Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex nélkül hogyan?

Figyelt kérdés
Nagyon kívánom a páromat egyidősek vagyunk, de Ő nem akar abszolút szeretkezni. Se az hogy csak kényeztessem (már az is bőven elég lenne) se rendes szexet nem akarja. Órák hosszat csinálhatok bármit, akkor se akar semmit... Iszonyatosan rosszul esik hogy nincs szex, úgy érzem hogy bennem van a hiba... F/20
2017. febr. 28. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Mi az oka annak hogy nem akar szexet?
2017. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi ennek az oka? Félelem, vallás, undor? Mióta vagytok együtt? Ő hány éves? Szűz még? Azért ezekre jó lenne tudni a választ. Te tudod?
2017. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez a probléma, csak azzal a különbséggel, hogy én vagyok a lány... Rettenetesen elszomorít, nagyon hiányzik, hogy együtt legyünk, de ha én nem kezdeményezek egyértelműen szexre utaló jelekkel, akkor ő egyáltalán nem közelít felém. Annyira fáj ez nekem, nagyon sokat sírok emiatt. :( Mi lehet a gond? Mindig mondja, hogy szeret, ha egész nap külön vagyunk, este mondja, hogy hiányoztam, de ennyi. Mi együtt lakunk egyébként 2 éve, 29 évesek vagyunk. Már arra sem emlékszem, mikor csókolt meg utoljára.:( Talán 1 hónapja. :'(

Bocsánat az offért.

2017. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem kívánja, nem szűz, egy időben relatív sokat szexeltünk, utána volt egy szünet és most akartam volna újrakezdeni, de semmi kedve nincs hozzá saját bevallása szerint....
2017. febr. 28. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:

szakítanék...

azért azt te sem gondolod, hogy életed végéig szűzies életet élsz... még ha 1-2 évig kínoznád is magad... úgyse bírnád tovább... a szex is hozzátartozik az élethez, és egy egészséges párkapcsolathoz... főleg 20 évesen...

ezt meg kell értenie. és nem csak a szex, hanem a kényeztetés is, figyelmességre, a másik szeretgetésére igenis szükség van... adni is és kapni is jó...és kell is.

2017. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

Ő nem kívánja a szexet és szerinted BENNED van a hiba?

WTF????

Ne görcsölj vele (pláne nem órák hosszat)! Inkább keress egy nőt, aki nem sültfrigid és nem csak pasifogáskor szexel, hanem bármikor.

2017. febr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!