Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ti? Lopás gyanú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ti? Lopás gyanú?

Figyelt kérdés
Tegnap vásárolni voltunk és a párom amibe szedte a zöldséget zacskó kiszakadt.. kirakott kettőt a mérleg mellé míg pakolt a másikba és ezt a kettőt miután lemérte beledobta a zacskóba.. azt mondta figyelmetlen volt, mert közben beszélgettünk... ott is termett a biztonságiőr, elvezetett minket, mint valami rabokat ott az összes dolgozót ismerem, annyira kellemetlen volt most azt hiszik, hogy énn akartam ellopni valamit? Csak néztek ránk ugyan mi volt... rendőrt akartak ránk hívni, mert állítólag erre vannak ráállva, mert ebben a hónapban 19 ilyet fogtak meg... én ezt értem, ez a munkája, naponta többször bejárunk a boltba.. miért akarnék ellopni 2db zöldséget, igaza van, de figyelmetlenség volt, elismertük, szerintem ez durva, hogy ott mindenki előtt elvezetett, mint valami rabokat, akik a szeme előtt lopnaak, azok elől elbújik.. beismertük, hogy tévedtünk, ki is fizettük mind 60 ft különözetet, de annyira rosszul esik, hogy mit gondolhatnak az ismerősök, hiszen nekik a biztonságiőr azt mond, amit akar.. Párommal most ezen veszekszünk, hogy mit foglalkozok ezzel ennyire.. ti mit gondoltok??
2017. febr. 28. 10:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mocskos surmók,csak azt veszik észre amit nem kéne.bezzeg ha a taskafbol lopnanak a boltban,arra baszik.meg bezzeg szekrény méretu pasit nem merne elkapni.
2017. febr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Persze, ez a dolga, csak szerintem ennek nem nem ez a módja...

Igen, ez a dühítő, decemberben egy kedves kis család a bevásárló kocsi aljában mentett ki a szemünk előtt egy rekesz sört és 3 zsugor üdítőt érdekes senki nem látta....

2017. febr. 28. 16:24
 13/15 anonim ***** válasza:
ez komoly probléma... vissza kell rá térni két hét múlva, ha még mindig súlyos lesz akkor kell vele foglalkozni.
2017. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is jártam így egyszer kb. 4 éve.

Itt a városunkban volt egy kis Tesco(azóta bezárt),és anyuval jöttünk el pár dologért,önkiszolgálónál fizettem.

Már lehúztam az összes árut,és ahogy levettem egy nejlon szatyrot,azt elfelejtettem lehúzni.

Mai napig nem tudom,hogy törtenhetett,szerintem ahogy anyuval beszélgettem,úgy terelődött el a figyelmem.

Kifizettem a végösszeget,megyünk ki,erre jön a biztonsági őr,álljunk meg,kéri a blokkot.

Teljesen értetlenül álltunk ott,hiszen mi nem loptunk semmit,erre mondja,hogy a szatyor vonalkódját nem húztuk le.

Na bumm!

30 ft-ot kellett adnom neki,és ezt az nézte végig,aki akarta,amikor ott tartózkodott.

Eleg gáz volt,de hamar túlléptem rajta. :)


29/N

2017. márc. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Minden csoda 3 napig tart. Épp elég saját gondja van mindenki másnak, nem fognak egy ilyen esetet sokáig fejben tartani. Inkább fogjátok fel viccesen, és meséljétek el ti haveri körben jópofán a "zöldségek bosszúját". Akkor mindenki nevet egy jót, és teljesen más megvilágításba kerül az egész.
2017. márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!