Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan gondolom ezt vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan gondolom ezt vagy ez is csak női túlgondolás? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Szóval adott lenne, hogy a párotokkal bizonyos okokból már két hete nem láttátok egymást és aztán lenne egy hétvégétek közösen majd újra 1 hét külön.

Beszélitek, hogy mennyire hiányoztok egymásnak, és hogy be kell pótoljátok a kimaradott hétvégét és tervezitek, hogy elutaztok egy másik városba ahol épp lesz egy tavaszi vásár megrendezve. Aztán szól, hogy megkérdezte már egyik barátját és a párját, hogy nem jönnek-e veletek. Ti örülnétek, hogy még csatlakoznak, vagy jobb szeretnétek a párotokkal lenni?


Én valamiért nem örültem ennek, hisz két hét után lenne végre két napunk egymásra, amit én vele akartam tölteni, ám ő hivja a haverját velünk, ami eléggé távol van szóval több mint egy fél napos program lesz, mostmár társaságban. Mondjuk az is igaz, hogy nem egy romantikus kirándulás, hisz ott is emberekkel leszünk körülvéve, de már maga az utazás sem lesz olyan, mint mikor mi vagyunk csak...


Szerintetek érthető az én nézőpontom, vagy megérthetném őt is és nincs ezzel probléma? Nem akarok rossz lenni és semmiségért bajlódni, viszont nem látom át a helyzetet.

Ti mit gondoltok?20L


2017. márc. 4. 22:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Jogosnak érzem, kibírhatná haverozás nélkül 1x..
2017. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%
Alapvetően én ebben nem látok kivetni valót.Miért ne lehetne másokkal együtt programotok?Szerintem az hogy most előtte kevesebbet tudtatok találkozni, aztán most megint egy hét kimarad,csak most így alakult. Ha előtte meg minden jó volt, akkor főként.
2017. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem örülnék, ennyi kimaradás után kettesben lennék szívesen a párommal.
2017. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
5%
+A napi program után gondolom a haverok nem mennek el hozzátok még éjszakára is.Szóval onnan meg már kettesben vagytok.Nem kell mindenért haragudni.
2017. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
3%
Akkor nőjetek fel,nekem mindegy.
2017. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, úgylátom eléggé megoszlanak.

Annyit hozzátennék, hogy általában is 2-3 napot tudunk együtt lenni egy héten, van,hogy kevesebbet is, és most úgy adódott, hogy teljesen kimaradt a hétvége. Ez kb még egy évig igy lesz.

Szóval eléggé kevés az együtt töltött idő.

Azt még hozzátenném, hogy ezeken a napokon kivül ő is ritkán tud a haverjaival lenni, habár többször volt úgy, hogy hétfőn még itthon volt(én már nem) és akkor volt rájuk 1, vagy másfél napja teljesen.

Meg az is ,hogy nem szólt nekem, hogy fogja hivni, csak azt mondta, hogy már hivta...

2017. márc. 4. 22:21
 7/18 anonim ***** válasza:
4%
Egyáltalán nem látom a barátod részéről a hátsó szándékot.Ezen ne durcizz be.(2,4,5)
2017. márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szóval egyszerüen nem tudom, hogy szóvá tegyem-e ezt, vagy hogy is vázoljam fel neki, hogy ne azt higgye, hogy én nem akarok a haverjaival lenni vagy esetleg őt elakarnám szakitani tőlük.....
2017. márc. 4. 22:23
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos nem vázolnék neki semmit.Rég nem láttad,és vitával kezdenél?Ez nem ok a vitakezdésre,ott a nap további része hogy élvezzétek majd a kettesben töltött időt.Ő is rég látta a haverjait,kell néha más társasága is,szocializálódni a páromon kívül is. De komolyan. Persze itt csak én látom úgy, hogy semmi baj nincs ezzel.
2017. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
És mielőtt mondaná valaki, hogy nem vitatkozni akar, pedig ebből akár még az is lehet, de egy durcis nap mindenképp.
2017. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!