Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kell magad túltenni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell magad túltenni az 'igazin'?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akibe borzasztóan beleszerettem. Szóval ilyen még nem volt velem, hogy valakit ennyire szerettem volna, meg hogy valakiben tényleg MINDEN tetsszen, külsőre is, belsőre is. Csak hát az a helyzet hogy természetesen ez nem kölcsönös.. ő már előre megmondta, hogy nem akar kapcsolatot, de én lefeküdtem vele így is, és persze még az is tökéletes volt. Azóta is jóban vagyunk meg minden, bár elég keveset beszélünk, és én nagyon szeretem, és folyamatosan csak sírok mert tudom hogy esélytelen bármi több is vele. Az egyetlen lehetőség hogy túlteszem magam rajta, de hát hogy lenne az lehetséges, mikor tényleg tökéletes, és nagyon szeretem? Tudom hogy soha többet nem fogok ilyet találni, még ennyire se, én nem vagyok egy nagy szám, nem kapkodnak utánam az ilyen férfiak.. túl lehet egyáltalán tenni magad valakin, főleg meg így, hogy tényleg biztos vagy benne hogy nem lesz mégegy ilyen? Köszönöm az értelmes válaszokat, esetleg hasonló tapasztalatokat is várok, PM-ben is akár :) 22/L

2017. márc. 1. 19:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%

Az aki nem szeret, nem élsz vele, nincsenek hétköznapok csak ilyen első időszakos lobogás meg sóvárgás, az minden csak nem igazi.


Az igazi az mossa a szros seggedet mikor eltörik a két kezed, érted megy éjjel bárhová ha lerohadt a bkk busza és enni ad ha egy hétig nyomod az ágyat valami ócska influenzával.



Ez a férfi csak használt, kihasznált és más után futkorászik.

2017. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%

Már a fő kérdésfeltevésnél is az járt az eszemben: Aki tényleg az "igazi", azon nem kell túltenni magunkat, mert ott van mellettük.

Aztán a második sorig olvastam, de u.az volt a véleményem.

Keress mást, aki tényleg férfi.

2017. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%

Már bocs, de te nem arra vágysz, hogy őszintén szeressenek? Mit tud adni neked egy ilyen "kapcsolat", ahol csak használt valaki, megalázott, aztán eldobott? Ebben mi az "igazi"?

Ez max. tini rajongás egy álomkép iránt - ebből azért 22 évesen már kinőhettél volna. :)

Mit szeretnél? Kierőszakolni, hogy járjatok? Aztán naponta balhézni vele, hogy alig foglalkozik veled, mert nem érdekled? Utána némán tűrni, hogy félrekefél, mert más nők jönnek be neki? Aztán hogy x idő múlva lekoccoljon egy másikkal? Erre vágysz?

Vagy arra, hogy megtaláld azt a férfit, akinek csak te kellesz?

Nem a tökéletesség tesz majd boldoggá, hanem az emberi, őszinte szeretet.

2017. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%

Ez fellángolásnak hívják, vagy tesók között szerelemnek. De az igazi az mindig kölcsönös!

Szerelmesnek lenni pedig gyakran fáj.

Mérlegelj, hogy vagy elengeded őt a reménnyel együtt és befejezed a beszélgetést is vele, vagy élteted a lángot, szenvedsz még miatta kitudjam ennyi ideig várva, hogy hátha jut még valami belőle neked.

Amikor valaki szerelmes, mindig tökéletesen biztos benne, hogy nem lesz még egy ilyen és hogy úgy ahogy van a másik tökéletes számára. Hatalmas szerencse, hogy ezt csak az agy hiteti el velünk.

2017. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Igazatok van, végül is azért is tettem idézőjelbe hogy 'igazi' :) Tudom hogy nem EZ az igazi, amikor ez van, meg hogy az igazin nem kell magad túltenned.. legalább is gondolom. Az a helyzet hogy nekem ilyen igazi-igazim nincsen, ezért máshogy fogalmazok; azon, akiről tudod hogy nála úgysem lesz jobb, és nagyon szereted, azon hogy kell magad túltenni :) Ez nem 'rajongás' vagy 'tiniszerelem' (elég régen volt már az), igazán szeretem. És sajnos fogalmam sincs mi lesz velem nélküle, az a baj tudom hogy egyedül halok meg, ő lett volna nekem amúgy is az egyetlen akit igazán tudok szeretni. :/
2017. márc. 1. 22:15
 6/33 A kérdező kommentje:
Mindent az agy 'hitet el' velünk, mi egy agy vagyunk kb. :D Én hiszek a lélekben, de tudományos értelemben inkább csak agyak vagyunk :D
2017. márc. 1. 22:16
 7/33 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Idő...


Elmúlik, ne izgulj. Sok év múlva a férjed oldalán csak nevetni fogsz ezen az egészen

2017. márc. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igazi volt csak egy nagyon erős fellángolás. A többit talán csak te képzeled hozzá.

És 22 évesen ne mond hogy soha nem fogsz ilyet találni. Vagyis lehet hogy tényleg nem fogsz, de szerintem ennek inkább örűlnöd kéne, mert ez egy tuskó volt, csak kihasznált..m

2017. márc. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
10ev mulva mosolyogni fogsz az elmult Igazijaidon:) ha mar vki viszonozza az erzelmeidet,azzal kozelebb vagy a valos szerelemhez mint Vele. 34N
2017. márc. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásokat, csak arra gondolok hogy ha el is múlik, és egyszer tényleg el fog, én azért elfelejteni soha nem fogom, és mindenki aki esetleg utána jön, már ha lesz ilyen ezek után, csak az Ő 'árnyékában' lesz, mert tényleg nem tudok elképzelni ilyet. 22 éves vagyok, nem öreg, de azért mégis ó, egész életemben nem találkoztam még konkrétan ilyennel, akiben mindent szerettem, külsőt, belsőt, mindent. Előző párjaimnál mindig feladtam valamit, vagy azt mondtam hogy nem érdekel akkor a külső, vagy a belsővel egyeztem ki (oké, inkább a külsővel), de vele semmivel nem kéne 'kiegyeznem', Ő úgy tökéletes ahogy van. Igen, fiatal vagyok ahhoz, hogy ennyire tudjam, de mégis tudom, hogy ha nekem van Igazim, akkor az Ő, mert másra rá se tudnék nézni ezek után és más biztos hogy nem is kellene :)
2017. márc. 2. 07:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!