Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhető, hogy egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy egy nagyon zárkózott, félénk ember a párja hatására nyitottabb, magabiztosabb lesz az élet minden területén?

Figyelt kérdés

2017. márc. 7. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze. Velem ez történt.
2017. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, engem egy kapcsolat hozott ki a szociofóbiából.. de nem hirtelen változást kell elképzelni hanem fokozatosan egyre jobban kezelem a szociális helyzeteket..bár már nem vagyunk együtt jó ideje de rengeteget fejlődtem és még mindig van hova
2017. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen de az rég rossz. Mert aki magától nem ilyen az akkor sem lesz ilyen amikor szétmennek a párjával.
2017. márc. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Miért egy másik embertől várod a csodát, hogy majd az ő hatására...stb.? Ha eleve tudod, hogy ez számodra nem jó állapot a mostani, akkor miért nem vagy hajlandó önmagad tenni azért, hogy javíts ezen?


Szerintem elég szánalmas gondolkodás, ha valaki a másiktól várja azt, hogy majd az ő hatására majd megtörténik a nagy csoda.

Csak szólok, ez a kifogás része, hogy ne kelljen most jelenleg szembe nézned a saját hibáiddal és jelenleg lusta d..g vagy tenni azért, hogy javíts a helyzeteden, mert ha majd ha a másik ott lesz melletted, akkor majd ő segíteni fog.

Lehet, hogy segíteni fog, de ő akkor se fogja tudni helyetted megoldani a problémáidat!

2017. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

#4

Azért ez kicsit durva :D És mi van azzal, aki nem érzi problémának? Én pl tökéletesen jól elvoltam csendesen, visszahúzódóan is. Aztán a párom hatására nyitottabb, határozottabb lettem. Így is jól érzem magam.

Most akkor szemét dög voltam, mert tőle vártam a megváltást? :D

2017. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem: természetesen valóban az összes problémánk megoldását a partnertől várni valóban marhaság, és nem vezet sehova. De a kérdés szerintem nem ennyire végletes.
2017. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5


a kérdezőt zavarja ez az állapot, különben nem tett volna fel ilyen kérdést, ha teljesen 100%-ban jól érezné magát a jelenlegi helyzetében.

mert akkor ha jól érezné magát, akkor miért akarna megváltozni?

2017. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

vagy miért gondolja azt, hogy neki feltétlen változnia szükséges, ha a párja nem zárkózott?

attól ő még maradhatna egy bizonyos fokon zárkózott

2017. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!