Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem szívesen mutatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem szívesen mutatja "csinos" nők társaságában, hogy velem van. Túlreagálom?

Figyelt kérdés
Mindig fogja a kezem, átölel de ha a boltban vagy buliban feltűnik egy számára vonzó lány, elengedi a kezem, nem viszonozza a csókom, velem kerüli a szemkontaktust, míg a másikét keresi... Már ott tartok, hogy ha csak rá néz másra féltékeny leszek és szomorú. Sokszor jeleztem neki, hogy zavar de vagy nem veszi észre magát vagy nem érdekli.
2017. márc. 6. 14:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Es meg mindig vele vagy?
2017. márc. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
És most erre milyen választ vársz?
2017. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

azt a kva...

és amikor szóba hoztad neki mit reagált? :O


24F

2017. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
😊 Ez a tipikus nem Te kellesz neki.Bocsi.Masokkal flortolget jelenletedben,meg a kezed is elengedni nehgy azt gondolják a nok hogy nem egyedul van...Gondold vegig.Persze meg megvaltozhatnak a dolgok.
2017. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnalom, de ugy tünik, csak azert van veled, mert meg nem sikerült becserkeszni egy szamara vonzobb lanyt.


Nem lehet elvarni egy ferfitöl, hogy megvakuljon, amint parkapcsolatban van! Az viszont, hogy ilyenkor latvanyosan elhatarolodik töled es a masik nö figyelmet keresi, nem csak szanalmas, de egyenesen megalazo is!


Szerintem, engedd utjara! Ennel te is többet erdemelsz. De ne aggodj, ugy tünik, magatol is megoldodik a helyzet, amint valami furcsa oknal fogva kellene a "lovagod" egy masik csajnak.

2017. márc. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szégyell téged, de akkor az nagyon durva dolog.
2017. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Az első ilyen után faképnél hagytam volna a barátom, akkor már játszania sem kellene, hogy nincs senkije, mert tényleg nem is lesz.
2017. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Általában fogja a kezem, átölel, de ha betérünk egy boltba, vagy találkozunk buliban egy lánnyal, ezek elmaradnak. Kerüli a tekintetemet, de a másik nőét keresi, ha megcsókolom, nem viszonozza. Nem tudatos nála, igyekeztem megbeszélni vele a problémát, mert engem nagyon zavar, de semmi változás nem történt. Most már ott tartok, akkor is féltékeny leszek, ha csak ránéz másra.
2017. márc. 6. 16:36
 9/24 A kérdező kommentje:
Igen még mindig vele vagyok, mert szeretem. Nem hiszem, hogy vonzóbb lányt várna vagy le akarna cserélni másra, mert egyrészt nem vagyok csúnya, minden téren igyekszem kielégíteni, másrészt már számtalan alkalom adódhatott volna rá. (kisugárzásából kiindulva 5 és 55 éves közötti nőneműeknek általában bejön) Akartam már szakítani vele és látszott rajta, hogy megviselte, nagyon sokat sírt miattam. Az utóbbi időben változott de mivel szóba került a családalapítás is, nem tudom tervezhetek e vele... 3# Letagadja. :) 5# Nem várom el tőle, hogy megvakuljon, de ez számomra megalázó. Visszafogottabb típus vagyok ezért a lányok általában azt hiszik rástartolhatnak, mert szerencsétlen vagyok. Aztán amikor kiderül az ellenkezője, meglepődnek és visszahúzódnak. A rivalizálás energiaölő és felesleges, plusz az én értékemből von le. 2# Értelmes hasznos válaszokat várok , főleg tanácsot és élettapasztalatot, de semmiképp sem szeretném én meghatározni. ;)
2017. márc. 6. 18:43
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát én csak a saját példámat tudom elmesélni. A sráccal gyakorlatilag még csak ismerkedünk, de ha a közelében vagyok eszébe se jut másra figyelni.

Ha hozzászólnak, persze válaszol, de nem lesi a környezetet h ki van olyan, aki jobb nálam vagy neki jobban tetszik


Ha a magam példájából indulok ki, tényleg nem reagálod túl, és azt hiszem az h mki másra (nőneműre) jobban figyel mint rád, az nagyon rossz ómen.

2017. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!