Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is van olyan párja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is van olyan párja, hogy terhesség alatt nem hajlandó a baba érdekében sexelni?

Figyelt kérdés

Hogy nehogy baj legyen?

Nögyógyász véleményét is ismeri, de akkor sem.


2017. márc. 7. 05:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Elég buta lehet...Vagy nem kíván igaziból terhesen, és ez a kifogás.
2017. márc. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már az elsö napoktól nem, nem kellett hozzá a gömbölyödés.
2017. márc. 7. 05:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Emberi butaság...Egyébként elmehet a kedve attól függetlenül is hogy még nincs gömbölyödő pocak, maga a tény is zavarhatja, hogy egy másik ember növekszik benned.
2017. márc. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Attól hogy nincs behatolás még orálisan és egyéb módokon gondolom kielégít. Amúgy meg kezdhetsz hozzászokni hogy innentől mindenben a gyerek lesz neki az első.
2017. márc. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Orálisan sem. Sem kézzel. Sem sehogy.


Igazad van, az elsö gyerek után velem semmit nem foglalkozott, csak a gyerekkel. Évekbe telt, hogy erröl leszokjon.

2017. márc. 7. 06:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnállak. Ez a kapcsolat sem kapcsolat már.
2017. márc. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

Nna, ecsém... téged sem a cerkádért tart az asszony, hanem a spermádért. Mert hát ahogy látszik: ha megkapja, neki annyi "elég is belőled".


Mert igazából erről szól a nők megtermékenyülés/szülés utáni farokkerülési effektje. Megvan neki az utód(ja), a férfi tehát le van sz**va (illetve hát csak az ő igényei - a pénztárcája, meg amit nyújtani tud, az neeeem!). Szóval megszívtad, no.


Legalábbis ez az én -szigorúan magán- véleményem.

2017. márc. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Erdekelne,hany valaszado beszel sajat tapasztalatbol? "Anyai feltes" a hivatalos kifejezes erre,ketszer eltem at.Megprobaltuk a szexet,fajt,nem vagyok koteles eroszaknak alavetnem magam terhesen ha az agyam es emiatt a szervezetem tiltakozik ellene,csak hogy a ferjem megkapja az adagjat.En sem igy terveztem.Heti 2 oral volt reszemrol neki.Ha logikusan belegondolunk,ez azert tortenik mert a tested vedi a babat hogy epsegben vilagrajojjon (es az a kettotok utodja, elvileg mindket szulo erdeke h egeszseges gyermekuk legyen).Egyebkent a szexet kivantam.
2017. márc. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hallottam ilyenről az ismeretségi körömben, nem ritka jelenség. Tudat alatt félti agyerekét az anya és teljesen aszexuális lesz, néha még a terhesség után is, amíg szoptat. Ez van, ezt az időszakot át kell vészelni. Mondjuk tudok olyan srácról akinek 3 gyereke született 3,5 év alatt és ezalatt kb 10-szer volt szex, vagyis ahányszor egymáshoz nyúltak gyerek lett belőle. Hozzáteszem, hogy mélyen vallásosak, ott ez a felállás normálisnak tekinthető.

39F

2017. márc. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák,mindenki máshogy reagál.

De ha ez már a 2. terhesség ,akkor tudhattad mire vállalkozol.Meg kéne beszélni és megoldani,hogy mindkettőtöknek jó legyen.

2017. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!