Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok a párotokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a párotokkal, ha nektek kéne eltartani?

Figyelt kérdés

A barátnőm pár éve nálunk lakik, mert a szüleink megengedték. Mikor még én is középsuliba jártam, az anyja mindig adott neki pénzt, amiből ki tudta fizetni a dolgait, meg bele tudott adni a rezsibe. Viszont mióta én el kezdtem dolgozni valahogy kezd elfelejtkezni a lányáról. Néha-néha küld egy 10-est, ami egyáltalán nem elég egy középiskolás lány eltartására. Ráadásul ő meg dolgozni nem akar suli mellett, mert minden idejét elveszi a tanulás. Elég sokszor előfordult már, hogy én adtam kölcsön neki, viszont ezt mindig vissza is kérem. Megtehetném azt, hogy eltartom, mert van pénzem, de szeretnék félre rakni, saját lakásra, azért nem akarok anyám nyakán megöregedni. Ezt ő meg is érti, inkább az anyja nem. Ha egy hónapba netalántán küldene kicsit több pénzt mindig kihangsúlyozza, hogy azt ne nekem adja, mert másra is kell, és ha én ennyire anyagias vagyok, hogy néha nem tudok rászánni egy keveset a barátnőmre akkor nem is szeretem. De szerintem ez hülyeség. Nagy a különbség aközött hogy néha rászánok egy keveset, vagy hogy én tartom el. Ráadásul az anyjáék egyáltalán nem szegények, inkább arra megy el a pénzük, hogy a barátnőm bátyját kényeztetik. Ő mindent megkap, barátnőm meg semmit. Sajnálom emiatt, viszont egyre nagyon teher kezd lenni ez a pénz kérdés. Hiába szeretem, nem tudom hogyan és mikor lehet így közös jövőnk. Ő még sokáig tanulni akar. Nem tudom, mit csináljak.

22F


2017. febr. 27. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az anyjáék azt hiszik hogy te dolgozol, akkot majd el is tartod a kislyányukat. Valahogy finoman tudtani kéne velük meg lyánykával hogy nem ATM -vagy.
2017. febr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell kislányokkal foglalkozni. Már több éve veled él, de még mindig középiskolás? Mióta éltek együtt? 14-15 éves kora óta? A válasz egyszerű. Ha nem akarod eltartani, neki pedig nincs pénze, akkor rakd ki.
2017. febr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem akkor tanuljon sokáig más pénzéből.Foleg ha semmi kényszert nem is érez arra hogy elmenjen legalább valami diákmunkára.Legfőképp ezért nem tartanám el a pasim.Mert amúgy ha nem talál vagy beteg akkor igen.De itt nem ez a helyzet.Beszeld meg vele aztán ha nem akkor viszont latasra.34L
2017. febr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Egy kicsit korai volt az összeköltözés. Amúgy meg, ha emiatt szakítanál vele, akkor szakíts, mert úgysem szereted igazán.
2017. febr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Nekem mindig az volt az álmom, hogy el tudjam tartani a nőm/feleségem/családom... még senkinek nem kellett...
2017. febr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így tényleg nem jó. Beszélgess nagyon komolyan a lány anyjával. A barátnődet én nem hibáztatom, amiért nem akar suli mellett dolgozni, én sem dolgoztam gimiben aztán mégis ember lett belőlem, plusz nem hármasokkal akartam elvégezni, hanem jó jegyekkel meg versenyeredményekkel. Meg aztán nem is mindenki képes egy fenékkel két lovat megülni.


De tényleg, hány éves a barátnőd? Meddig akar tanulni? Hat év orvosi+ 3 év szakvizsga? Neki is a tudtára kéne adni, hogy olyan szakot tanuljon, amivel hamar el tud helyezkedni, ha közös jövőt akar veled, mert nem tudod és nem is akarod őt úgy támogatni anyagilag, mintha a te lányod lenne.


Ha nagyon nem juttok dűlőre, akkor szépen meg kell kérned a barátnődet, hogy költözzön haza vagy kollégiumba. Ha emiatt szakít veled akkor ő nem szeret téged. Te sem vagy még akkora önálló felnőtt mint a szüleid, nem elvárható tőled h ekkora terhet vegyél magadra.

2017. febr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolásként miért éltek együtt? Nem gondoltátok korainak?

Azután kell összeköltözni, hogy mindkettőtöknek van egy biztos anyagi helyzete meg elképzelése a jövőről. Középiskolásként nem hiszem, hogy mindez megvolt. Lehet, hogy akkor adtak a szülei, de a szülő pénze sosem a te pénzed, még akkor sem, ha szívesen adja.


Egyébként én is sajnálom a lányt, amiért csak az első gyereket támogatják.

Válassz, hogy megér-e neked annyit, hogy támogatod, amíg tanul, gondolod-e, hogy a belefektetett energia később megtérül.


Diákmunkára viszont ne kötelezd - középiskola mellett senki se menjen el dolgozni, maximum nyáron! Könyörgöm, érettségire készül, mi olyankor negyed 8-tól fél 3-ig bent voltunk, és még otthon is kellett házit írni meg tanulni. Én is egyetem másodévén kezdtem el dolgozni suli mellett, akkor már reális.


21/L

2017. febr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha ekkora teher a lány (ami érthető), akkor ez nem lesz egy életre szóló kapcsolat.

Fiatalok vagytok még, nagyon korai volt összeköltözni, és most eltartani őt. Bár ha jól értem, külön számlán vagytok, mert vissza szoktad kérni tőle, azt írtad.

Mindenképp meg kéne mondanod a lánynak, hogy költözzön haza. Ennyi idősen ne vegyél ekkora terhet a nyakadba.

2017. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Középiskolás, és nálad él?! Mivan?!


Anyjáék helyében rángatnám is haza, nem kell minden este a farkadon pörögnie...


Egyébként engem is eltart a párom, míg nincs Ausweisom, addig nem kereshetek munkát. Még 1-2 hét, és - reméljük - megérkezik. De mi mindketten felnőttek vagyunk, tudtuk, hogy ha kiköltözök hozzá x ideig neki kell gondoskodnia rólam - bár én cserébe főzök-takarítok, mosok, szóval legalább ezt nem kell csinálnia, és egy csomó pénzt megspórolunk havonta, hogy nem a mlóhelyén ebédel.

2017. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Éa mi lenne, ha simán csak hazaköltözne a szüleihez? Akkor max nem aludnátok együtt minden este, mások is kibírják. Ez így amúgy se rendes együttélés, amíg mások tartanak el.
2017. febr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!