Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Adjak fel mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Adjak fel mindent a bizonytalanért?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek 1,5 éve. 1 hónapja kiderült, hogy fél évvel ezelőtt a párom megcsalt engem, megbocsajtottam neki,de nem tudtam rajta túl lenni ráadásul nem közeledik felém semmilyen szinten, 2 hónapja nem szexelünk és durva velem. 2 hete új munkahelyemre kerültem és megismertem egy nagyon rendes srácot és tetszik. 2x voltunk együtt (iszogattunk, randiztunk, csókig mentünk el) és nagyon szeret velem lenni. Elkényeztet és figyel rám.

A páromtól ezt nem kaptam meg. A srác viszont tudja mit akarok az élettől. Csak nagyon bizonytalan vagyok, félek...

L/20 F/26 (srác akivel randiztam 29)



2017. márc. 7. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kit erdekel, ha bizonytalan? Mar elotte is el kellett volna hagyni a jelenlegi csavot, persze nyilvan te is valami kapcsolatfuggo idiota vagy.
2017. márc. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindent akarsz feladni? Nem látok semmi olyat, amit a bizonytalanért feladnál... Egy szär kapcsolatot maximum. Ennél bármi jobb.
2017. márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy szar kapcsolatban élsz. Nem is értem, min gondolkodsz.
2017. márc. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

most boldogtalan vagy. Ergo csak nyerhetsz.

nézd, ez tök olyan mint az én esetem.

pont így voltunk a bnőmmel, együtt éltünk, de sajnos nem becsültem meg. Nem voltam durva vele, de szavakkal sokszor bántottam...sajnos.

Jött egy régi "ismerős" és addig addig kedveskedett stb vele, míg közölte h irántam már nem érez semmit, sajnálja, de vége. Fogta összepakolt, és elment...

Hatalmas pofára esés volt, mert még annyit se próbált meg h helyrehozni :( pedig én nagyon rajta voltam!

Bánom mint az állat, megszakadt a szívem, sírok mint egy kis p/*/cs minden este, hogy lehettem ekkora barom.

De megértem amit tett, és azt is hogy elhagyott...azt már kevésbé h egy esélyt sem kaptam.

Szóval én azt mondom, hogy menj. Ha úgy érzed a jelenlegivel nincs jövőtök, és folyamatosan csak marjátok egymást, semmi értelme együtt élni.

Nálunk is így volt, a végén már ugyan egy ágyban aludtunk, de azt sem engedte h megöleljem :(


Elképesztően fáj, még mindig.

Ha akarod privben írok még tapasztalatot.

26/F

2017. márc. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Ahelyett, hogy egyből szakítottál volna vele, inkább lesüllyedtél a szintjére és te is csalod őt. Gratulálok, ez magas intelligenciára vall...
2017. márc. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, ennél a biztos szarnál nem lehet rosszabb a bizonytalan. A kedves párod már fél éve ki kellett volna rúgnod páros lábbal, egyedül lenni felüdülés egy rossz kapcsolathoz képest. Mitől félsz? Attól, hogy esetleg lesz esélyed a boldogságra? A jelenlegi kapcsolatod egy katasztrófa, ha nem jön össze a másik sráccal a dolog, még akkor is jól jársz, ha lezárod. Mire vársz?
2017. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kinél vagy boldogabb?!

Az erőszakos faxnál vagy a tényleg gyengéd férfinál?!

Azt Balázs amelyik NEKED megfelel...

20 évesen ideje kicsit dönteni tudni, és nem a gyakori kérdéses embereket kérdezni.

2017. márc. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A biztos nem jót mindig hagyni kell,akkor is ha az új bizonytalan.
2017. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nincs min gondolkodni! A jelenlegi kapcsolatodnak mar nincs jövője, pláne hogy még durván is viselkedik veled! Én a te helyedben nem huznam a kettonk idejet es inkabb szerencset probalnek.
2017. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

" 2 hónapja nem szexelünk és durva velem. "

Ezt a sz@rt nem akarod feladni egy jó lehetőségért?

Ha 60 éves lennél, talán értenélek. De 20 évesen ezzel beéred?

2017. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!