Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legyek vele több időt, de hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek vele több időt, de hogyan?

Figyelt kérdés

Gimmnazista vagyok ( végzős ) a suli után 15:00órától este 19:30ig dolgozom. Utána szoktam csak elmenni vásárolni, kajálok valamit aztán felszállok a buszra és 10 perc alatt otthon vagyok. De a munka után kb 9 felé érek csak haza. Hétfőn, Szerdán dolgozok csak. Szombaton is, de akkor 13:00 órától, 17:30ig. A hétköznapok során tényleg elfoglalt vagyok, suli, munka, járok kézilabdára is Kedden és Csütörtökön ami 19:00ig tart. És csak után indulok haza. A barátommal élek lassan másfél éve, de csak 5 hónapja kezdtem el dolgozni. Nagyon sokat kell tanulnom is, mert nehezen megy és nem sokára jönnek a vizsgák. Legtöbbször este érek rá. Zuhanyzás, kaja és csak aztán tudok tanulni. A párom idősebb nálam ő már dolgozik hosszabb ideje, és a munka után a barátaival van vagy egy hosszú nap után inkább pihenni szokott otthon. De az gond, hogy keveset lehetünk együtt amióta melózom. Minden másik napon azért este 8-ra otthon vagyok és már ő is akkor együtt vagyunk és a hétvégén még ennél is több időt lehetünk együtt. Amikor haza érek hullafáradt vagyok, nincsen mindennap szex, nem szoktam rá akaszkodni, csak ledobom a cuccom és elvonulok. Sokszor veszekedünk, mert arra kér, hogy hagyjam ott a munkámat, mert fáradt vagyok mindig és későn érek haza, ráadásul vele is keveset lehetek és számára kiakasztó, hogy még hozzám érni se lehet, nincsen szex, mert bealszom. Sokszor kívánom a szexet, nem volt eddig ezzel probléma, hogy keveset szeretkeztünk. Majdnem mindennap együtt vagyunk, mitöbb a hétvégén többször is egymásnak esünk. Ő is sokat dolgozik, mégis lenne energiára arra, hogy szexeljünk, és hiába akarom őt, tényleg sokszor szeretnék vele lenni, akarom őt, de nagyon fáradt szoktam lenni és sokat kell tanulnom is. Mivel elfoglalt vagyok ezért este van időm tanulni. Legutóbbi probléma akkor merült fel amikor haza értem csinált kaját megvacsoráztunk, beszélgettünk, minden jó volt, már nagyon hiányzott. Elmentem tusolni és a szobában kicsit beindultunk, volt szex is. Aztán aludtunk, de néha semmit nem tanultam, és már komolyan mondom gyomorgörcsöm van, mert mindennap izgulok, van amikor azt sem tudom, hogy holnap milyen óráim lesznek, mire kellett volna készülnöm. Aznap fogtam magam az este és kimentem a konyhába tanulni. Ez kb éjjel 2 órakor lehetett. Csak a mosogató feletti lámpa égett, épp hogy láttam valamit, de nem akartam felébreszteni a páromat. Szóval inkább nem kapcsoltam fel a villanyokat. Csináltam kávét is, aztán neki feküdtem a könyveknek. A barátom felébredt, aztán megint veszekedett velem, hogy nyomás vissza az ágyba, mi a f***t csinálok ilyenkor, megkergültem és stb. Szószerint bedugott az ágyba. Nagyon mérgesnek láttam.


Azóta többször is arra kért, hogy ne menjek többet dolgozni, ő egyedül is fizeti a rezsit. De nem szeretném magamat eltartatni, ezért muszáj dolgoznom. Viszont, igen..néha nyügős vagyok és elutasítom, de nem szerettem volna megbántani. Tudom, hogy tudja, hogy mennyire szeretem. És nem csak a szex miatt akarja, hogy mondjak fel. Folyamatosan azzal jön, hogy nem normális, hogy éjjel még mindig ébren vagyok és tanulni szeretnék vagy amúgy alapvetően maga a tény, hogy csak este 9kor ténfergek haza. Mert még ő is elöbb ér haza nálam.


Ro**hadt tanácstalan vagyok.


Valaki esetleg tudna segíteni? Hogy mi lenne a helyes döntés? Vagy a barátom az aki túlreagálja? Mert szerintem amúgy igen. Nem hiszem el, hogy olyan kiakasztó, hogy nem aludhat velem, mert én még tanulok. Azt mondja szüksége van rám, nem tud aludni, ha tudja én még ébren vagyok.


Eddig nem kellett dolgoznom, mert csaak 7 hónapja lakom nála és az elején az ösztöndíjamból fizettem mindent, és a nyáron megmaradt pénzemből. Nem akarom, hogy ő tartson el. Neki ez persze nem lenne gond, nem támogat abban, hogy munkába menjek suli mellett.


L


2017. febr. 25. 09:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Regény lvl 200
2017. febr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy hosszú lett:)



Szakítani nem szeretnék semmiképp!! Hiszen szeretjük egymást, csak valami megoldást akarok inkább találni. Nem akarom elveszíteni:)

2017. febr. 25. 09:53
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Minden bantas nelkul, de miert nem elsz otthon, anyukadekkal mint minden mas atlagos tinilany? Es akkor rogton meg lenne oldva a problemak x szazaleka.
2017. febr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld azt, hogy a vizsgákig nem dolgozol. Nem tudom mikor vannak, május környékére emlékszem, hogy akkor van érettségi időszak, az csak 3 hónap már. Addig a barátod állja a rezsit mindent, ha ő is felajánlotta, akkor nyilván meg is teheti. Max. megegyeztek, hogy később visszatörleszted. De így nem fog menni minden, vizsgák se sikerülnek jóra, nem tudom tervezel-e továbbtanulni, de oda nem mindegy, hogy milyen jegyeid vannak
2017. febr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az apámmal éltem,( elváltak a szülei) de nem akarok vele maradni örökké. Amúgy akkor meg még ritkábban lennénk együtt a barátommal, mert 2 órányira lakunk egymástól. Ezért is költöztünk össze.
2017. febr. 25. 10:13
 6/18 A kérdező kommentje:

Matekból emeltezem, a többi tantárgyból nem vagyok jó olyan 3-as 4-es körül mozgok. De lehetnének jobb legyeim is.


A barátom nem engedné, hogy utólag annyit vissza fizessek neki. Ezt már beszéltük, nagyon rosszul esik neki, hogy egyáltalán ezt felhoztam, mert úgy gondolja nem a világ vége lenne, ha ő fizetné a rezsit.

2017. febr. 25. 10:16
 7/18 A kérdező kommentje:
Bocs,a sok hibáért:)
2017. febr. 25. 10:17
 8/18 A kérdező kommentje:
Mellesleg tudom sokan nem tartanak egy 19 éves lányt felnőttnek, de nem vagyok már tini sem. Az apám viszont hajlamos úgy kezelni, mintha 14 éves lennék. Nagyon félt még a széltől is. Jó a kapcsolatom vele, meglátogatom néha, de ha nem lenne barátom akkor is szerettem volna mostanra már egyedül boldogulni az életben. Meglesz az érettségim, ha tovább tanulok, szeretnék dolgozni ugyanúgy.
2017. febr. 25. 10:22
 9/18 anonim ***** válasza:

Én minden bántás nélkül mondom, de neked jelenleg nem való párkapcsolat.


Csak kínzod a párodat, hogy nem tudsz rá időt szakítani. Dolgozz kevesebbet, vagy hagyd ott a kézilabdát.

Ez nem kapcsolat, hogy minden este 8-9 körül érsz haza, és csak tanulsz, dugtok, alszol. Kvázi lakótársak vagytok, nem pedig egy pár. Jogosan van kiakadva.


A matek emelt miatt gondolom, hogy egyetemre készülsz. Igazából az egyetem sem lesz más neked, ha ennyire nem tudsz engedni semmiből.


Oké, nehéz helyzet, de tényleg azt tudod csinálni, hogy vagy alábbadsz valamiből, vagy elhagyod a párod, nem kérheted, hogy várjon még ki tudja hány évet, hogy már csak dolgozzál.


Ez így tényleg nem párkacsolat, hogy hétvégén van egy kis időd rá. Hosszú távon nem az.

2017. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Akkor inkább a kézilabdát hagyom ott. Ezt fontolgattam már. Több időt akarok vele tölteni, ezért nem fogok vele szakítani. Szerintem ő sem járna öröm táncot, ha azt mondom neki szakítsunk, ne várjon rám. Tudom, hogy ez így nem jó, épp ezért tettem fel a kérdést, hogy szerintetek mit lehetne tenni!!! Mindenképp változtatni akarok a jelenlegi helyzeten!!
2017. febr. 25. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!