Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Telefonon nem tudunk dumálni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefonon nem tudunk dumálni? Ez gáz?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel mikor csak úgy, semmi ok nélkül hívnánk egymást, egyszerűen nem tudunk beszélgetni, akadozunk, hallgatunk. Akarunk, de mindig az van, hogy ő szerencsétlennek érzi magát, hogy nem tud beszélgetni.
2017. febr. 26. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha személyesen tudtok,akkor nem. De akkor nem is kell a telefonálást erőltetni.
2017. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten nagydumás nő vagyok, írásban is dől belőlem a szó és gondolat, de mikor telefonálni kell, készen vagyok. Béna vagyok, zavarba jövök, hülyét csinálok magamból. Két dolog miatt: régebben ugye nem nagyon volt lehetőség Viberezni, skype-on vagy messengeren telefonhívást bonyolítani, és bennem maradt, hogy éppen pénzt adok ki olyasmiért, amit személyesen is megbeszélhetnénk, ezért mindig siettetem a beszélgetést. A másik meg az, hogy nem látom a másikat, így tökre nem tudom, mit hogyan reagál le - írásban nekem sokkal egyértelműbb a kommunikáció, mint telefonon.

Szóval nem vagytok ezzel egyedül.

2017. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!