Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha túlságosan egyértelmű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha túlságosan egyértelmű, hogy szeretek valakit?

Figyelt kérdés
A barátom már jó ideje nem tett meg értem semmit, mármint úgy vette, hogy úgysem hagyom el, bármit csinál, mert én annyira szeretem őt. A hab a tortán az volt, hogy felhozta, hogy ő szeretne más nőkkel is szexelni, de attól velem még szívesen folytatná... Ez lelkileg teljesen összetört, magamat okoltam, hogy biztosan én nem vagyok elég szép, elég jó, megunt stb... Érdemes belemenni egy ilyenbe, hogy akkor játszom az elérhetetlent egy ideig, hátha észhez tér? Vagy teljesen hülye vagyok, ha ilyenekre pazarlom az időm? Én nagyon szerettem vele lenni, de nekem ilyen már nem férne bele, megölne a tudat, hogy más nőkkel van. 23N
2017. márc. 7. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Írtam privátot. Remélem válaszolsz.
2017. márc. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi olyat ne tegyél meg ami ellenedre van, mert abból még soha semmi jó nem származott. A megfelelési kényszeredet kellene elhagynod, rendbe tenni az önbizalmadat.
2017. márc. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, jóindulatból mondom, hogy remélem tudod, hogy nem vagy normális! Pfff... Két lábbal rúgnám ki, ami cucca nálam van, ha nem lakunk együtt, kihajítanám az ablakon az ötödikről. :D Ha meg vele lakok, akkor eljönnék, és letiltanám a számát, a facebookját, hogy ne kellejen többé egy szót se hallanom a szennyes szájából. Te egyszerűen nem vagy százas, teljesen kattant vagy!
2017. márc. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted, hogy bánthatod így magad... Ez olyan szomorú. Önbecsülésed egy nagy 0. Én még ilyet nem pipáltam. Valakinek meg kellene ráznia és fel kellene pofoznia téged, hátha attól maghoz térsz, és esküszöm, jóindulatból mondom. Ébredj fel! Térj észhez!
2017. márc. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Felfogod, hogy

1. $z@rik a fejedre

2. teljesen le$z@r téged

3. semmibe sem vesz

4. tisztelet nuku, nyista, nyigto, semmi, sőt mínuszban de nagyon-nagyon

5. lehet már megcsalt, és most akarja utólag igazolni

6. nem szeret téged egyáltalán

7. ő egy gerinctelen, erkölcstelen valaki, amiért olyannal van, akit nem szeret és nem tisztel

8. ugye tudod, hogy akit nem szeret és nem tisztel, azt semmibe sem kerül megcsalnia egy olyan erkölcstelen alaknak mint ő, aki együtt marad olyannal, akit nem szeret és nem tisztel...?


Biztos hogy ezeket te is látod... Ezért mondom hogy nem vagy normális. Önbecsülésed a porban széttaposva, te tapostad szét... Nem értem, hogy hagyhatod hogy így bántsd magad. Te jobban bántod magad és a lelkedet, mint ő. :( Valaki verjen beléd észt, életerőt, akaratot!!!

2017. márc. 8. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne játszd az elérhetetlent, hanem legyél tényleg az! Hagyd el a francba, kefélgessen csak össze-vissza, ha neki ez minden vágya, te meg szedd össze magad, és keress egy olyat aki nem lábtörlőnek néz.

Tényleg nulla az önbizalmad, ezt épelméjű biztosan nem hagyná! Állj a sarkadra, légy erős!

Ez a pasi nem szeret, és még teljesen hülyének is néz.


Ha pedig csak nem mész bele, de vele maradsz, akkor meg jó eséllyel a hátad mögött fogja csinálni.

2017. márc. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!