Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet erre a helyzetre a megoldás? Viseljem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A párommal két éve vagyunk együtt. Alapvetően jó a kapcsolatunk, együtt is élünk.

A mai nap azonban felmerült egy probléma. A párom mondta, hogy ő ma ráírt az ex-szerelmére, ami nekem szörnyen rosszul esett. Korábban mondtam neki, hogy ezt nehezen viselem, mert anno is így, Facebook beszélgetés útján szeretett bele. Továbbá, mikor pár hónapja voltunk együtt, akkor egyszer ráírt a lány, de akkor a párom megszakította a kapcsolatot, mert bevallotta, hogy megint többet kezdett el érezni iránta. Akkor mondtam neki, hogy párszor nyugodtan ráírhat beszélgetni, de nem szeretném, hogy kialakuljon az, mint anno, hogy 0-24-ben beszélgetnek. Most azt mondta erre, hogy meglátja hogyan alakul, és szerinte a lánnyal különleges kapcsolat van közöttük, nem szeretne miattam nem beszélni vele.

De én ettől teljesen kivagyok, gyomorgörcsöm van azóta is, hogy itt ül mellettem és a lánnyal beszél.

Vagy ezt tényleg el kéne viselnem nyugodtan? Mi lehet erre a megoldás?

L/22 F/20



2017. márc. 6. 00:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amúgy a lánynak van pasija, de ez engem nem nyugtat meg afelől, hogy nem kezd-e el többet érezni iránta a párom.
2017. márc. 6. 00:53
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Most azt mondta erre, hogy meglátja hogyan alakul, és szerinte a lánnyal különleges kapcsolat van közöttük, nem szeretne miattam nem beszélni vele. "


Szóval kb ha kell a lánynak, akkor otthagyna téged, de ha nem, akkor jó leszel te is... Gondolom már alap nem barátkozni írt rá. Én ha ennyit nem érnék a páromnak, akkor nem lenne kèrdés, hogy otthagyjam-e.

"itt ül mellettem és a lánnyal beszél. " Na meg ahhoz is sok bőr kell, hogy legyen valakinek a képén, hogy miközbe ott vagy mellette, másnak csapja a szelet...

2017. márc. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Nem hiszem, hogy problémát jelenthet ez főleg ha szeret meg lehet, hogy magamból kiindulva csak ő mondja, hogy ő is beszélgetni akar vele. Én is voltam hasonló helyzetben. Engem a volt barátnőm a szakítás után 3 évig, ha egy kicsit túlzok mondhatjuk, hogy zaklatott. Mivel nekem a barátnőm elég harcias így hát nem szívesen, de kénytelen voltam azt hazudni, hogy én is akarok beszélgetni, mert ha kiderült volna, hogy zaklat akkor valószínűleg elég "szépen elrendezte" volna a csajt.
2017. márc. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A hogyan alakult úgy értette, hogy nem tudja milyen hosszúra nyúlik a beszélgetés, lehet félreérhető volt.
2017. márc. 6. 01:06
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát ő írt rá a lányra, tehát egyértelműen szeretne vele beszélgetni.
2017. márc. 6. 01:08
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az exem csinàlta ezt de ő nem mondta meg csak egyszer mikor nàlaaludtam reggel felkeltem és làttam hogy facen beszélget de ahhogy észrevette hogy felkeltem abbahagyta !Aztàn eltelt pàrhonap és ujra beszélni kezdett vele na azt már nem tagadta lebukott de azota külön vagyunk !Sztem ne erőltesd a dolgot !
2017. márc. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Igen, volt amikor én is ezt mondtam, hogy ne legyen gyanús. :D
2017. márc. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, sajnos komplikáltabb ennél az ügy, de köszönöm, hogy próbáltál reménysugarat adni.
2017. márc. 6. 01:18
 9/13 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, ha téged szeret, mit akar az exétől.

Én minden exemmel szakítom meg a kapcsolatot amikor exxé válik.

2017. márc. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%

Miert ne maradhatna meg a baratsag utana ??

Nem is ertem h miert KELL kizarni az eletedbol azt az embert aki egyszer az eletd kozpontja volt ...???


En spec az osszes exemel joba vagyok

Volt h kozosen mentunk kirandulni vagy moziba

Az a pasi aki nem erti meg h nekem sokat jelentenek a barataim az nem valo hozzam

Aki indokolatlanul feltekeny a multamra ami kitorolhetetlen

Aki elvarna h kitoroljem az eletembol azokat aki a multam reszei !


Manapsag azt latom h a lanyok 90% nincs onbizalma ahogy a pasiknak sem! Nem biznak a parjukban, mindenkitol elzarnak, kitorolnek a multjat a masiknak. Ez szerintem helytelen !

2017. márc. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!