Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az alábbiakr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbiakròl?

Figyelt kérdés
Párom december óta eljátszott kb 150.000 ftot, többször mondtam neki, hogy fejezze be. Kb egy hete a számláról is eljátszott 9000 ftot, amit hitelre kellett volna küldenie. Most nincs pénze, és azt mondta nekem hogy egyik haverjànak tartozik 5000 ftal,és én fizessem ki,meg vegyek neki cigit Stb....majd visszaadja. Én pedig mondtam neki, hogy ha ő tartozik valakinek miért én adjam meg?? hogy nekem tartozzon? Erre elkezdett velem kiabálni, hogy én anyagias vagyok, meg ne szóljak hozzá, majd akkor kér a szomszédtòl vagy vesz fel providentet.
2017. márc. 1. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csecsemő. Kell ez neked? Állandóan felelősséget kelljen vállalni egy ilyen ember cselekedeteiért?
2017. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakitanek vele. Aki hitelfizetes miatt felvesz egy masik hitelt, az valami legalja, ostoba vegleny. Ilyenekre meg nincs szuksegem az eletemben.
2017. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod hogy neked is ugy fogja vissza adni hogy egy havarjától kér majd kölcsön? Én dobnám, mellém nem kellene ilyen ember.
2017. márc. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha mar addig jutott, hogy rad vetiti sajat magaval erzett dühet, mar eleg sulyos a problema.


Ez mar szenvedelybetegseg. Ebböl nagyon nehez kijönni, a legtöbben elöbb-utobb visszaesnek.


Nem fog tetszeni, es valoszinüleg nem ezt fogod tenni, de a legjobb, amit tehetsz, hogy idöben leszallj a süllyedö hajorol! A legtöbb szenvedelybeteg emberben csak az a közös, hogy ujra es ujra meg tudjak lepni az embert, amikor azt hinne, hogy innen mar nincs lejebb...

2017. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Úgy érzem még bennem akar bűntudatot kelteni, hogy én nem segítek. Azt az 5000 ftot is azért kérte költsön, mert találkozott egy másik haverjával és elmentek inni. Én nem vagy irigy, szívesen segítenèk, de nem olyannak aki elbassza a pénzét.
2017. márc. 1. 16:24
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Játékfüggő, felelőtlen döntéseket hoz, érzelmileg manipulál téged.


Milyen közös jövőképed van vele?

2017. márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ez egy idióta gyorsan menekülj mielőtt mínuszba rak!!!


24F

2017. márc. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Minek vagy egy ilyen hülyével?

Kitalálom: biztos annyira jóképű, hogy nem tudsz lemondani róla..

2017. márc. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha jol ertelmeztem, akkor meg mindig vele vagy, tehat nem tudom, minek panaszkodsz itt. Ezt szakajtottad, ezt szagolod.
2017. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tisztában van vele, hogy beteg amit csinál?

Hajlandó szakemberhez fordulni, ér neki annyit a kapcsolatotok?


Ha bármelyikre is nem a válasz, akkor szakíts, amíg nem késő!


21/L

2017. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!