Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevalljam a kiszemeltemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam a kiszemeltemnek, hogy mit tett velem az exem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a problemam, hogy van most egy fiu aki nagyon tetszik nekem, randizgatunk mar csokolozasig eljutottunk es szeretnem ha komolyabb lenne a dolog de ugy felek. O tenyleg nem olyan mint az elozo ferfiak az eletemben, de mintha ez az egesz nekem csak egy teszt lenne vagy szivatas, felek hogy az elet elhuzza elottem a mezes madzagot, hogy "nezd meg jol ilyen neked sosem lesz" aztan ujra koppanok mint ahogy mindig.

Egyebkent csinos lanynak tartom magamat es annak is mondanak, van sok hodolom de en nem akartam most egy ideig ferfit, de jott O es ugy erzem O tenyleg az idealis szamomra. Nagyon tetszik kulsore de a lenyeg a szemelyisege :) Annyira kedves es jolelku, magaval ragado es okos, es romantikus mint en is. De sajnos mar nagyon nem tudok hinni a boldogsagomban, hiszen eddig meg sosem "jott be".


Sajnos mindig nagyon feltem, hogy megcsalnak es kihasznalnak es biztosan ezert de mindig igy is lett. Az exem akivel par honapja lett vege nagyon csunyan elbant velem nagyon sokaig a padlon voltam miatta es reszben emiatt nem is akartam pasit.

O nagyon manipulativ volt es jol kihasznalt, beleszerettem o pedig visszaelt vele. Akkor lett vege amikor megtudtam, hogy megcsalt amig en korhazban fekudtem, sajnos addigra mar 2 honapja nem tudtunk szexelni mert intim jellegu problemaim voltak aminek egyebkent az okozasaban o is tevekenyen reszt vett de mindegy... en is ugyan ugy hulye voltam, hogy hagytam neki. Igazabol kihasznalt szexualisan is, sosem erdekelte szerintem hogy nekem mi faj es mi a jo, es utolag mar lattom mennyi idiota voltam. Talan sosem fajt meg semmi annyira mikor ezt megtudtam, en tenyleg szerettem ot. A szakitasunkra par nappal sikerult tudomast szereznem arrol is, hogy az exem elotti (osszesen 4 fiuval jartam) baratom bizonyos kepeket kuldozgetett rolam a haverjainak amiket meg csak neki csinaltam es nekem megigerte hogy torli oket sot meg en is toroltem ki neki a telefonjabol de akkor is tul naiv voltam. Hihetetlen, hogy 2 ev utan meg mindig ilyenek tortennek es pont most? Miert orizgette akkor eddig oket egyszeruen nem ertem.


Remek evkezdesen vagyok tul, de ugy voltam vele, mar nem erdekel nem is akarok magamnak pasit ugyis mindig csak rosszul valasztok. Aztan 2,5 hete jott o es itt vagyunk. Mindig mondja, hogy olyan keveset beszelek, hogy olyan furcsa vagyok miert nem nyilok meg neki? Mert nem merek megbizni mar senkiben illetve akarok de nem megy :( Felek mert nem akarom azt a csalodast atelni ujra, meg nem is vagyok teljesen tul rajta. Mondtam neki legutobb, hogy legyunk most egy ideig csak baratok aztan ez idovel majd lehet valtozik, de nem ment bele mert azt mondta nem tudna csak barat lenni mert erez irantam valamit :( Mondtam neki, hogy jo akkor probalkoznatunk de ugyis meg fog unni (marmint a viselkedesemet).

Ugy elmondanam neki a banatomat, hogy mi nyomja a szivem de szegyenlem es felek, hogy nem kellene neki olyan lany akit igy kihasznaltak mar. De nem tudok eros lenni sem hiaba probalkozok, jo lenne ha valakire tamaszkodhatnek, csak en mar nem akarok ujra csalodni ugy rettegek tole mar annyire kisebbsegi komplexusom van. Nem is tudom, hogy erdekelhetek barkit is, egy csodtomeg vagyok velem csak a baj van.


2017. febr. 26. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most nem értem, akkor elmondtad a bánatod, és azt hogy a pasik eddig nem volt szerencséd vagy nem? Ha nem akkor egy 2,5 hetes kapcsolatnak nem kell részletekbe menőkig ecsetelni mit tettek veled az előzők.Mert sosem tudhatod ki a másik.Annyit, hogy kicsit bizalmatlan vagy.Majd ha jobban megismeritek egymást,és már bízol benne, és magadban akkor elmondod.

hatod.

Kicsit levontam a tanulságot, hogy nem számít a kisugárzásnak nevezett valami(mert ha azt modnják ha szarul vagy az látszik az emberen),meg kb semmi, elég szépnek lenni, és akkor nem számít hogy valójában egy csődtömeg vagy, így is meg lehet ismerkedni.Persze utána jön már, hogy mákod lesz és találsz egy pasit egyszer, aki tényleg szeret, vagy mind kihasználni fog, és megalázni.Szerintem bízzál meg benne, meg menj el pszichológushoz,hogy ne az tegye tönkre a következő kapcsolataidat,amit eddig átéltél.Mert úgy néz ki hogy efelé haladsz, és azt te sem akarod.

2017. febr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég kicsi a valószínűsége, hogy kétszer egymás után kivàlasztasz egy olyan gyökeret, mint az exed. Egyébként én nem vallanám be, mert rossz esetben bármelyik vitában visszakaphatod.
2017. febr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogy nincs.Hát hányszor hallani, hogy folyton részeges alakokba ütközöm,meg aki csak megaláz, kihasznál. Szerintem simán.
2017. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 Mondom kicsi, mondom olyan.... Azért be kell látnod, hogy ritka paraszt egy ember... :D
2017. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért ne látnám be:)
2017. febr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az exed írt ki ide kérdést, hogy hogy titkolja el, hogy félrekúrt, míg te kórházban feküdtél, és kb. mindannyian elküldtük a halálba, hogyha kefélni "férfi" volt, akkor eléd állni is legyen az. Oldalakon keresztül nyavalygott, hogy de így meg úgy szeret, és ez csak véletlen volt, stb... még olvasni is meg tudtam volna ölni.


De nem minden pasi ilyen. Az exem nekem is tirpák, önző erőszakos barom volt, a párom pedig egy tünemény. Türelmes, jó, a szexben nagyon vad, de ott én is, őszinte, kedves és szeret. :)

2017. febr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy irt ki ide. Mivel en mutattam neki regen ezt az oldalt es az en felhasznalonevemmel irta ki :)) Bar csak most vettem eszre, nem igy bukott le. De ne linkeld be legyszi.
2017. febr. 27. 10:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de hogy bukott le? Én is láttam a kérdését és nagyon felidegesített... de ő azt január 20.-án írta ki, nem pár hónapja.
2017. febr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!