Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti szerintetek egy pasi 12 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerintetek egy pasi 12 év után hirtelen furcsán lekezelően bánik veled? Elmegy kirándulni a munkahelyével egy teljes napra mert 2 szer felhívom ki nyomja és ki kapcsolta az összes létező beszélgetés inditást?

Figyelt kérdés
titkolja az FACEBOOKJAT? .Nem vagyunk ismerősök ott mindent jelszó véda mi az övé Se egy kép rólam se egy bejegyzést nem látok ott nyár óta gondolom le tiltotta előlem. Most jöttem rá hogy van egy dugi e-mail címe ami a telefonján van. sok veszekedés volt ebből azt mondja birtoklási vágyam van . most 2 hónapja kedves aranyos ő azt mondta mert belátta hogy törődni kell velem. de kedves aranyos de nem tudok megbízni benne. 3 gyerek 12 év és hirtelen most kell neki privát szféra ami az őve? segítsetek tanácsokat várom előre is köszi köszönöm!
2015. nov. 5. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha hirtelen jött a változás, akkor könnyen lehet, hogy bejött a képbe valaki... mondjuk lehet, hogy "csak" a bizsergés, az újdonság varázsa kell neki, és nem lépne tovább, de azért még érthetően nagyon rosszul tud esni.
2015. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég furcsa, az ilyen hirtelen titkolózás.
2015. nov. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, az elmúlt 12 éveben is titkolta a facebook-ját? Sose voltatok ismerősök facen? Már nem mintha ez lenne az előkövetelménye a gyerekcsinálásnak, csak fura nekem.


Mondjuk a leírás elég zavaros, mit jelent, hogy lekezelően bánik veled?

2015. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Közös volt a face .utána csinált magának egy sajátot. amin a kiírásai nem tetszetek neki és törölt. nyáron ha sírtam ha szomorú voltam .az volt a válasza kötöszködök. ha elmondtam mi bánt dolgozdfel magadba ilyesmiket mondott. most 2 hónapja már megbeszélünk mindent segít végre a gyerekekkel. de nem hajlandó megmutatni semmit. hiába sirok miatta azt mondja foglajam le magam mert bedilizek .ja azért vagyok othon mert pici van.de nem mutatja meg még ha ezzel elkerűlnénk a további veszekedéseket.
2015. nov. 5. 17:14
 5/13 Fish1 ***** válasza:

Nem derül ki, hogy mennyire akaszkodsz rá. Mert simán besokallhat egy pasi, ha a nő minden lépését figyelni akarja.

Bizalmatlanságnak venném a párom részéről azt, ha bele akarna nézni folyamatosan az üzeneteimbe, vagy a telefonomban kotorászna.

Ennek a hirtelen titkolózásnak szerintem kellett, hogy legyen előjele. Pl. milyen volt a kapcsolatotok azelőtt? Minden jól működött, vagy már akkor is voltak problémák és bizalmatlanságok?

2015. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
soha nem voltam féltékeny rá. ő simán még az unoka tesóm beszélgetést is végig olvasta. nem volt ilyen soha utálta a közösségi oldalakat.de most ha ezeket mondom akkor ő nem emlékszik rá.még fiu ismerősöm se volt nehogy féltékeny legyen.igaz ő mindég jobban ki jött a lányokkal. több ismerős lány barátnője van mint fiu.IGAZ a pici megszületése után mindenért balhéztam hogy segítsen velük. mert olyan volt mint aki csak a pénzt teszi le és ebből ki fújt az apasága. Most segít .de mondom ez csak 2 hónapja van.
2015. nov. 5. 17:50
 7/13 A kérdező kommentje:
ő volt mindég a féltékeny tipus . Most már lassan le írtam mindent. tanácsok? be képzelem magamnak? vagy most jött rá a magán ügy dolog? ti mit tennétek? szeretem ! hogy deríthetném ki miért csinálja amit csinál ?
2015. nov. 5. 18:00
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért lekezelő veled mert már nem szeret téged, ezt saját példámból tudom. Amiket írsz facebook levédve, dugi emailcím , ez mind arra utal hogy csajokkal dumálgat. Jobb esetben csak dumálgat....a rosszabbat kitalálod...
2015. nov. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
En azt csinalnam, hogy nem foglalkoznek ezekkel a dolgaival, ha akar ugyis megcsal, ha meg nem akar ugyse csal meg. De ilyen szinten ne akaszkodjal mar ra..Pl. en is szeretem neha leirni a velemenyemet, de nem szeretnem ha a parom ezt cenzurazna, tehat orulten idegesitene, ha elolvasgatna miket irok ide a gyk-ra, pedig nem pasizok semmi, de kell ennyi szabadsag. A fb-on meg sokszor a baratnoimmel beszeljuk ki a pasikat, hat nagyon nem hianyozna ha azt is el tudna olvasni, kell mindenkinek ennyi szabadsag. Sokkal jobb lenne a hangulata, ha hazaerne es varnad egy finom vacsoraval, ha van szabadidotok elmennetek a gyerekekkel jatszohazba, kirandulni, kerekparozni. Ne ezen ragd mar szerencsetlent, en utalnam ha az en dolgaimat elolvasgatna a parom..en se mutatom meg neki soha, es nem is akarom hogy o bele lasson. Viszonzasul en se foglalkozom az o ilyen jellegu dolgaival, megcsalni meg barhol megtudjuk egymast csalni ha megakarjuk.
2015. nov. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És mi van, ha csak tényleg egy kis privát szféra kell neki? Azért, mert valaki egyedül akar lenni kicsit, az nem egyenlő azzal, hogy mást szeret. Mennyit voltatok egyedül a 12 év alatt? Nem csak a kötelező dolgok idejére (munka, stb), hanem mint hobbi, kedvtelés, stb.
2015. nov. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!