Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik hamarabb megtalálják azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hamarabb megtalálják azt akivel leélik az életüket (tehát ilyen 16év körül) azok később hajlamosak lesznek a, , kilengésre", megcsalásra, amiatt hogy nem élték ki magukat? Mik a vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 30. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább egyéniség kérdése. Én később találtam meg életem párját azóta már túl voltam egy-két kapcsolaton még is volt pár olyan helyzet mikor motoszkált a fejemben, hogy mi lenne ha. Néha az unalmas hétköznapokban az embert akaratlanul is elkapja a vágy, hogy valami újat tapasztaljon, de ez már csak az illetőn múlik, hogy enged-e a csábításnak, vagy inkább az adott kapcsolatában próbál újítani és változtatni.
2016. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyén függő. Én 17 voltam, 9 éve vagyunk együtt. Soha nem éreztem úgy hogy nem éltem ki magam. De tény, hogy az ilyen tiniszerelmek ritkán tartanak "örökké".
2016. jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye kérdés, nem lehet általánosítani. Embere válogatja.
2016. jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Titusztitusz ***** válasza:
Én ismerek néhány ilyen illetőt, férfiakat és nőket is vegyesen, éshát ahogy megfigyeltem ezen illetők esetében, tényleg úgy áll a dolog jórészt, ahogy írtad a kérdésedben, kérdező...
2016. jún. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!A kérdésem onnan jött,hogy az ismertségi körömben aki a gimnáziumi évek alatt kiélte magát(tehát bulizás,partnerek váltogatása) sokkal biztosabb alapokra helyezte a kapcsolatát huszonéves korában,úgymond kész volt megállapodni.Ellentétben azzal,aki a gimnáziumban inkább otthon ült a szerelmével,sokat voltak kettesben,az meg huszonévesen úgy viselkedik mint egy rossz kis tinédzser.Senkit nem áll szándékomban megsérteni és ne vegye senki magára amit írtam,ez csak az én észrevételem. :)
2016. júl. 1. 00:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 17 voltam amikor összejöttem a párommal. 11 éve vagyunk együtt, 10 éve lakunk együtt.

Nekem voltak előtte párkapcsolataim, bulizni is jártam, én úgy érzem, hogy kièltem magam. Ha ő lett volna minden téren az első, akkor nyilván nem maradtunk volna együtt, mert lettek volna "kilengéseim", de így eszembe sem jutott. Szóval van ilyen is.

28N

2016. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6-os!
2016. júl. 3. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!