Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha átlagos barátnőmet dobom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha átlagos barátnőmet dobom, akkor találhatok jobb külsejű csajt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok helyes az igaz, de minden nő azt mondja jófej vagyok. fél éve vagyok az új barátnőmmel, rendes kedves aranyos, de olyan átlagos kinézetű, mellei sajnos eléggé picik.

Egyre inkább vágyok egy csinosabb, cicisebb szép kedves lányra.


Gondolkodok, hogy szakítok a barátnőmmel, de nagyon félek, hogy egyedül maradok és nem lesz olyan nő akire vágyok.... Mit csináljak?


2017. márc. 1. 13:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is találnál sokkal jobb csajt. Minden átlag alatti pasinak jár egy bombanő. Igaza van az előttem szólóknak, még ma szakíts.


Szegény lány tényleg sokkal jobbat érdemel egy ilyen felszínes marhától:)

2017. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
VOLT MÁR! Hányszor kérdezed még meg?! Hagyd már el szegény lányt...
2017. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
57%
Kérdésgyáros, mennyire találó itt 5-6 max 10 emberre.
2017. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szokásos kamukérdés, mert tudod, hogy erre mindenki harap.


Gyenge és szánalmas próbálkozás, te lányt max képen láttál, életben nem. :D

2017. márc. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

:D a "jófejségeddel" kitörölheted a szottyadt valagad. Mellesleg megsúgom, hogy általában arra mondjuk hogy jó fej, aki egyáltalán nem jön be.

Ettől függetlenül szakíts, mert a barátnőd jobbat érdemelne egy átlagos pasinál, aki még ostoba is.

2017. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!