáció köztetek 7(!!!) év után is, akkor mi a jó eget akarsz?
2016. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Azért rohadtul nem mindegy, hogy valaki kényszerből rávágja, hogy jól van, költözz ide vagy pedig leülnek és megbeszélik a közös jövőt. Ez így tényleg erőltetett.
2016. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!