Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell lenézni az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell lenézni az olyan csinos nőket akik csúnya csóró pasikkal vannak?

Figyelt kérdés

Ha egy csínos nő ilyen pasival van akkor jönnek a megjegyzések hogy biztos önértékelési zavara van, igénytelen, biztos nincs jobb szamár is jobb effektus stb.


Ha valaki őszintén szerelmes akkor azt miért nem lehet elhinni?


2016. dec. 30. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Mi ez, hisztifal?
2016. dec. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

El lehet hinni, persze. Csak van az a zsák meg a foltja...

Alapvetően egy tényleg annyira csinos nő,nem kezd egy annyira csúnya CSÓRÓ pasival,csúnyával kezdhet, vagy csóróval is (ha elképesztően jól néz ki, bár ritkábban), de a kettővel együtt nem jellemző, mert zsák meg a foltja...ennyi!

2016. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

#1 Egyértelműen, bár általában más fajta hiszti megy ezen az oldalon, szóval lehet hogy azért szúrt szemet neked ez a kérdés. :)


A kérdésre meg: talán azért, mert ha egy jó nő egy ilyen férfival van, akkor az ellent mondd a sokat belénk sulykolt sztereotípiáknak. Érted... Ha egy olyan pasi szerzett egy jó nőt, akit elméletben megvetnek még a ronda nők is, akkor mi kifogása lehet a többi ronda férfinak? Mi van, ha a hiba valami másban gyökerezik, nem a nők felszínességében? Ezek nem túl kellemes gondolatok, szóval leírják defektesnek a csajt...

2016. dec. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a nők által sulykolt mesével ellentétben nagyon nem jellemző hogy a nők az un. belső értékek alapján választanának párt és ha mégis akad ilyen (mert ha ritkán is, de azért akad), akkor az emberek többsége értetlenül áll a dologgal szemben és valami hátsó szándékkal próbálja megmagyarázni.
2016. dec. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nagy része, csak azt fogadja el, ami szerinte helyes, jó. Ő csúnyának látja a pasit, egyértelmű, hogy az a nő is aki vele van. El sem tudják képzelni, hogy vonzódhat hozzá. Ilyenkor jönnek az elméletek, miért is van vele.
2016. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért egy bizonyos fokú irígység is közre jàthat az ilyen viselkedésben amellett, amit az #5ös írt..nem minden ember tud örülni más boldogságának.. nem kell másokkal fogalkozni mondhatnám,de sajnos elég sokszor előfordul,hogy az ilyen "furcsa" pár a rosszmájúak célkeresztjében marad..a megjegyzéseket pedig nem mindenki viseli jól, és így nagyon könnyen ràmehet egy amúgy remek kapcsolat :(
2016. dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a pasik részéről szimpla irigység (velem is lehetne, mert sokkal jóképűbb, kisportoltabb vagyok, többet is keresek, nem is értem mit eszik "ezen").


A nők nem tudom miért mondják, pedig tőlük is hallottam már ilyet.


29\F

2016. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka, de vannak ilyen nők, akik minden hátsó szándék nélkül osszejonnek olyan ferfiakkal, akik fenyevekkel rosszabbul neznek ki a saját nemukben. En 10-es skálán egy erős 5-osnek tartom magam. Enneke ellenére egyszer volt olyan szerencsém, hogy egy nagyon erős 9-es barátnőm lett. Szerettem nézni az irigy és olykor megvető tekinteteket, amikor vegigmentem vele az utcán. :) Nem vagyok se gazdag és még csak nem is 25 centi. Egyszerűen csak jofejnek tartott es egy húron pendultunk. Ilyen azelott es azota sem volt, azert azt hozzateszem. :D
2016. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi hiányzott a 10-hez?
2016. dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan nincs. Amúgy nem talaltam rajta hibát. :)
2016. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!