Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ti? Lopás gyanú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ti? Lopás gyanú?

Figyelt kérdés
Tegnap vásárolni voltunk és a párom amibe szedte a zöldséget zacskó kiszakadt.. kirakott kettőt a mérleg mellé míg pakolt a másikba és ezt a kettőt miután lemérte beledobta a zacskóba.. azt mondta figyelmetlen volt, mert közben beszélgettünk... ott is termett a biztonságiőr, elvezetett minket, mint valami rabokat ott az összes dolgozót ismerem, annyira kellemetlen volt most azt hiszik, hogy énn akartam ellopni valamit? Csak néztek ránk ugyan mi volt... rendőrt akartak ránk hívni, mert állítólag erre vannak ráállva, mert ebben a hónapban 19 ilyet fogtak meg... én ezt értem, ez a munkája, naponta többször bejárunk a boltba.. miért akarnék ellopni 2db zöldséget, igaza van, de figyelmetlenség volt, elismertük, szerintem ez durva, hogy ott mindenki előtt elvezetett, mint valami rabokat, akik a szeme előtt lopnaak, azok elől elbújik.. beismertük, hogy tévedtünk, ki is fizettük mind 60 ft különözetet, de annyira rosszul esik, hogy mit gondolhatnak az ismerősök, hiszen nekik a biztonságiőr azt mond, amit akar.. Párommal most ezen veszekszünk, hogy mit foglalkozok ezzel ennyire.. ti mit gondoltok??
2017. febr. 28. 10:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Semmit nem tennék, ez a dolga neki, ennyi.

Ennél kisebb dologért is vittek már hátra embert.

2017. febr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, ez a legkevesebb úgymond.. de mit gondolhat az, aki látta, hogy ott állunk, a biztonságiőr azt mond, amit akar.. félek, hogy most mindenki arról beszél, hogy, biztosan lopni akartunk.
2017. febr. 28. 10:26
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom: mit foglalkozol ezzel ennyire? Kit érdekel, mit gondolnak mások? Pletykákat bárki, bármikor terjeszthet rólad, nem tudsz mit tenni.
2017. febr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
Milyen bolt ez, ahol nem a kasszanal merik le a zoldseget?
2017. febr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Azt mondom, hogy rossz kategóriába soroltad a kérdést, mert ez nyilván nem párkapcsolati probléma. Nagyon feszült vagy sportosságok miatt, csak lazulj el. Nem értem, miért parázol ilyen butaságokon. Mindenki azt gondol a másikról (beleértve téged is), amit akar. Engem is vittek hátra, méghozzá többször. Tudod mi a legérdekesebb a dologban? Az, hogy abban a boltban dolgozom, és legalább négyszer kutattak át a biztonságiak az „irodájukban”. Tojd le, és kész! ☺
2017. febr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Vegyél példát nagyjainkról. Mondhatnak rájuk bármit, mutogathatnak rájuk, ők, büszkén, emelt fővel járnak.
2017. febr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondolnak, nem is ismernek titeket, láttak, megnéztek titeket és el is felejtettek.
2017. febr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Valóban rossz kategória...

Mindenesetre ha rólam pletykákat kezdenek terjeszteni, akkor előre menekülök és én magam kezdem el mesélni fűnek-fának a SAJÁT verziómat. Adott esetben pl. dühös lennék a boltra, hogy egy rendszeres vevőjükkel így bánnak. Normális üzletekben a biztonsági őröknek a legnagyobb tapintattal kell eljárni, pont a tévedés lehetősége miatt. Normális üzletben a vevő elégedettsége fontosabb, mint 60 Ft-ért patáliát csinálni, az elégedetlen vevő ugyanis jóval nagyobb kárt tud okozni ennél! Szóval adott esetben én bőszen mesélném az ismerősöknek, hogy "képzeld, hogy meghurcoltak egy ilyen apró figyelmetlenség miatt, vigyázz, nehogy te is így járj!"

2017. febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És, mit kellett volna tennie? A szabály az szabály - egyébként is mindenki "véletlenül lopott", meg "figyelmetlen volt" -, és örüljetek neki, hogy nem mentek bíróságra, engem kettő darab csokiért beidéztek.
2017. febr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem nagy ügy. Egyszer az önkiszolgáló kasszánál 2 cucc közé beragadt vmi írószer, asszem ilyen ragasztószalaggal cetli volt, és csak azután vettem észre, mikor eljöttem onnan, h nem fizettem.
2017. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!