Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El fog múlni? 8 éve tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog múlni? 8 éve tartó párkapcsolatban élek, menyasszony vagyok 5 éve. A gondom az, hogy mostanában teljesen bagatell dolgokon összekapunk a párommal.

Figyelt kérdés
Nem esik jól az érintése, a jelenléte, és minden egyes mozdulata idegesít. Mi van velem? Eleve egy jó lelkű férfi, okos, intelligens, munkájában kimagasló, viszonylag közös az érdeklődési körünk is (ennek kapcsán minden hétvégén kimozdulunk itthonról és csapatban túrázunk, viszont ilyenkor is legszívesebben meg sem fogom a kezét, mert nem esik jól). A jövőbeli tervek is azonosak, elkezdtünk évekkel ezelőtt spórolni a lakásra, már tudjuk a leendő gyerekeink nevét is. Erre negyed éve már így érzek: elhidegülést és hogy a puszta jelenléte is zavar. Párom tisztában van az érzéseimmel, és egyre gyakrabban hozom szóba a szakítást, de a közös múlttal és azzal, hogy eddig életem párjaként tekintettem rá, összezavar és mellette tart. Egy párkapcsolatban normális, hogy ennyire a padlón van lelkileg az egyik fél, míg a másik ugyanúgy érez, mint a kezdetekben? Vissza fognak-e térni az érzelmeim iránta, vagy annyira előjöttek az együttélés miatt a köztünk lévő különbségek, hogy egyszerűen nem passzolunk össze?
2017. márc. 2. 00:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nem csalt meg, semmi baj nincs vele, csak egyszerűen ellaposodott a kapcsolatunk. Ő ragaszkodik hozzám, és valamilyen szinten én is hozzá, de mint lakótárs. 5 éve élünk együtt, és azért emeltem ki, hogy menyasszony vagyok, mert az mégiscsak a kapcsolat feljebb menetelét jelenti. Nem könnyű döntést hozni, mert 5 évvel ezelőtt az álmom vált valóra, hogy megkérte a kezem, és évekig olyan boldog voltam, hogy azt hittem, életem végéig így fogok érezni. Küzdök az érzelmeim ellen, hátha ez csak egy mély szakadék. Már vagy egy éve kezdett ellaposodni a kapcsolatunk és minden zavarni benne, de akkor még nem éreztem azt, mint most negyed éven át. Köszönöm a válaszokat, őrlődöm magamban még, aztán vagy tudok közeledni felé, vagy véget vetek a kapcsolatnak.
2017. márc. 2. 20:04
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem értem. Miért kell hagyni, hogy ellaposodjon a kapcsolat? Te próbálkoztál, de ő ebben nem volt partner? Egyáltalán mit jelent ez? Untat a társasága?
2017. márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%
És miért nem házasodtok össze, ha már megkérte a kezed?
2017. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Összepasszoltok csak meguntad.

Vagy egy őszinte,de nehéz szakítás lesz a vége vagy egy csúnya.

Lehet idővel rájössz mégis ő kell, de most hozzá érni sem akarsz, szóval nem működtök.

2017. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta, hogy írtál?
2022. aug. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!