Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék biznu benne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék biznu benne? Egyszerüen nem megy.

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt,a kapcsolatunk nagyon bonyolultan kezdődött.Az elején még beszélgetett más lányokkal is,és nekem is volt barátom.(Addig nem beszéltünk semmi különlegeset,vagy olyat amit nem lett volna szabad,csak barátok voltunk.) Közben ő szerelmes vallott nekem,de közben más lányokkal találkozgatott,és stb.Tudom,hogy nekem barátom volt,de mégis zavar.Aztán szakitottam,rá 3 hónapra összejöttünk,minden rendben volt,meg van is,csak valamiért nem tudok bizni benne.Félek,hogy más lányokkal beszélget,vagy hazudik nekem arról,hogy hol van.. Egyszer volt olyan,hogy részegen irt valami csajnak,azóta mégjobban félek attól,hogy férrejárkál.Ez már beteges?Nagyon rosszul érzem magam miatta,utálom magam ezért,de nem tudom már mit tehetnék,hogy felépüljön felé a bizalmam.Tudom a kódját is a telefonján,kb egy hónapja ő épp focizott és én felmentem,végignéztem mindenét (kövezzetek meg érte),és nem találtam semmit. Mégsem tudok bizni benne...SEGITSETEK.

2017. márc. 4. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szombat este elárasztják a gyakorit a paranoiás, türelmetlen és megszálott nők? Kérdező, zsák a foltját tudod.. Azért nem bízol benne mert tudod milyen és azt is, hogy te milyen vagy.
2017. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 Ijesztő, hogy ennyire egyre gondolunk, akárki is legyél...
2017. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon nehéz most neked erre válaszolni.


Nem akarok ítélkezni sem, hisz' minden ember más.

Szerintem itt mélyebbre kellene ásni, mint az, hogy úgy ismerkedtetek meg mint ahogy. Szerintem más a probléma.


Érzed azt hogy szeret? Tudatja veled minden nap?

Odafigyel rád? Gondol rád napközben is?

Elhalmoz mindennel amit megadhat neked?

A hétvégét veled tölti?

Ha szükséged van valamire segít neked?

Megkérdezi hogy vagy és érzed azt, hogy számíthatsz rá bármi van?

Támaszkodhatsz rá? Tanáccsal lát el, odafigyel rád?

Mikor beszélsz hozzá a szemedbe néz? Megsimogat, fogja a kezed ha sétáltok avgy társaságban vagytok?


Ha ezekre a kérdésekre a legtöbb a nem válasz, akkor valami tényleg gázos.

Tudom, a női megérzés sokszor vacak és bekrepál ha az ember szerelmes, de azt azért lehet érezni, ha valakinek tényleg fontos vagy.


Ha nem kerüli a szemkontaktust és ha szeret veled lenni és veled is van ideje nagy részében, akkor szerintem kár aggódnod.


Ha viszont érzed azt hogy valamit hazudik vagy látszik rajta, hogy ideges, kerüli a szemkontaktust, akkor titkolózik.


Egyébként pedig a féltékenységek legtöbbje a féltékeny fél önbizalmán törik meg. Ha elégedetlen avgy magaddal, ha nem érzed a karriereden, a sulin, a személyiségeden a fejlődést, akkor veled van baj. Ilyenkor szünetet kell kérni és sok sok egyedül töltött időre van szükség, hogy megismerjük magunkat igazából.


Menj el a barátnőiddel bulinzi, rúgj ki a hámból, éld az életed, hisz fiatal vagy ahhoz, hogy egész nap azon agyalj, hogy vajon megcsal-e a pasid...


Kívánom, hogy légy nagyon boldog!

2017. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ki is törölhette a telójáról.Azért vannak pasik, akiknek esze is van.

Amúgy ha nincs bizalom, felesleges a kapcsolat is.Szerintem amúgy lelkiismeret furdalásod van, és a te "bűnöd",plusz hogy a pasid is egy ekkora nőimádó.Ez így együtt jó párosítás. Csak magadat fárasztod vele, így élni ilyen remegésben, meg totál értelmetlen.Rendezd magadban , mert egy idő után kívül is látszani fog,aztán jönnek a nagy hisztik veszekedések, és ha még most nem is biztos, utána tuti az lesz,amit most írsz.

2017. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt egy dokival kellene megbeszélned.


Ennél jobb tanácsom nincs.

2017. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!