Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha exbarátnőmről megtudtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha exbarátnőmről megtudtam, hogy szokott pénzért szexelni, azt köteles vagyok a munkahelyével tudatni?

Figyelt kérdés
Egy multinál dolgozik, nem írom le a nevét. Arra gondoltam, hogy nem lenne rossz bosszú, ha kitudnám ezáltal rugatni őt az állásából. Tudom, hogy a bosszú nem jó semmire, de nekem megkönnyebbülést jelentene valamennyire. Érdemes ilyet meglépnem, ileltve feljelenthetne az exem, ha kiderülne, hogy tőlem tudták meg? A linkeket is mellékelném amin hírdeti magát.

2017. márc. 5. 03:04
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
90%
Menjél aludni
2017. márc. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
94%

Egyreszt a munkahelynek ehhez semmi koze, max akkor, ha alairt valami lojalitasi szerzodest, de az is maximum akkor, ha konkurenshez menne penzt keresni.


Ha en lennek a csaj fonoke, es ezzel jonnel hozzam, es amugy elegedett lennek a munkajaval, akkor jo esetben kirohognelek, rossz esetben rad hivnam a biztonsagiakat.


Le kene rola szakadni, miutan csak ex, nyilvan nem veletlenul. Masreszt meg fel kellene noni, mert ezzel a viselkedessel csak magad teszed nevetsegesse.


Nem, nem vagyok az excsajod mielott azt hinned :)


Amugy meg ha egyertelmu bizonyitekod nincs, akkor meg aztan tenyleg nem ajanlom, mert fel is jelenthet ragalmazasert, es mivel te allitottad a dolgokat, ezert a bizonyitas terhe is a tied. Cuki kis karteritest itelhetnek meg neki egy ilyen per eseten, plane ha a munkajat is elveszti miattad.

2017. márc. 5. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
88%

Hát nézd féregnek születni kell...


Ha te ezek után tükörbe tudsz nézni, és saját magad szemében nem tartod magad egy sunyi dögnek, akkor tedd! A következményeit nem tudom, de ha már ilyet csinálsz, akkor vállaljad!


De csak, hogy tudj róla, semmivel nem leszel különb, mint az exed! Én pl össze sem jönnék olyannal, aki ilyen bosszúálló ember...nem szeretem a rosszindulatot!

2017. márc. 5. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
91%
Jaj de egy szánalmas alak vagy, istenem.
2017. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
93%
Leesett már a kommentekből, hogy ez milyen szánalmas hozzáállás, vagy írjuk le még párszor?
2017. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
71%
Nem sokra mennél vele - hacsak nem apáca a maca.
2017. márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
87%
ne tégy ilyet, mert szól egy-hét kuncsaftjának és lehet kikapják a fogsorod.... komprende? hülyegyerek...
2017. márc. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
90%

Hamar kiderül, hogy te voltál, és mivel minden prostinak van egy Big Daddy-je, még ha csak egy 150 kilós szteroidbugyor is... szóval egyik nap berregni fog az a kapucsengő. Mikor résnyire nyitod az ajtódat, egy hatalmas fhasz szakad be, és 30 centi átmérőjű mértani kört üt a fogsorodon... áthatolva a tarkódon kikapja a C1-es nyakcsigolyádat magával rántva a kisagyadat.


Szép lassan eldőlsz vértócsádba puffanva, míg a vasember fegyverként használt szörnypénisze visszahúzódik, mint egy alien szájszerv.


Anyád kombinében jön ki a hangoskodásra, és teljesen lefagy mikor meglátja, hogy a 30 éves kisfiának eltűnt az arca.

Csak annyit tud mondani:

"Rolika, szeddösszefele magadat, nem vitted ki a szennyest! Szólj a kis barátodnak, hogy most nem tudsz lemenni focizni a Grundra!"

2017. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

Van bizonyítékom. Az említett oldalakat elmentettem és screenshot-okat is készítettem róluk arra az esetre, ha időközben levetetné magát onnan. Ez elég bitonyíték szerintem, mivel a képek közül több is van amin arc alapján egyértelműen felismerhető.


Mit gondoltok mielőtt ezt megteszem lehet jobb lenne ezt az exemmel tudatni előtte, hátha tudnánk egy mindkettőnk számára előnyös megállapodást kötni a dologban?

2017. márc. 5. 14:54
 10/53 anonim ***** válasza:
73%

Szànalmas vagy.

Tudod megütheted úgy a bokàdat.

Nehogy golyóval a koponyádban ébredj.

Tudod odamegy 100kg bid daddyje két szintén vékony 100kg-os haverjàval aztàn darabokra szakitanak,plusz szetverik a fejedet akar a csaladodat is.

Sajàt érdekedben szerintem szakadj le a témàról.

2017. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!