Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak az én barátom ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én barátom ennyire lusta, kiakaszt?!

Figyelt kérdés
Ma is megkértem, hogy mire felérek Pestre a szüleimmel kocsival (megyünk tüzijátékra), menjen el barátnőmhöz az ott hagyott felsőmért. Másfél óra alatt meg tudna fordulni, erre kiakad, hogy nincs kedve elmenni, mert messze van, menjünk mi kocsival. De nekünk is kerülő lenne. Aztán persze mondja, hogy jó elmegy, de majd csak egy fél óra múlva, de akkor is...Miért csinálja ezt?! Mindig bosszús vagyok ilyenkor miatta.

2015. aug. 20. 17:08
 1/8 opened paradise ***** válasza:
100%
Munkaszüneti napon nem ugrik és megy gyalog egy pucsiért...ez borzalom!
2015. aug. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Másfél órát vennél el az életéből, mert Te a barátnődnél hagytad a felsődet? Legközelebb ne hagy ott, és nem kell ugráltatni senkit.
2015. aug. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Most azért ő alapvetően nem a futárod...
2015. aug. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy 10 perces sétáról lenne szó azt mondanám oké, bár alapvetően akkor is inkább a te dolgod lenne visszaszerezni. De másfél órát én se járnék a barátom pulcsijáért :D
2015. aug. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
A felsődet hagytad el, minek neked papucs?
2015. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért 1,5 óra szerintem elég sok. Én se mennék, ha a barátom megkérne rá. Vagyis attól függ, hogyan kérne. De ha más dolgom van, akkor nem.
2015. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt hittem, a barátodról van szó, nem a csicskádról.

Hasonló kiakadást még párszor eljátszol vele, aztán nem lesz több problémád vele, mert tuti lefalcol.

2015. aug. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Másfél óra?Mert te hülye vagy?Én se mennék!
2015. aug. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!