Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell felnőtt módon kilépni egy kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Régóta együtt vagyunk, és szeretem, de nem arra vágyom amire ő vágyik.


Nem tetszik senki, sose nem is tetszett más, hűséges voltam hozzá mindig is, csak úgy érzem fiatal vagyok leragadni egy olyan kapcsolatban, ami kezd barátsággá átalakulni. Úgyhogy egyedül is jobb lenne, mert akkor nem lesz bűntudatom ha esetleg majd megtetszik más, szabad leszek és bátran ismerkedhetek. Mellette ezt sosem tenném, de már kezdek "becsavarodni", vagy hogy is mondjam...


Nem szeretném őt megbántani... :(


2017. márc. 2. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte nyílt egyenes kommunikáció mindennek az alapja.

És maradj higgadt és nyugodt.

2017. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megmondod neki, hogy szia.
2017. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja. Dráma nélkül, higgadtan, nyíltan és empatikusan meg kell beszélni. És ha hoztok egy döntést, akkor ahhoz tartsátok magatokat.
2017. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Őszintén, szépen, komolyan, de azért határozottan.

Én az exemmel egy találkozón közöltem, hogy nem akarok vele lenni tovább, ez volt az utolsó randi. pontosan ezért, mert nem illettünk össze, nem egyeztek a céljaink.

Határozoztt voltam, mégse értette meg, mert nem voltam bunkó vele.

Utána még hívogatott, hogy hát ő azt nem hitte el, nem vette komolyan, de megmondtam, hogy ez már az ő baja.

Szóval tudatosítsd benne rendesen.

2017. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
érdemes nem sokkot okozni, hanem megvárni, hogy ő is felismerje ezt. a drámák mindig akkor kezdődnek amikor úgy tűnik hogy mindkét fél azonosan érez, majd az egyik bejelenti, hogy vége.... ezt igyekezni kell elkerülni.
2017. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!