Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 év után sem akar összeköltöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év után sem akar összeköltözni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Párommal közel 5 éve vagyunk együtt. Saját lakása van mindkettőnknek,anyagilag nem szorolunk egymásra,de én már nagyon szeretnék összeköltözni. Ő viszont még nem. Igaz mindennap nálunk van,de nem alszik ott,csak heti pár alkalommal,mert neki szüksége van egyedüllétre is. Én viszont Ennyi idő után ezt már nehezen viselem. Rengetegszer átrágtuk a dolgot,de nincs változás. Neki így jó,nekem viszont nem. Azt mondja majd eljön az ideje...na de mikor? Szakítottunk már ez miatt,de kibékültünk,mivel amúgy minden ok ezen kívül. Nagyon el vagyok keseredve. :(
2017. febr. 25. 08:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
8As 😂😂😂😂
2017. febr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nagyon igazatok van! Őszintén szólva rossz olvasni,de valószínűleg én egy álomképben élek vele kapcsolatban. Ultimátumot adni meg már önmagában is gáz! Ne kényszerből legyen velem,hanem azért,mert ő is akarja....de sajnos ő nem akarja. :(
2017. febr. 25. 09:52
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

A lányom is több éve volt a barátjával,mégsem költöztek össze...mikor finoman rákérdeztem,ingerült lett,és azt mondta, kicsi a srác lakása...A lányom pedig albérletben élt,fizette a súlyos pénzeket...(amíg nem volt állása,addig mi)-


Aztán csak szakítottak...igaz jóbarátok maradtak...

De volt ott is, itt is oka,miért nem éltek, együtt..

Ha olyan nagy a szerelem,a lakásméret nem számít...

Nálatok inkább az lehet, hogy együkőtök se akar költözni?Vagy mélyebb a dolog...?

2017. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Én szeretnék költözni nagyon is. Persze Félek is tőle,de ettől Függetlenül nagyon boldog lennék,ha rászánná magát. A lakás mérettel nincs probléma. Mindkettőnk háza nagy,ahol bőven elférnénk. Ő fél valamiért nagyon az egésztől. Azt mondja,hogy ő nem fél attól,hogy nem menne az együttélés,mert ismerjük egymást már nagyon jól,de ettől Függetlenül nem történik semmi,csak toporgunk.
2017. febr. 25. 11:45
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "férfi" nem akar tőled semmi komolyat. Szerinted ha veled se tud 5 év után együtt élni kettesben ami meghitt ,jó dolog,hogyan lenne nemsokkára képes családban élni pici gyerekkel ha ilyen magának való? Már nem vagytok gyerekek, ki fogsz futni az időből, mert egyértelmű ,hogy a gyerek témával is csak hiteget. :( Ismerek hasonló helyzetű nőt, ő a pasival maradt ,aki több ,mint 10! év után se költözött vele össze, a családalapításról már lecsúszott és tudom,látom hogy nagyon boldogtalan. Mikor a nő a fejére olvasta egy veszekedésnél,hogy már annyi a családalapításnak a pasi visszavágta, hogy csak a nőnek, mert neki bőven van még rá ideje mással, ha úgy érzi...
2017. febr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"Őszintén szólva rossz olvasni,de valószínűleg én egy álomképben élek vele kapcsolatban. Ultimátumot adni meg már önmagában is gáz! Ne kényszerből legyen velem,hanem azért,mert ő is akarja....de sajnos ő nem akarja. :("


Hiába rossz olvasnod, valószínű nem járunk messze az igazságtól.Igen, egy álomképben élsz vele kapcsolatban.

Ultimátum adás ebben az esetben helyénvaló, ha nem akarsz még rá megint 5 évet elpazarolni a semmiért.

És a jelek szerint nem akar veled lenni komolyan.

2017. febr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasas hülyére vesz téged. Még az is lehet, hogy nem te vagy az egyetlen nője.
2017. febr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Teljesen másképp látja kívülről a helyzetet egy idegen,mint én,aki benne vagyok,mert én kissé elferdítve látom biztosan.
2017. febr. 25. 16:53
 19/22 Andi80018 ***** válasza:
100%
Az embered vagy egy bal..f.asz, vagy nője van melletted. Egy ilyen határozatlan pasinak ne is akarj szülni, nem alkalmas családapának. Fél a felelősségtől, kötöttségtől. Semmi értelme az egésznek.
2017. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
93%

Sajnálatos az, amiről a posztoló ír, de tudnia kell valamiről neki is, meg a hozzá hasonló korú nőknek is. Az utóbbi öt-tíz évben elterjedt a férfiak között az a felfogás, hogy meg kell csípni egy fiatal nőt, tartani pórázon, idomítani, minden téren hitegetni a gyerekvállalással, mert a nő ezért mindent képes eltűrni. Tojd le férfiként, hogy huszonéves, termékeny éveit adja oda a te hitegetéseidért, nem te vagy a hunyó, hanem a nő ennyire ostoba. A férfi negyven lesz, na akkor majd akar gyereket, de nem egy elhervadt, fonnyadt harmincassal, hanem egy friss, ress húszévessel. Ha a nő ilyenkor a férfi szemébe vágja, hogy a legszebb évei mentek el, akkor a férfi szemrebbenés nélkül a nő arcába tolja, hogy te voltál naív anyukám, csak azt lehet átvágnii, aki hagyja magát.


Itt az idő, hogy a nők is megtudják, hogy hogyan gondolkodnak róluk a férfiak, fel kell ismerniük, hogy azt a férfit, aki a kerítés mellett lapítva közeledik, azt karóval kell elverni a portától.


Kérdező, nem a te hibád, hogy szerettél, gondoskodtál, vágyakoztál, hittél. A szégyen azé, aki ezt kihasználta öt éven át, és kihasználná a szerelmes lelkedet még öt évig. Amúgy van az utcádban egy férfi, két éve rajong érted, de nem mer megszólítani, tiszteli, hogy kapcsolatban vagy. Csak nézz mindig balra a házadból kilépve. :)

2017. febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!