Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis, hogy ennyire dominan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis, hogy ennyire dominansan viselkedik?

Figyelt kérdés
25 eves no vagyok, 1 eve vagyok egyutt a parommal(o 29). Alapvetoen nincs gond, csak egy dologgal, hogy eszmeletlen rosszul turi, ha valamilyen szempontbol mas a velemenyem,mint neki. Az nem baj, ha nem ert velem valaki egyet, ne ertsetek felre, de a felemelt hangot es a duhot,akkor sem tartom normalisnak. Szamtalanszor volt olyan, hogy mondott valamit, en tok normalisan reagaltam, hogy igen, de en azt is hallottam errol a dologrol, hogy... Es erre szabalyosan remego kezzel, folemelt hanggal ramformed, hogy nem hiszi el, hogy nekem ellent kell allandoan mondani neki, meg miert okoskodok olyan dologban,amirol semmit se tudok, es ez percekig es nem lehet leallitani. Pedig csak megjegyeztem a temaval kapcsolatban egy infot, amit hallottam. Vagy ha beszelgetunk semleges dolgokrol, amiknel igazabol nincs olyan, hogy mi igaz es mi nem, ez szimpla vilagnezettol fugg(pl. politika, vallas ilyesmik), keptelen elfogadni az allaspontom(pedig en elfogadom az ovet, csak elmondom normalis, beszelgetos hangnemben, hogy en mit gondolok), ugyanugy indulatossa valik, felemeli a hangjat es latszik rajta, hogy majd szetrobban attol, hogy nem kepes a velemenyem megvaltoztatni. Volt olyan tema, hogy egyertelmuen en tudtam jobban,mert olvasottabb vagyok ezen a teruleten, es mar a konyveim mutogattam neki forrasokkal, hogy nezze mar meg, itt van feketen, feheren, o csak annyit mondott, hogy az nem jelent semmit,mert o biztosan tudja, hogy ez es ez igy van, ahigy o mondja. Kisebb dolgoknal is elofordul, pl. kepes ingerult lenni ugyanugy, ha nem akarom azt a filmet nezni,amit o kivalasztott vagy ilyesmik. Munkahelyi gondja nincs, nagyon szeret bejarni sajat bevallasa szerint, kenyelmes munkaideje is van, nem kell naponta 10-12 orakat dolgoznia, egyeb csaladi gond sincs, ami frusztralna. En vagyok tulerzekeny ezekre, vagy ez mar tulzas?

2017. márc. 2. 12:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
En ezzel a fazonnal egy honapot nem lettem volna egyutt, nemhogy egy evet. Es nem, nem szamit, amugy mennyire rendes meg minden, ha epp nem beszelgetunk.
2017. márc. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Idegbeteg és szemellenzős idióta a kedves párod.

Én csak azt nem tudom hogy bírsz így vele lenni...

2017. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Akkor jol latom en is.:( O azt mondja, hogy de hat o csak szenvedelyes, meg ugy kene viselkednie,mint egy kiskutya? Szerinte en vagyok a tulerzekeny, o csak megvedi a sajat velemenyet, meg volt hogy olyat mondott, hogy ha hulyeseget mondok, akkor a jo iranyba kell terelnie, azert emelei fel a hangjat idonkent velem szemben. Mondtam, hogy felnott ember vagyok, nem az apam, hogy ezt megteheti, hogy nevelgessen.
2017. márc. 2. 12:27
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

Nem normális, mivel nem kezel téged egyenlő félként. Természetes, hogy neked se tetszik, hogy nő létedre te csak hülye lehetsz, ill. kuss a neved, és kész. Eleve milyen kapcsolat az, ahol az egyik fél akarata 70-80 %-ban van jelen, a másiké meg a maradék? Így nem tudod magadat adni, és elhiszem, hogy ez frusztráló.


Azt amúgy meg kell jegyezni, hogy rengeteg nőnek bejön a párod stílusa - a gyenge jellemű, visszahúzódóbb, csendesebb típus pont ezt várja, hogy "ledominálják" és terelgessék az élet minden területén. Csak akkor van gond, ha a nő határozottabb típus...

2017. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%

Én ismerek ilyen párt személyesen azzal a különbséggel, hogy a tag ezt publikusan is csinálja a nővel. Hatalmas, jókat röhögök rajta.


Amúgy mindig annak van igaza, aki azt be tudja rendesen bizonyítani ha szükséges, tehát létezik az általa állított dolgokra objektív bizonyítási módszer.

2017. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%

Ha állandóan kiakad az nem normális. Mondjuk az se, ha mindenre a válaszod egy ellentétes állásfoglalás. Hosszú távon lehet ez idegesítő, de itt szerintem arról van szó, hogy nem illetek össze. Esetleg kérdezz rá, hogy ő honnan jut bizonyos következtetésre. Ha nem tud forrást felhozni úgy mint te, akkor csak egy agresszíven vitatkozós fajta.

Gondolkozz el a dolgon, mert ilyen emberrel nagyon nehéz együtt élni. Persze Halál pontos érveléssel, rengeteg utánajárással le lehet őket nyomni, de egyrészt az állandó készültséget jelent, másrészt nem erről kéne, hogy szóljon egy párkapcsolat.

30/f

2017. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Utolso, ez az, hogy amugy rengeteg dologban osszeillunk, nagyon sok dologban hasonlo a velemenyunk, hozzallasunk, de nyilvan par teruleten nem,ami normalis. Tehat nem arrol van szo, hogy en mindig mindennel kapcsolatban akadekoskodom es osztom az eszt. De termeszetes, hogy van par dolog, amiben nem fogunk egyet erteni. Na ilyenkor o kiakad, es ugy viselkedik, ahogy fentebb irtam. Es nem arrol van szo, hogy ilyenkor szepen levezeti nekem,megha ingerulten is,hogy neki miert van igaza es miert kell vele egyet ertenem, hanem megy a hozonges, hogy neki igaza van es kesz,mindenfele ervek alatamasztasa nelkul. Volt egy masik tema, amiben boduletes baromsagot mondott, en higgadtan, beszelgetos hangnemben annyit mondtam neki, hogy okes, de ez nem egeszen igy van,es elmondtam, hogy nekem a keresztapam 20 eve dolgozik ezen a szakteruleten es o azt meselte hogy...Ennek az lett a vege, hogy szabalyosan lehulyezte a tole kb. 30 evvel idosebb keresztapam es hogy ne hallgassak ra,mert hogy o ezen a teruleten sokmindent latott mar es o hudetapasztalt(29 evesen...). Irtam is, ne ugy kepzeljetek el, hogy en hazsartoskodom allandoan es mindenben direkt ellent mondok neki.
2017. márc. 2. 12:42
 8/18 A kérdező kommentje:
Es en nem vagyok ilyen, ha en beszelgetek valakivel valamirol, ha az illeto, normalisan, eszervekkel alatamasztja, hogy miert helytallo az amit mondd, meggyozheto vagyok, es akkor el tudom ismerni,hogy tevedtem. Vele is volt ilyen, elismertem, akkor halal boldog volt, hogy igeeen, neki van igaza, megnyerte a vitat. Kb. mindent igy fog fel, egy egyszeru beszelgetest is, sajat bevallasa szerint, hogy neki kell gyoztesen kijonni onnan.
2017. márc. 2. 12:46
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem akarok okoskodni vagy ilyesmi, de ennek nagyon gyakran az a vége, hogy a pasi egyszer csak bedühödik és úgy elborul az agya ha valamiben nem értesz egyet vele, hogy megüt. Aztán még egyszer és aztán rendszeresen. Nem tudom elképzelni, hogy boldog kiegyensúlyozott életet lehet élni egy ilyen idegbeteggel. Mi lesz később ha komoly dolgokról kell dönteni, pl. költözés, gyerekvállalás stb.

Egyértelmű, hogy szakítanod kell vele.

2017. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
18%

6os vagyok. Ha csak pár dologról van szó és titeket nem igazán érint, akkor hagyd rá a francba, a saját véleményeddel meg ne traktáld, akkor ugye nincs min vitázni. Kb úgy kell ezt érteni, ha gluténérzékenyek vagytok, akkor nektek tök mindegy melyik irányba keverik a rántást nem ? :D. Ami titeket nem érint, hagyjátok a fenébe.

30/f

2017. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!