Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha már nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már nem vagyok szerelmes a páromba, lehetek még vele boldog, el fog múlni ez az üresség, amit érzek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal. Nagyon szeretem őt. Filmbe illő egymásra találás a miénk. Nagyon sokat szenvedtünk azért, hogy együtt lehessünk, de most már minden rendben van. Végre össze tudtunk költözni, egyenesbe jött minden. Kb. egy éve lakunk együtt, és azt vettem észre hogy kezd minden olyan unalmassá és üressé válni. Újra megnézem a pasikat, fantáziálok róluk, elképzelem azt, hogy milyen lenne ha mással élnék. Ilyet csak az exemnél csináltam, akivel egyáltalán nem volt jó a kapcsolatunk. Ráadásul, sajnos hajlamos vagyok a depresszióra, ami elmúlt mióta vele vagyok, most viszont újra kezd rám törni. Szorongok és nem érzem jól magam. A barátom se tud megnyugtatni. Minden annyira üres, és nem tudom hogy mi lesz velünk, hogy lehetek-e boldog vele. Szerintetek mit kéne tennem, hogy ne érezzem így magam?

22/L


2017. febr. 27. 15:38
 1/6 MKzoltan válasza:
45%
Ha valóban nem érzed jól vele magad talán jobb tovább lépni
2017. febr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Költőnő? ***** válasza:
Hát magától biztos nem fog.
2017. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden ellaposodik, ha nem dolgoztok rajta.

Kell:

- minőségi, csak kettesben töltött idő, csak egymásra figyelve

- programok kettesben (koncert, színház, kalandpark, szabadulószoba...a lista végtelen)

- programok ketten plusz barátokkal, akikkel jól érzitek magatokat

- programok külön, "saját" barátokkal

- egyedül töltött idő

- belátás, empátia, másik tisztelete, hogy a fentiekben egyensúlyt teremtsetek, hogy a fenti dolgok feltöltsenek élményekkel, boldogsággal amik ellensúlyozzák a szürke hétköznapokat, mert azok bizony vannak.


Tudatosan energiát és időt kell ezekre szánni, mindkét részről. Ha nem teszel érte, akkor persze, hogy viszasüppedsz a korábbi szar állapotodba. Miért nem teszel a kapcsolatért te is, miért nem kéred meg a párod, hogy tegyetek érte KÖZÖSEN. Ne csak ő teperjen...

2017. febr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Ez azért lehet, mert belekerültetek a napi rutinba. Reggel felkelés, munka, haza, főzés, vacsi, fürdés, alvás. Csináljatok több közös programot. Akár hétköznap is. Hétvégén menjetek kirándulni, várost nézni, moziba bárhová csak kapcsoljatok ki. Mert szerintem kezdesz belefásulni a hétköznapokba.
2017. febr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne, egyszerűen szartatok a kapcsolatotokba, és hagytátok ellaposodni.

Üljetek le beszélni - komolyan, hiszti és sírás nélkül. Vessétek össze, miben lett rosszabb a kapcsolat, és ott változtassatok.

Menjetek közös programokra, az élmények összekötnek, és egy-egy új hely feldobja az unalmasabb hétvégéket.

Sportoljatok, tanuljatok közösen egy nyelvet, és beszélgessetek sokat!

2017. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as mindent elmondott.
2017. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!