Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szeretjük egymást a párommal,de nagyon sok dologban nem értünk egyet, pl.mit hogyan kellene csinálni a közös életünkben.Már 3 éve lakunk együtt,8 éve ismerjük egymást,de még mindig furcsán viselkedik, és kérdezném hogy ez normális-e.Pl. évente 10 napot a családommal töltök,akik több ezer km-re laknak tőlünk,sajnos.Ilyenkor egyedül megyek, mert nincs pénz két jegyre plusz szégyellném is hogy tartsanak el kettőnket míg kinnt vagyunk. Ő már a 2.napon kijelentette hogy én őt mindig! magára hagyom, és hogy egy nőnek a társa mellett van a helye.Ennek ellenére mellettem maradt.Tavaly nem is mentem emiatt.Most megint kinnt vagyok,de már másnap közölte jobb ha kinnt maradok, nekem ott a helyem, stb.A szüleim támogattak otthon pénzügyileg,de volt időszak,mikor nem tudtak segìteni,s mivel már 30 évesen amúgy is cikinek éreztem ezt,nem is tettem szóvá, megköszöntem amit eddig is tettek értem és kész.Párom szerint azonban leszartak engem,és nekem inkább vele csak és kizárólag törődnöm, mert ő van velem és ő szeret.Igen ám,de ő sem segített vagy adott amikor nem volt ennünk, nem ment el dolgozni vagy kérni bárkitől is valamit hogy megváltozzon a helyzet.Hiába mondja hogy ők mindig mindent megosztanak a családban, ha soha még semmit nem kaptam pl.anyósomtól.De Soha semmilyen ajándékot nem kaptam tőle, mindig azt mondja örüljek hogy kifizeti a számlákat(a kaját én állom,pedig az sokkal több) mert sok férfi az egész pénzét elissza, elnőzi.Nekem nem is kell mert nem érdekel az ajándék, tudom hogy szegények vagyunk, ez van. Sajnos az ő családja adja alá a lovat mert náluk az a divat hogy a nőnek otthon a helye, és örülhetnék hogy ilyen rendes párom van aki nem csavarog stb...Mégis,mit gondoltok erről? Mert már a szerelmem is kezd meginogni ezektől a dolgoktól, de persze szeretem és elsősorban javítani szeretnék a kapcsolatunkon.

2017. márc. 5. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
De egy hiszterika a csavod. Kellene a francnak az ilyen
2017. márc. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ma este csupa szigorú lakat alatt tartott nő ír?


Párod bolond, mi az hogy ne találkozz a családoddal?? Meg az egész amiket írtál, én a felétől is menekülnék...

2017. márc. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"Ennek bezzeg van nője" 783. rész.
2017. márc. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nehany ember annyira ostoba, hogy komolyan a 4 fal kozul kiengedni oket is botor dontes...
2017. márc. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ment el melozni mikor szarban voltatok én nem ragaszkodnék ezek utàn hozzà az ilyen maradjon egyedül ezt érdemli !Nàlam alap hogy a pàrom menjen dolgozni nem hogy még otthon fetrengjen feküdjön !Nekem ez ugy jön le hogy a pàrod egy link alak de tenni nem akar törekedni sem mert ott vannak a szülők te maradj otthon főzz mossàl rà!
2017. márc. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez csak rosszabb lesz.
2017. márc. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"már a 2.napon kijelentette hogy én őt mindig! magára hagyom, és hogy egy nőnek a társa mellett van a helye" :D :D


Tudod ezt ő úgy értette, hogy kutyának a gazdája mellett a helye - pontosan úgy is viselkedik veled más helyzetekben is, mintha a kutyája lennél, ez tök világos a leírásból. Én már ezután a szánalmas szövege után röhögve kitettem volna a szűrét.. de én alapból szeretem magam, eszembe se jutna büntetnem magam egy ilyen hisztis, éretlen, önző, élősködő f-szkalappal, mint a kedves párod.


Ha mindezek ellenére nem akarsz szakítani, meg szereted, meg "javítani szeretnél" ezen a sz-rtengeren és minden hasonló gyenge kifogás, akkor bocs, de meg is érdemled, hogy úgy bánik veled, mint egy ronggyal.

2017. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerős, nekem is volt egy ilyen hisztérika párom, de én 3 hónapig bírtam :D Szerintem komoly gond van... irreálisan türelmes vagy. Az, hogy nem enged a családodhoz már elégnek kellene lennie ahhoz, hogy megszabadulj tőle. Hidd el, szabadabb leszel, én a helyedben kilépnék ebből. 23/L
2017. márc. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!