Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy gondolkodhatnak ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gondolkodhatnak ennyire másképp a muszlim férfiak, más is ráfázott már velük?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem neten egy Angliában élő bangladesi pasival, aki már 14 éve él ott, teljesen jól beilleszkedett látszatra. Rendezett körülmények között él, sokat dolgozik és konkrét céljai vannak.

Viszont kiderült róla, hogy nős, a felesége Bangladesh-ben él, és nem akar idejönni. Ezt velem csak akkor közölte, amikor viccből rákérdeztem, hogy ugye nincs 20 szerelme még rajtam kívül.

Velem pedig úgy képzelte, hogy mivel saját bevallása szerint nagyon szeret, megmaradok neki én is, hiszen tőle mindent megkapnék.(...) Amikor közöltem vele, hogy választania kell, mert ez így nekem nem lesz jó, azt mondta, hogy ez csak az én álláspontom szerint rossz, és a mi kettőnk kapcsolatába ne keverjem bele a feleségét.(...)

És ez a férfi tényleg a jobbik fajtából való, ha lehet ilyet mondani. De az egész gondolkodása mégsem kompatibilis az európaival.

Még jó, hogy nem mentem ki hozzá egy hétre, ahogy tervben volt.


2017. febr. 25. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Úgy, hogy nekik ez normális -sajnos-

Persze vannak kivételek, de nagyon, nagyon, nagyon ritka, bár biztos lesz aki most előadja hogy ő egy muszlimmal él boldog körülmények közt meg blablabla

2017. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Ez a ferfi nagyon nem a jobbik fajtabol valo - ezt egy muszlim ferfi parjakent mondom neked.
2017. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Bennem első körben az a kérdés merült fel, hogy mi a tökömért foglalkozol Angliában élő Banghladesi férfiakkal... :)
2017. febr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá a vallásának. Te komolyan azt hitted, hogy akárki is elválik egy pár hónapja a neten fűzött nőért?
2017. febr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Éltem Angliában, van kötődésem, de ez most nem számít.

A legjobban az döbbentett meg, hogy azt mondta, ne keverjem a dolgokat és csak azzal foglalkozzak, amit tőle kaphatok. A feleségével való kapcsolata pedig az ő privát dolga...

2017. febr. 25. 11:46
 6/14 anonim ***** válasza:
#5 tényleg nem számít, ezért kérdeztem.
2017. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Semmi különbség nincs a bangladesi pasi, és megannyi magyar pasi között. Ha körülnézel a GYK-n, tucatjával találhatsz hasonlót. Vagy megmondja, hogy van felesége, vagy nem is kell, mert a szerető eleve tudja, hogy nős, vagy eltitkolja-letagadja. Van, aki hitegeti a szeretőjét, hogy elválik, van aki maga is elhiszi, csak még vár, van aki nem is hagy kétséget affelől, hogy rendben van ez így. A szeretők között nem ritka, hogy nem is akarnak többet, csak a lopott órákat, néha napokat. Százezrek élnek így, és a világirodalom telistele van a történeteikkel.

Nem moszlim-specifikus a történeted.

2017. febr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Elég ostoba vagy és naiv, nem tudom miért vagy így megdöbbenve. Remélem megtanultad a leckét.
2017. febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%

#7 vagyok.

5 percen belül találtam ezt itt: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

Ahogyan mondják: osz-posz.

2017. febr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:
38%

Vannak ilyenek, ja. Most a többnejűségtől eltekintve, nem csak a muszlim pasik között van olyan, akinek több csaja van... :D Sok muszlim országban abszolút normális a többnejűség, és ezen nincs senki kiakadva, mert a kultúra része, és valóban semmi közöd a kapcsolatához a feleségével. Ez európai szemmel fura, de Közel-keleten kívül Afrikában is elég gyakori a dologról van szó, ami meg a világ legnagyobb kontinense.

Nekem volt muszlim párom, annak nem volt másik felesége, barátnője :D

Legközelebb randizz fehér európaival, és akkor nincs ilyen gond.

2017. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!